Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grube nogi mam

jakie buty na zime będą dobre do grubych nóg?

Polecane posty

Gość grube nogi mam

Taka juz mam budowe ciała, dół rozmiar 40, góra 36... Myslicie, że lepsze kozaki z dluga cholewka, jesli tak, to luźna, czy dopasowana? Czy lepiej krótsze kozaki albo w ogole krótkie botki? Zaznaczam, że glownie do spódnicy, w spodniach nie chodze (nie lubie, a zreszta nie ma spodni na 100 w biodrach i 60 kilka w pasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta jedna..
a wzrost?Byc moze przesadzasz z tymi nigami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
164cm, wiec nie za wiele. A i dodam, że but obowiazkowo na obcasie (płaskich nie nosze) Mam prawie 60cm w udzie i 40 w lydce. Nie sa szczuple na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość direction to perfection
krotkie botki do grubych nog? dopasowane kozaki? ty to tak na serio?!!! swoja droga troche to dziwne, ze przy grubych nogach i takiej nieproporcjonalnej budowie ciala chodzisz tylko w spodnicach... tylko wysoki obcas moze cie uratowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
chodze w spodnicach, bo nie lubie spodni, zawsze musze przerabiać (zweżać w pasie) i uważam, że w nich wygladam niekorzystnie. Poza tym nieznosze byc skrepowana spodniami, jedynie legginsy toleruje. W spódnicy wyglądam o wiele lepiej, oczywiscie nie w każdym kroju. A i wygoda 100 razy wieksza. A co do butów - no jak założe luźne cholewy, to noga optycznie bedzie jeszcze szersza, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
Spodnie uwidaczniaja dokładnie moje naprawde grube uda. Uwiercie na słowo, wygląda to źle. Ksztalt pupy tez mam nieciekawy (bryczesy, kwadratowe dupsko) i w spodniach to widac, a w spódnicy - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbdgbsefsgsf
na łydke 40 cm ciężko jest znaleźć jakikolwiek kozak z wysoką cholewką, wiem to sama bo też mam łydy 40 cm kiedyś przymierzałam czarny kozak dopasowany na obcasiku takim średnim ale solidniejszym (nie szpilce) i to wyglądało ładnie , mysle, że luźnych to nie najdziesz a nawet jak znajdziesz to Cię one poszerzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
no własnie dzis robia coraz szersze kozaki, a przynajmniej tak sie żala moje chude koleżanki Owszem, jest bardzo ciezko znaleźć takie kozaki, ale dzisiaj sa wreszcie w sklepach takie, o jakich marzylam od dawna - takie jakby sznurowane trzewiki, maja zamek, ale sznurowkami mozna dopasowac obwod lydki. ale czy nie bede wyglądac jak baleron? Ktos mi cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfswfdgdhcvfrhyfhg
spróbuj odchudzić te łydki rozciągając je codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
uwierz mi, że przez lata próbowałam naprawde wszystkiego, łacznie z drogimi zabiegami. Nic z tego. Geny. Moja babcia i mama wyglądaja identycznie jak ja. Czy ktoś mi powie, jakie kozaki/botki pasują, czy nie? Prosze o jakas rade inna niż "schudnij"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi mam
czy ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
mam podobny problem tez chodze w spodnicach tylko i wylacznie w sklepie ryłko maja kozaki z szerszymi cholewami ale ostatnio zmiescilam sie w normalny rozmiar, wiec rozmiarowka rozna, sprawdz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketkus
Pierw radzę schudnąć i nie ma problemu z doborem butów haha :D ja z tym nie mam problemów jak kązdy inny człowiek XXI wieku ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfdsfdsadsadasd
a jaką masz stopę? Bo ja noszę buty 39/40 i w lydce też mam 40 cm, ale ja daję radę jakoś kozaki znaleźć, np. w boti czy deichmanie, w deichmanie mi się podobały takie szare zamszowe, z janet d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że duzo lepiej będzie jak kupisz nie tak bardzo dopasowane do łydki, tylko jesli one będa trochę luźniejsze , ponieważ i ty będziesz lepiej się czuła w takich butach i w ogóle, na pewno będzie cię się lepiej funkcjonowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×