Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość under11mega
Witam wszystkich oraz zachecam do zarejstrowania sie w nowym programie mega pensja. Program ten jest z wielu wzgledow wyjatkowy: 1) Jedyny na ktorym naprawde zarabiam! ;-) 2) Dzieki zawartym w nim rozwiazaniom na pierwsze wplaty czekalem nie cale 3 tygodnie! 3) Po zarejestrowaniu się masz dostep do bardzo wielu ciekawych opcji i darmowych poradnikow! 4) Dla mnie najwazniejszy - ludzie dolaczaja do tego programu bardzo chetnie, z czym mialem czesto problem w przypadku innych programow. Wszystkie instrukcje w jaki sposob zarobic nawet KILKA TYSIECY ZLOTYCH znajdziesz pod linkiem: http://megapensja.pl/?user=under Program naprawde dziala na co przesylam dowody. Jest zdecydowanie najlepszy z wszystkich jakie do tej pory poznalem i co najwazniejsze jest skuteczny, a ludzie chetnie sie do niego zapisuja! Rejestrujac sie z mojego linku - w razie jakichkolwiek problemow mozesz ZAWSZE liczyc na pelne wsparcie! Bardzo zalezy mi na partnerskich warunkach wspolpracy - mam nadzieje, że bedziemy mieli okazje z sobą wspolpracowac. http://screenshooter.net/9288861/eescvyy Zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, ja nigdy nie mialam tipsów :D maluję zawsze na jakiś jeden kolor, ostatnio tez zmieniłam barwy i maluję na czarno :P Grzeslaw, prosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BWD zeby bylo jasne - nie pogrązam się w smutku, nawet go nie czuję. nic w sumie nie czuję. tez mi się podoba tego typu muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, ja dzieckiem nie chciałabym być :D dobrze mi tak, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiekszosc dziecinstwa spedzilam sama ze soba w zamknietym pokoju, dopiero pozniej bylo ciut lepiej :D dlatego tylko o tyle moge sie cofnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam 13 lat, wtedy zaczęły się moje problemy, bunt, dojrzewanie czy jak to nazwać. w kazdy razie ciężko było i tak pozostało do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, ze mna rodzice stale ujezdzali po "specjalistach". najlepsze byly te terapie co musialam plackiem lezec i sluchac kasety :D albo rysowac jakies osemki odwrocone, ech jak sobie przypomne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ze mną, jak miałem 15 lat (a to było wieki temu) to śniło mi się że torze się tak pół metra nad ziemię i tak sune jak bym nie czuł grawitacji, do tego stopnia sny były realne, że nawet w dzień sprawdzałem się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BWD wydaje mi się, że wiem o jakim rodzaju miłości mówisz. Myślę, ze kiedyś takiego uczucia też doświadczyłam. Piękna muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpię jednak, cierpię i modlę się o wybawienie. Modlę się w modlitwie wiedząc, że boga nie ma. Łzy mi płyną kiedy myślę o tym wszystkim. Czuję jak więdnę. Czuję jak umieram. Chciałbym jeszcze raz w tym ciele pocałować kobietę, chciałbym poczuć oddech spragnionych ust.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro zacznę ściągać, w ogóle mam duże zaległości jesli chodzi o muzyke i muszę się do roboty wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bierz sie, bierz, muzyka wazna jest :P ja bez sluchawek nie jestem w stanie z domu wyjsc, a jak siedze w domu to non stop cos slucham. za to mam zaleglosc w filmach i musze nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×