Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

tak Nox, szukam. i juz nawet do niego napisalam, odnosnie tej trawki. kumpela chciala keidys ze mną zajarac i obiecał, ze załatwi jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Nox, o ile załatwi, bo raz powiedział, ze mi nie zalatwi, jako, ze ja to JA. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pamiec to chyba nie ma juz co wyniszczac, chyba, ze zapomnę kim jestem, a to nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie ucze Nox, chyba juz nie. zastanawiam sie jeszcze co zrobic. Pracuje juz rok prawie, gdzie to nie wazne, w kazdym razie jeszcze miesiac pracy mi zostało. millutka, no nie wiem czy az tak zle. chcialabym zapomniec o sobie w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na stole stoi szklanka, mówią, że usunie cały ból I znów na stole stoi szklanka, mówią, że usunie cały ból Ale piję i następnego dnia czuję się tak samo" KSU, SS ? chłopy wymiękły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS jednak trwa. nie wiem jakiej jakosci to ziolo bedzie. chyba nawet malo istotne dla mnei to jest. liczy sie tlyko to od kogo je dostanę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisał, ze nie chcialby miec problemow (wywnioskowalam, ze chodzi o mojego factea) ale załatwic by sie dalo bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ss,nigdy nie paliłam ;D Nox, szkoda w ogóle sie na ten temat wypowiadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdze jestes Grzeslawie ??? w ogole gdzie jest blowww, niedziel, Staszek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
connecting people ---> ja tam cie kojarzę ale siema 🌻 nieżyva ---> bładziłem dziewcze, błądziłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×