Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

kurwa mac napisalam sie tyle i mnie z poczty wyjebalo i cala tresc przepadla ja pierdole. Napisze jutro do Ciebie z kompa bo z komurki sie raczej nie da chyba ze Ci doszlo to by fajnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa nieźle :D dlatego ja zawsze zanim wyślę to kopiuję cały tekst, bo tez nie raz mi sie to zdarzyło. To takim razie jutro się spieszemy, ale nie wiem czy bede bo mnie słuchy doszły, ze ma neta jutro nie byc. W każdym razie napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok napisze jutro a czemu ma neta nie byc?kurwa w tym problem ze w telefonie nie da sie skopiowac albo ja po prostu nie potrafie :O wrzucilam swoje zdjecie jeszcze jedno do stopki i ludzie stwierdzili ze wygladam jak alkocholiczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie masz to zdjecie ? :D po mnie chyba by sie nikt nie spodziewal, ze tyle pije, a dzisiaj baba w sklepie nazwała mnie "kruszynką" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio spotkalismy sie chyba gdzies w sierpniu. tak bezposrednio, bo przelotem to prawie codziennie, jak sama z resztą widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no kurrrde a ja go nie zdąrzyłam zobaczyć tak jakos nam się zaczynął urywać kontakt, ale przypuszczam, ze on celowo przestał się odzywać i w sumie dobrze. wyświadczył mi przysługę. z resztą ja tez jakos specjalnie nie zabiegałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze zachowal sie troche dziecinnie. ja mu mowilam, zeby mi wprost powiedzial jak bedzie chcial sie przestac spotykac i nie robil zadnych podchodow, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak to wygląda i ze miedzy nami nie ma zadnego uczucia. nie oczekiwałam od niego absolutnie zadnych zobowiązań. a teraz jeszcze doszła ta sytuacja, ze moj zobaczyl u mnie jego numer, wiec kontakt zostal definitywnie i z hukiem zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac milutka, co prawda jutro wolne, ale czeka mnie robota w chałupie :O z resztą jak to tak siedzieć bez butelki piwa. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Grzesławie ! gdzie byłeś jak Cię nie było ? reflektujesz piwko ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TP coś majstrowało przy internecie na szczęście włączyli. więc zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz więc, że nadszedł czas opierdzielania :classic_cool: ano zasłużyłeś sobie. mi za to czas gna w tempie takim, ze wręcz ogarnąć tego nie mogę. A gdzie millutka ? apropos ziemniaków.. wlasnie mnie nabrała ochota na takiego swojskiego z ogniska z mega przypaloną skórką, najlepiej posmarowanego masłem, ah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×