Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

i to odchodzenie choc bezbolesne nie bylo przyjemnie, bo dzialo sie nie e mną a jedynie we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiys umre wiem na epwno i co wtedy bedzie z emna, kto mnei zechce kto wyslucha kto pokocha ako trupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie masz ja jak bylam ostatnim razem u ex to widzialam ze mo browar dalej w lodowce stoi ciekawe czy jest tam nadal...w sumie mniejsza z tym najbardziej mnie boli ze zostal tam moj notes umowilam sie z nim zeby go odebrac ale zachlalam i nie pojechalam ale moze jak znow tam bede to odbiore.ciekawe czy nadal moja brytwanka po lazani lerzy brudna w zlewie wiem ze miesiac lerzala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten moj eks to skarb, nikt sie pogodzic z tym nie moze ze juz eks, kazdy mowi, ze taki zajebisty jest-kurna on nawet z moja mama przez tel ciagle gada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka ja koszulke mialam oddac. ae spale ja albo odprawie czarna magi G. nie tak latwo wyluzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina go uwielbia-ok, ale nawet moje kumpele mówią, ze taki super koles, do tego przystojny i czego ja chce od życia? Troche mnie to wkurza, było mi fajnie z nim i nadal Go lubie ale nic na siłe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... gdy nieszczęście niosłem swe... po wiosennej kruchej krze... lud pode mną złamała się... po czym pękł jak szkło... dusza płacząc cały czas... w dół runęła niczym głaz... a nieszczęściu ostry lud nie dał pójść na dno... a nieszczęściu ostry lud nie dał pójść na dno" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×