Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

nie ukrywam, ze przewaznie pisze o smierci i cierpieniu. przyjdzie czas to je uzewnetrznie, tylko chce dopracowac bo tak to nie ma efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, nie spodziewałam się raczej innej tematyki. Grzesławie, zatem puszki w dłonie i wypijmy, bo najwyższa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szklane juz wypilam, zostało mi w puszcze. w dodatku jakieś tanie, mało znane, ale juz przestałam dbać nawet o smak tego co piję. ma 9%, to jest bardziej istotne niż walory smakowe. NIEDZIEL !! pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mam zdania w zyciu roznie bywa i nie mi oceniac ludzi kazdy ma swoje zycie.wlasnie wykopalam temat z zeszlego roku co tu zalozylam :D ale ludzie to wtedy jeszcze byli rozmowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU, stary !!! to Ty, pijak zaawansowany, nie wiesz, ze alkoholem się nie dzieli ? :classic_cool: no dobra poleję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh :O chyba usuneli ta strone gdzie wiersze pisalam bo nie moge znalesc :O szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijalam codziennie jak sie z facetem rozeszlam przestalam 3 tygodnie temu bo sie tak uchlalam ze mi sie film urwal a kolejne 2 dni to katastrofa byla.jutro pewnie popije z wami i w sobote ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wpadlam na pomysl zeby wpisac kawalek wiersza i moze sie znajdzie tylko czekajcie musze zeszyt z nimi poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, niedziel wie co dobre. ja właśnie szukam takiego wiersza, ktory kedys kumpela mi druknela, ale nie mogę go znaleźć fragment chyba szedł tak "cały świat pije do upadłego, wiec dlaczego ja mam być gorszy od niego ? mów moralistwo, mów dlaczego ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spragniona ziemia wchłania deszcze Pije, a potem chce pić jeszcze. Z ziemi gdy korzeń wilgoć bierze, Rośliny piękne są i świeże. Morze-choć niby to jedyny Żywioł, któremu zbędne płyny- Spija tysiące rzek bez miary, Aż się przelewa przez brzeg czary. Słońce (że wciąż z pragnienia kona, Wskazuje jego twarz czerwona) Morzem upija się bez końca; Księżyc i gwiazdy czerpią ze słońca I całą noc napojem jasnym Cieszą się, tańcząc w świetle własnym. Cała natura, choc nie grzeszy Trzeźwością-wciąż się zdrowiem cieszy. Nalej więc pucharz - bo dlaczego Swiat może pić do upadłego, Ja zaś mam gorszy być od niego ? Mow, moralistwo, mów, dlaczego ? przepisywać musiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jutro w dzien chlopaka chce w miare dobrze wygladac :D co prawda jestesmy umowieni dopiero na 15, ale pewnie pozno wstane :o wiec musze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, nie jest jakis lotów wyoskich, ale świetny mimo wszystko wg. mnie. a Baudelaire czyta ktos ? "Kwiaty zła" ? nienawidzę malować paznokci, zawsze mi się spieprzy coś. na jakis kolor. czarny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie Grzesław uparł, to mogłam zeskanowac, ale nie chcialo mi sie sprzętu odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, taki niebiesko fioletowy... ciekawie wyglada, a czasem trzeba zmienic barwy :P juz z rozpaczy myslalam ostatnio nad tipsami, ale chyba nie dam rady sie przekonac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU Jabolowa Ofiara: Przytulam :) Noxi: spoko wiersz :) ja lubie malowac paznokcie ostatnio mialam takie super dlugie i wzorki robilam,pech chcial ze sie jeden zlamal i musialam wszystkie obciac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×