Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość to prawda,ze
blow nie zyje??????czy jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Men, ja tez nie wierzę w to, ze mnie nie zdradzi. Moze usprawiedliwiam to co sama zrobiłam, ale z takiego załozenia wychodziłam już wcześniej. Nie chcę stawiać komukolwiek jakiś warunków czy oczekiwań. Ludzie to ludzie. A wyidealizowany obraz danego człowieka to tylko moj problem. Po co później miec pretensje ? czesc Men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ze
odpowie mi ktos do chuja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ze
no drugi razj uz chyba czyam dzis na kafe????? no nie mowicie!!!!! a tak ja lubilam ale co sie stalo???czy to plotka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ze
grzeslaw buraku masz cos do pomaranczek?????z reszta nie przyszlam tu do ciebie!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ze
na pewno????napisze do niej na maj;a oby to nie byla prawda bo ktos jest skonczonym kretynem twn co rozsiewa takie plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,ze
a ja zajrzalam po to jest forum chyba nie????? zarty sobie robicie??macie wykupione prawa autorskie czy jak???poza tym pzeczytalam o blow i wpadlam sie zapytać. jestescie dziwni naprawde,oby z bloww nix nie bylo,DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa, to nic, ze stara data. queen to dobra kapela, ale jak jak dla mnie to nie na moj dzisiejszy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia co z blow, niedziel. chcialam zlapac z nią kontakt, pisałam kiedys na maila, ale to nic nie dalo. nie odpisala mi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to dlatego, ze nie sprawdza poczty czy dlatego, ze jest obrażona. ostatnio był taki zbieg okolicznosci, ze ona napisala, a Ty dlugo nie odpisywales. ona tez za bardzo sobie do glowy dobiera niektore rzeczy :( w sumie w ogole mało co na kafe ostatnio siedzi. ale blowww zawsze tak mało o sobie mowila :( Jankesa, mam nastrój dziwny. i w kólko słucham tej piosenki, która Nox przesała. http://www.youtube.com/watch?v=Ez1wFA8CRgM&feature=related tej dokladnie. i tak w kólko calutki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×