Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

powiem Ci milutka tyle, ze ja kilka lat temu usłyszałam trochę przykrych słów i do tego dnia doskonale je pamiętam i bolą cały czas tak samo. i te kilka slow spierdoliło wiele spraw. wiec doskonale Cię rozumiem, ale pocieszyć nie potrafię. bo ja na samo ich wspomnienie zaczęłam ranić o wiele, wiele mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze po tych słowach nie będziesz czuła się tak źle jak przez dlugi czas ja i że nie dobierzesz ich sobie do serca. Nie bede go usprawiedliwiac, bo powiedział coś obrzydliwego.. ale moze pieprzył tak dlatego tlyko, ze był nachlany. Moze wcale tak nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteście zerami...
to zacznijcie coś z tym robić, a nie siedzicie tu tylko i się użalacie nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam kurwa mac z tym zrobic no co kurwa?nie da sie narazie nic zrobic to nie moja wina ze tak zycie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moglo zupelnie inaczej wygladac...dzisiaj moglam byc szczesliwa nie jestem ale to nie moja wina nie potrafie nic kurwa z tym zrobic nie mam wplywu na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyjde z kafe, wylacze kompa to wcale nie uczyni mnie to bardziej wartościową i wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Grzeslawie bede chciala to sie rozstane tylko po co teraz?jakies przyjemnosci trzeba miec w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co go tu nie ma
No właśnie, GÓWNO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka Ty uznajesz to za przyjemności, ale otoczenie już niekoniecznie, wiesz że ludzie potrafią rogi przyprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co go tu nie ma
ale trzeba przyjąć gówno z honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×