Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Az sobie closterkellera włączę :)super, zawsze będę miała sentyment do takich klimatów. kiedyś marzyłam, żeby jechac na castle party. zazdroszczę koncertu i życzę miłej zabawy. kiedy się wybieracie ? zdaj mi koniecznie ralacje jak było. mieszkamy wszyscy w małym miasteczku. dość często na siebie wpadamy. moj chłopak stał i śmiał mu się prosto w twarz. nie wiedziałam co robić. gdybym zaczęło go bronić nie miałby już wątpliwości. i tak trudno mu jest uwierzyć w moją bajeczkę. czułam się z jednej strony podle, a z drugiej było mi kurewsko przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mogę rozumieć przez stwierdzenie, ze nie wiesz co oznacza kochać ? trochę Ci współczuję, bo jesteś takim sympatycznym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnia nieskonczona
mam depresje i nerwice lękowa, to chyba wszystko wam powie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewna ciągle śpi, tak długo, że jej serce Już zapomina bić. I tańczę wśród snów i tańczę wśród łez, już chyba nie ma, nie ma mnie. lala samotnio, właśnie mi przypomniałaś, że w październiku mialam się wybrać do psychologa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.10 Closterkeller- Blue Note-Poznań Abracadabra Gothic Tour 2011 support: monoLight Kurcze, juz tez nie moge sie doczekac :) Po ciuchy licze na zdjecie z Anja Orthodox, bo moja kolezanka z ktora ide ostatnio sobie z nia robila i moze sie uda :P Dawno nie bylam na koncercie, ostatnio bylam na Ulver i teraz nic. Trza nadrobic. A dlaczego simial sie, on o wszystkim wie co was laczylo? Ja mieszkam w duzym miesicie a nie raz miewam schizy ze spotkam eks :D Wiec przerabane jest jeszcze w mniejszym, niezrecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnia nieskonczona
Grzesław a probowales korzystac z portali randkowych? przeciez mniostwo jest na swiecie kobiet ktore sa niskie min ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę, bo u nas nie ma takich koncertów, mała wiocha. Co prawda mogłabym jechac do X 50 km dalej, ale tam też rzadko takie lepsze są, a jak już są, to dowiaduję się o nich po fakcie. Nox, znalazł gadu, na którym miałam go dodanego, wcisnęłam jakieś kity, ale ciężko było mu uwierzyć, niby uwierzył, ale nie do końca. I teraz reaguje na niego jak płachta na byka. W zasadzie to już wcześniej reagował na niego alergicznie, ale teraz to tragedia jest. A są okresy, że widzę go codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnia nieskonczona
idę juz spąc.....jutro czeka na mnie praca (mordęga psychiczna i fizyczna) ciekawe jak dlugo pociagnę....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko Grzesławie jak Ci nawet wygodnie przez komórkę pisać? Dlaczego nie sprawisz sobie komputera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej akurat kompy sa tanie. Akurat mi sie udalo i rodzice mi kupili wymarzonego laptopa, ale wczesniej mialam grata za 200 zlotych :D ale dzialal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniekad sie Twojemu nie dziwie... Nie, musisz w koncu sie dowiedziec czego chcesz, bo nie straszac... czasem mozesz stracic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę może na wiosnę sobie coś kupię, jak będę miał przypływ gotówki, na razie musi komóra wystarczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, ja jestem z jednym i tym samym chłopakiem już 6 lat :) wiem Nox. zostanie tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie, przerzuć się na kompa koniecznie, zobaczysz, że będzie Ci znacznie wygodnie. NOx, ja tez jestem ciekawa Twoich wierszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiał się mu się w twarz, bo nienawidzi świadomości, ze z tamtym mogło mnie coś łączyć. a łączyło. tylko, ze on o tym nie wie. to Ty milutka pytałas ostatnio o związki, które zaczynają sie od seksu ? jakaś osobista sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty milutka, co sądzisz o takich związkach ? Nox, ciekawość mnie zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×