Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

zdecydowanie za późno, poza tym jest mi zimno, więc poszłam zrobić sobie zupkę z torebki, a dokladnie barszcz czerwony, w efekcie zjadłam trochę lodów, które posypałam dodatkowo czekoladką i polałam syropem wiśniowym :D :classic_cool: a teraz popijam zupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość ludzi uległa tej głupocie jaką jest fb, nk, fotka czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic juz mnie nie zgorszy, a wczoraj czytalam wlasnie Twoj temat, mialam się nawet wypowiedzieć, ale juz czasu nie było. Grzesławie idę spać. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co zrozumiałam to nie w takim zaawansowanym stopniu jak niektórzy :D no chyba, ze źle zrozumialam.. dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifkiem :O u mnie pogoda byla w sam raz, wypilam jedno na łonie natury, a nawet i nie całe i z przykrością stwierdzam, ze przerzucam się na winiaki. znasz się moze G. na tanich winach ? skosztuję jutro jako pierwszego cavaliera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie o to chodzilo, bo wiedzialam, ze to zabieg celowy, tylko na sam widok słowa "piwo" moje zmysły szaleją i czuję lekkie obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milutka, to przez to ostatnie zatrucie, rzygałam po trzech piwach, prawdopodobnie dlatego, ze na pusty żołądek zjadłam czipsy i dowaliłam piwami, choc nigdy wczesniej tak nie mialam. co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko w porzadku ja juz tyle wiele razy piwkiem zygalam ale zbyt bardzo je lubie zeby z niego zrezygnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tylko ja win nie lubię :D no jesli juz to jak najmniej słodkie :O G. mozesz coś polecic ? nie wątpię, ze masz doświadczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej proszek ja to wszystko wypije co mi pod nos podstawia.w sobote strasznie namierzalam wszystkiego o dziwo ze sie nie strulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh Proszku, gdzieś Ty była ? !! millutka, ja tez uwielbiam. tak w ogole to mnie nie kuście, bo mi zostało jedno po imprezie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×