Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Też lubię czwórkę:) a najbardziej program cztery: gramy i czwarty wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole jak ja noe lubie siedziec na stacji o tej porze :O jak zwykle ktos sie przypierdolic musi :O tak to wlasnie jest umowic sie z kims :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( co u Was ? Millutka wiec jednak bylas na imprezie, daj znac co z tego wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bez piwa dzisiaj.. tak, tak, sama w to nie wierzę, a to tlyko i wyłącznie przez to, ze sie wczoraj zatrulam. ale jeszcze nie wiem czy nie wypiję. wiecie moze dlaczego na facebooku nie widze wszystkich postow, zdjec ludzi zmojego fałszywego konta, a z konta w pełni aktywnego kolezanki widzę, choc nie ma tych osob w znajomych ? kurwa nie znam sie na tym gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh to przerabane :O na facebooku tez niestety za bardzo sie nie znam ostatnio strasznie tam pozmieniali nawet nie wiadomo o co chodzi a nie chce mi sie tego wszystkiego sprawdzac wiec jest jak jest.odwiedz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę.. a tak w ogole dziwnie się czuję bez alkoholu. Przypuszczam jednak, ze gdybym wypila przyniosłoby to fatalne skutki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Grzesławie ja co prawda tez mam, ale się nie odważę :D millutka poczta nie znoszę niedziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Grzesławie. Ale słuchaj, a raczej patrz ja mam fałszywe konto wchodzę na pewną personę i nie widzę praktycznie nic. wchodzę z konta koleżanki, która nie ma jej też w znajomych i widzę wszystko :O ja konta nie mam nigdzie. oprócz fałszywych. przyglądam się temu z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz Ci vodka bardzo dziekuje gdyby nie twoja cenna rada pewnie inaczej by sie to potoczylo...teraz juz uciekam spac bo zmeczyl mnie ten weekend dobranoc wam i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy fałszywe konto na fb? Ja tam nie jestem pod swoim nazwiskiem, ale dla mnie ono nie jest fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze tez sama podjęłabys taką decyzją :) po prostu byłaś chwilowo niezdecydowana. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znaczy to, ze jestem tam nie pod nazwiskiem, nie mam znajomych, ani nic. nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie rzecz biorac to nie znoszę wszystkich tych portali służących z reguły do lansu i bansu. Szkoda gadać, ale dużo dzięki nim mogę wyszperać na temat niektórych osób, więc jednak do czegoś się przydają :) jestem strasznie głodna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×