Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość del potro von saar kabe
krycha888 no co to ja cie przepraszam ze tak o sobie pomyślałaś przeze mnie ostatnio napisalem wiersze o tym nawet BEZSENS śmierć albo cud rozwiązaniem tego bezsensu oczekiwane coraz śmielej bez ryzyka myśli obawy życia stają się sensem życia, grą o wszystko zwycięstwem albo niepamięcią Czekam nieustannie Moje oczy nadal zielone... ale wiara czarna miesza się to wszystko w odcień szarości moich myśli świat czarno biały choć biel okryta cieniem czerni zakrywa światłość jasności umysłu nie zrozumiem tego nie uwolnię się mam nadzieje ze przyszłość mnie wybawi zamknie to w klamrę biegu historii trzeba czekać liczyć czas, dni i lata przesuwać miesiące kalendarza witać zmroki i świty odbywać pory roku co ciągną monotonii sznur wspomnień przeszłości rozdrapując wiecznie rany trochę zapomnienia żądam w końcu Bóg mnie stworzył nowego rozumu, serca bądź duszy może to by mnie zmieniło dało nową świadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
Przebudzenie W ciemności odbicia źrenic obraz szarości barw śladu rzeczywistości płaczu cierpienia w szklistym blasku smukłości tęczówki wymytej od kropel łez odsłania odcień lęku pochłonięty wzrok wizją grozy pulsująco wzrasta w rytm strachu bojaźliwie zagubiony w zgrozie zamknięcia oczu i bólu otwarcia spojrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milluta to się trochę nie zrozumieliśmy ;) Niby tak Vodka ale czy to nie prawda? czasmi mam doła bo coś zjebałam w życiu, zrobiłam to z pełną świadomościa więc nie mogę się uzalac nad sobą! Jak widać inni nie mają wplywu na to, co im niszczy życie, nie oni podjeli decyzje, a muszą sobie z tym radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jesteś chory to nie jest twoim błędem, błędne myślenie, to takie, że jak kobieta nie wie o chorobie to będzie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz to za tajne kody? Sama nie wiedziałam o co chodzi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
a huj z moim zyciem musze chyba to przyspieszyc, sam nie wiem co sie ze mna dzieje, kurwa ten jebany los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
zajebie huja wcześniej i to ja wygram nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty potrzebujesz wsparcia. Nie cierp w samotności i nie rań tym samym drugą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
nie wiem moze mi te mysli przejda musze isc spac ale nie moge juz nie umiem spac moze musze sie czyms nacpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj sie walcz z calych sil ja uciekam bo znowu odplywam dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
z tym hujostwem godnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość del potro von saar kabe
musze isc spac bo mam coraz gorsze mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×