Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

rozne glupoty od kilku dni mam koszmary a jak mam koszmary to mam zjebany humor jak sie budze a koszmary mam przed okresem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie w trakcie okresu. nienawidzę tego. millutka pozwól, ze sobie pójdę, bo zaraz łebem uderzę o klawiaturę. do wieczora! a Ty zakłamana odzywam się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
na poczatku mowa byla o 7-9 tyg.ale chyba rodzina babci jest zadowolona,bo zostaje na jak dlugo chce. Ma strasznie kochana corke,wspaniala dziewczyna! Jestem szczesliwa,na swieta jade do Pl.na 4dni,masakra do domu mam 1200km.chyba samolotem polece. Niemiecki po miesiacu tu spedzonym jest w dobrym staniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
bezbolesny okres trwajacy 2dni! Nie przeszkadza mi wcale. W lodowce 2piwa stoja,jak na nie patrze to mi sie rzygac chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
zaraz leb mi peknie heh,nie pije juz nigdy piwa,w ogole alko :D coz za postanowienie ! Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamananiezalogowana
a w lodowce 3 browary hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy! Co tam jak tam? Spodziewam się dobrych humorów i uśmiechów na buźkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie strasznie zab do tego nie moge sie dzisiaj nic napic bo az musialam srodek przeciwbolowy wziasc,ogolnie jest to srodek bardzo szkodliwy a nie chce sie przekrecic albo roslinka zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak, uciekają. Wszyscy mamy problemy, nie zawsze chcemy o nich rozmawiać, należy to uszanować i nie drążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Klyn jak by poszła do lekarza i dostała zastrzyki, toby musiała od stawić browar na 10 dni, ale jak to zrobić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×