Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

a milutka nie przestrasz się, nie uprzedziłam Cię ze zazwyczaj jesli juz mi sie spodobal jakikolwiek facet tak z wyglądu to zazwyczaj był starszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze pociagali starsi teraz moj facet jest 7 lat starszy wogole to chyba zle zrozumialam twoje pytanie hehe z tym tiestem to chodzi o to ze jego muzyka mi sie podoba a tak jezeli chodzi o to czy mi sie ktos podoba to nie mam takiego swojego idealu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam niedziel. nie prawda. wszystkie te gwiazdeczki to o dupe rozbić. i większość wiecej ma pudru na gębie niż ja mialam za całe życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ideału ja tez nie mam. ten drugi facet na zdjęciu, aktor, mnie chyba oczarował swoją rolą. i ma piękne oczy i świetnie tymi oczami wyraża emocje w tym filmie. a tak ogolnie to nikt mi się nie podoba, nie dlatego, ze mam jakieś wymagania, tylko dlatego, ze nie patrzę na ludzi przez pryzmat wyglądu. moze dlatego, ze sama się nie znoszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie patrze na wyglad i nigdy nie patrzylam.moj pierwszy mial piekne blekitne oczy nigdy pozniej nie spotkalam juz takich oczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dobra.. raz poleciałam na wygląd.. kurwa. i tez mial piękne oczy, tylko zielone, ciemno zielone. nienaiwdzę ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mi znajoma dogadywala ze jak ja moglam byc z takim brzudalem i wogole widocznie mial cos innego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad tez, bo istotne jest pierwsze wrazenie, ALE ten kto jest dla mnie przystojny dla Ciebie moze byc obleśny i odwrotnie. w sumie to nie ma czegoś takiego jak "brzydki" czy "przystojny" przynajmniej wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co powiedziała Twoja znajoma było bezczelne, chamskie i wkurwiłabym się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze w moich oczach ktos moze byc piękny nawet kiedy nie spełnia dzisiejszych wymogów pojęcia "przystojny".. wiecie co mam na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak vodka sa rozne gusta tak samo jak rozni ludzie i nikt nie powinnien krytykowac drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile to razy ja milutka słyszałam komentarze na swój temat, np. dziewczyna o moim wzroście ważąca 20 kg więcej ode mnie nazwała mnie "płaską deską" w dodatku przy czterech innych osobach :] tez moglabym jej pojechać, ale aż tak bezczelna nie potrafię być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat swojego wygladu nie slyszalam na szczescie zadnych komentarzy po mimo ze niska jestem ale wszystko mam na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna znowu też ważąca 20 kg więcej mówiła, ze jestem "chuda". a chuda nie byłam, tlyko szczupła. dla mnie to bylo obraźliwe. gdybym ja do ktorejkolwiek z nich powiedziała "gruba" to bym miała przejebane. z resztą i tak bym nie umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla jedna taka co byla strasznie zazdrosna bo jej ciagle dogadywali ze jest za chuda na szczescie juz jej nie ma tu wkurwiala mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiele razy, zazwyczaj od grubszych ode mnie dziewczyn :] i kilka razy od chłopaka, dzięki którym mam zajebisty uraz. to cholernie bolało. ale teraz płaci za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie wiecie, to "ja" jestem zawsze najlepszy/najlepsza, bo "ty" gorszy/gorsza ode mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×