Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

czesc G. jak tam ? myślałam, ze juz 12, bo zapomnialam na komórce przestawić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Niedziel, co Ci się śniło ? ja tez mialam sen, a rzadko miewam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam starego grata, w ktorym takich opcji nie ma. nie przywiazuję zbytnio wagi do komórki, poza tym, lepiej, zeby nie był to drogi czy nowy model bo często lata po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilo mi sie, ze poznalam jakiegoś chlopaka w czarnych włosach ( :O ) i chciał mnie odwieźć do domu, ale balam się z nim do samochodu wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on całkiem miły był. tylko wyglądał trochę na psychopatę i oczy miał jakieś niepokojące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię chodzić i często chodzę, ale w ten jeden przeklęty dzień nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to witaj Nox, jak nastrój ? ściągnęłam sobie Kwiaty na poddaszu, nie wiem nawet o czym ona jest, ale wysoko byla oceniana. czytal ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic Nox. spokoj.. tlyko ktos wlasnie przyjechal, rodzina jakas, i nie mogę do kibla nawet pójść. tak daleko od cmentarza mieszaksz, G ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę raczej, zeby oni mnie widzieli. nienawidzę niezapowiedzianych wizyt. jak się uprę to przez kilka godzin nie wyjdę. bede chcieli wiedzieć co u mnie, co robię.. nie znoszę tego typu pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie na szczeście nie jestem jedyna, bo moj brat ma ten sam problem. tylko, ze jego teraz nie ma. dobrze, ze bedzie we wtorek. dwa dziwolągi będą się czuć bezpieczniej, niż jeden sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×