Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

no chyba masz racje Niedziel :D ale afera z teletubisiem z torebką to już nie moja zasługa :P G. taką wyobraźnię miałam jeszcze za czasów przedszkolnych. tak w ogole to zajebista jest ta bajka, oglądałam ją całkiem niedawno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj facet znajomej powiedzial ze jestem nie normalna a potem kolegi zapytalam co o mnie sadzi i tez powiedzial ze jestem nie normalna i zawsze bylam znamy sie od dziecinstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam dzisiaj Niedziel, ze ja czulam po wczorajszym jakbym miala sparaliżowaną całą lewą stronę. bolała mnie głowa po lewej stronie, mialam gebe spuchniętą, tez po lewej, rwie mnie w dłoni. masakra :O no i ten okropny ból pleców, ktory przechodzi do klatki piersiowej. i zadyszki nawet podczas rozmów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, nic się nie martw, ja jestem brana za nienormalną, choc pokazują tylko jakis 5 % siebie prawdziwej. robak jakis siedzi ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam na internecie G. a kiedys mialam jeszcze na kasecie VHS nagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak kiedys Nox pisala, nie wiele trzeba, aby ludzie uznali Cię za nienormalną. mnie głównie ze względu na poglądy, ale gdyby poznali mnie blizej to nawet sobie nie wyobrazam co by było. chyba juz cofneli czas prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem mozliwe Niedziel, ja kiedys mialam bardzo silny kaszel i tak mi napierdalało na klatce, ze poszlam płuca prześwietlic. Nic nie wykazało. A Ty dalej na fajki wychodzisz i znowu się przeziębisz. A najłatwiej do tego doprowadzić kiedy się nie wyleczyło do końca. ubieraj się przynajmniej grubiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby kazdy jakies odchyły ma, ale kiedy się traci nad sobą kontrolę i jakby świadomość tego, co się robi to chyba już dobrze nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Niedziel, choc uwazam, ze i tak nie powinies wyłazić na takie zimno niedoleczony. wystarczy, ze jestes rozgrzany bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja się boje Milutka mojemu cokolwiek gadac..tyle, ze on juz mnie tez wysylal kilka razy do psycha i zaczął sobie uswiadamiac chyba, ze jest źle. Najbardziej nie lubię kiedy ktoś twierdzi, ze sobie cos wymyśliłaś, ze wyolbrzymiasz, a uwierz Milutka, znam przypadki, ze niektorzy na prawdę wyolbrzymiać i wymyślać potrafią. Ale w Twoim przypadku to raczej bym się zastanowiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×