Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

dlaczego wlosi maja wszystko takie chujowe:O ja pierdole co ja tu wogole robie :Onawet ogorkow kiszonych nie maja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol do dupy,jedzenie do dupy,zycie do dupy wszystko do dupy 😭 trawy nie ma ja pierdole co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że włoska kuchnia jest tłusta od olejów roślinnych, a nasze żołądki tego nie trawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.oni do wszystkiego oliwy uzywaja to nasza kuchnia cieknie od olejow,chuje ino by makaron wpierdalali a miesa wogole...ja chce fasolke po bretonsku,szprotki w sosie pomidorowym i ogorki kiszone,a zer bialy taki twarozek to marzenie ja pierdole albo taki kabanosik albo kielbaska krakowska eh :( tu nawet czipsy smakowe ciezko dostac same kurwa solone a ja bym takie czitosy zjadla a zelki masz racje sa dobre bo niemieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka całe menu :D kiedys kunpel puscil ta piosenke Kultury i stwierdził, ze jestem chora skoro ją lubie.pamietam jak siedzialam przy ognisku, napierdalał wicher i po pijanemu do rytmu muzyki z telefonu twardo śpiewałam, a raczej bełkotałam. ja pirdole znowu mi sie cos przypomnialo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole jestesmy tak zalosni, ze tlyko pomarancze z reklamami przyłązą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiejcie sie jak zajechalam do pl to wpierdalalam wszystko co sie dalo az sie nie miescilo eh maarzenie polskie jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Niedziel Milutka jak reprezentacja Polski grała na mundialu we włoszech to miała swojego kucharza, po po tamtym menu to by chyba z kibla by nie wyłazili:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×