Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez nazwy.

Czy ktoś z was ma może w domu ekspres Tchibo na kapsułki?

Polecane posty

Gość Bez nazwy.

Ma ktoś może ekspres na kapsułki z Tchibo? Jak się spisuje ten system? Czy kawa Tchibo z kapsułek jest smaczna i czy korzystanie z tego rozwiązania jest wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Chodzi mi o system Cafissimo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
kawa jest dobra tylko pytanie czy stac cie na kapsulki sa cholernie drogie, ja pije duzo kawy wiec po paru tygodniach cena kapsulek przerosla wartosc ekspresu, odstawilam go na bok i jest jako ozdoba kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Tak, raczej tak. Na kapsułki pieniądze zawsze się znajdą, tylko ciekawa jestem jak wygląda codzienne użytkowanie tego ekspresu i czy nie jest upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
A kawy nie pijemy jakoś bardzo dużo. Zazwyczaj po filiżance dziennie, dwie dorosłe osoby, czyli wychodzą 2 kapsułki dziennie. Rzadko pijemy po dwie, a jak jesteśmy w pracy to w domu nie pijemy wcale, tylko na miejscu. Teraz akurat tylko ja jestem jestem w domu z dziećmi, więc tylko ja bym korzystała, a ich ojciec w weekendy, to chyba na trochę by taka paczka kapsułek starczyła. A jaki smak możesz polecić? Które są najlepsze z ich oferty? Racja, ten ekspres jest faktycznie ładny i na pewno jest ozdobą kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
latte jest bardzo dobra kawa, w zasadzie wzystkie kapsulki sa dobre tylko nie zapomni o kapsulkach z mlekiem obsluga ekspresu latwa, jednak po kazdym uzyciu trzeba przemyc automat bo po mleku moga zapchac sie przewody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy.
Dzięki serdeczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×