Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

a tak w ogole to co macie dzisiaij na obiad ? ja tradycyjnie ziemniaki z jajkie sadzonym i burakami, bez zbędnych niedzielnych obiadowych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zaczęłam się dziwić, kiedy sobie uświadomiłam, ze prawie każdy moj uśmiech jest tylko jakimś krzywym i wymuszonym grymasem, bardzo rzadko szczerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem szydełkować. za to obrazki wyszywałam jak bylam mała, na drutach też mnie babcia nauczyła robić, ale nic i tak nigdy nie zrobiłam. w tego typu robót mam dośc, bo dużo ciuchów ręcznie przerabiam. czytam książke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El le Grandea
Naprawdę nie szkoda wam życia tutaj marnować ? Tak bardzo jesteście skrzywdzeni przez los. życie ? Macie tylko jedno życie. Czy warto je tutaj marnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawno już nie czytałam, a uwielbiałam zawsze czytać, dlatego teraz chcę nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El le Grandea nawet gdyby mnie tutaj nie było to marnowałabym życie gdzieś indziej. tutaj przynajmniej "rozmawiam" z ludźmi. A tak siedzialabym i gniła zamykając się coraz bardziej na wszelkie formy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych chwilach byłoby znacznie gorzej, gdyby nie było tych, ktorzy tutaj piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje wam się. Powoli wpadacie w matnię netu. Czujecie ze to leczy wasze codzienne troski, ale tak na[rawde z dnia na dzien stajecie sie coraz bardziej emocjonalnymi kalekami. Sami się napędzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a123
O uczuciach i seksie, polityce, religii, etyce, zdrowiu i urodzie wypowiesz się oraz sprawdzisz co myślą inni w sondażach na http://www.podane.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet w żadnym wypadku moich trosk nie leczy. Rozmowa z kimś jednak duzo może zdziałać. Szczególnie kiedy w realu nie ma z kim tak otwarcie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe podejście do sprawy, ale ja np spędzam tu mile czas i rozmawiam z sympatycznymi ludźmi, nie sądze bym zamykał się na świat siedząc tu. Napiszę inaczej, miałbyś/miałabyś rację gdyby nie fakt, że ludzie piszący na tym topiku wiedzą że rozmawiają z innymi ludźmi, nie botami, i są dla siebie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie zaprzeczycie, że poczucie drugiej osoby w realu, to całkiem inna forma odczuć niż nicki na ekranie. "Internet w żadnym wypadku moich trosk nie leczy. Rozmowa z kimś jednak duzo może zdziałać. Szczególnie kiedy w realu nie ma z kim tak otwarcie porozmawiać. " Ale takim tokiem rozumowania właśnie nigdy nie znajdziesz w realu bratniej duszy. Tracicie jakąkolwiek zdolność komunikacji, stajecie się całkiem innym gatunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że ludzie piszący na tym topiku wiedzą że rozmawiają z innymi ludźmi, nie botami, i są dla siebie mili." Dlatego do Was piszę, ponieważ wydajecie się zagubionymi, aczkolwiek wartościowymi ludźmi. Może wystarczy zrobić zlot, spotkać się w realu, Przełamać barierę strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×