Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiony_facet_1

zwiazek z kobietą z dzieckiem czy warto ?

Polecane posty

Gość zagubiony_facet_1

Moi drodzy mam pytanie, czy ktos jest w związku z kobieta która ma juz dziecko z poprzednego związku ? Jak to jest w takim związku ? czy warto związać się z taka kobieta ? Poznałem fantastyczna kobiete, jest młoda, inteligentna atrakcyjna, ale po bliższej znajomosci Powiedziała mi ze ma dziecko, troche mnie to zbiło z tropu, no cóż błędy młodości. Kolega mocno odradza mi ta znajomość, byłw takim związku powiedział ze wcześniej czy później będę tego żałował. Ja natomiast mam powodzenie jest wysokim przystojnym facetem, i nie wiem czy nie warto po prostu znalesc kogos bez dziecka, co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykaczor43
a to moze Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
jaka ola ? to dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
ona ma synka ma 8 lat i ma na imie konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
OK a wiem jak to jest z takimi kobietami, one szukaja bardziej ojca dal dziecka niz faceta dla siebie kochanka itd pozatym co bedzie gdy ja bede chcial miec dziecko ? moze ona juz nie bedzie chciała juz ma jedno a ja ? co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka gdansk
dla kobiety i tak bękart najwazniejszy, wiec daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
zależy czy ją kochasz, bo milość wszystko zwycięży, ale jak ty sobie kalkulujesz czy ci sie opłaca w to wchodzić, to daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
ja mialam dziecko, poznałam faceta, teraz jest moim męzem i mamy wspólnie drugie dziecko. tak samo ważny jest dla mnie partner jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
szerloczka ale to nie jest takie proste ! to nie jest kalkulacja, tylko zwykłe obawy, chcialbmy miec np potomstwo i co uważasz że to głupie ? no proszę cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK a wiem jak to jest z takimi kobietami, one szukaja bardziej ojca dal dziecka niz faceta dla siebie kochanka itd pozatym co bedzie gdy ja bede chcial miec dziecko ? moze ona juz nie bedzie chciała juz ma jedno a ja ? co wtedy ? jak mas wiedzieć , gdy nie poznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek123
A jaka ona jest w lozku, zadowala Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kobiet12212121
ok po co ci jakaś dziwka z bachorem znajdź sobie jakaś bez zobowiązań i wolną od takich wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
zagubiony, kto kocha ten nie ma obaw, miłosc niczego sie nie lęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
przeciez ja z nia nie sypiam jeszcze to poczatek znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeszczowaKraina
Może warto z nia o tym porozmawiac... Przeciez my Ci nie odpowiemy na te pytanie czy ona kiedys bedzie chciała miec drugie. Przedewszystkim powinines sie zastanowic czy Ty bedziesz w stanie w jakis sposob pokochac te dziecko? Czy bedzie dla Ciebie ono wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl;asklfjas
Takie kobiety rowniez szukaja milosci, szczacunku i wsparcia. I takie kobiety tez maja prawo do normalnego zycia. A ty co pytasz kolege ? czy warto ? Skad wiesz ze ona od razu szuka ojca dla dziecka a nie milosci wlasnie. Jak jestes taki przystojny to idz szukaj sobie dalej a te zostaw w spokoju, nie marnuj jej zycia, bo po twoich zalosnych wypowiedzial juz jej wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgddddd
Tak to poczatek znajomosci jeszcze w dodatku przez net a chlop juz mysli o przyszlosci. Co za ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek123
Zanim sie zdecydujesz to zrob test lozkowy. Kota nie kupuje sie w worku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
ja sie z nia spotykam juz normalnie ale nie od razu wyladowalismy w łozku no wezcie to jest kobieta po przejsciach ona musi zaufac facetowi, debile z coponiektórych tutaj są naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTuJest
Ja tez współczuje jej... Jak facet moze sie pytac czy warto swojego kumpla? Zamiast ja poznac blizej to oceniasz po tym ze ma dziecko? Moze ojcem jej dziecka tez był taki facet jak Ty który zastanawia sie czy warto kogos poznac blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
akurat jestem człowiekiem kotrt potrafi kochac i byc wiernym wiec porsze kl;asklfjas nie oceniaj mnie jesli nie masz pojecia nic na mój temat a to ze mam dylematy to chyba normalne ? czy w tym jest cos złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arw
Imho nie warto, ja bym sobie odpuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTuJest
Debilem to Ty jestes i to niezłym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewerty
Kobieta z dzieckiem wymaga innego podejścia niż kobieta bez dziecka. Ta z dzieckiem jest bardziej odpowiedzialna, nastawiona pro-rodzinnie (myśli o założeniu rodziny), szuka kogoś równie odpowiedzialnego i dojrzałego. Na pewno ma lepiej poukładane w głowie i jest doroślejsza, niż rówieśniczki bez dzieci. Jeśli to przelotna znajomość najpierw musisz zdać sobie sprawę, że jeśli spotykasz się z nią tak-o-tylko , to możesz zranić nie jedną, a dwie osóbki. Do takiego związku na pewno trzeba dojrzałości. CZy ją masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostpreusse332
U mlodych ludzi seks jest najwazniejszy. jezeli to nie gra to taki zwiazek sie rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
masz dylematy to musisz to ze soba przerobić, czy jeśli moje małżeństwo jest udane to znaczy, ze twoje też będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_facet_1
wiem ze zalezy wszystko od tego czy bedzie mniedzy nami miłosc ja sie w niej zakochuje i wiem ze moge z nią byc a dzieci lubię wiec corke tez moge pokochac, chcialem tylko spytac o opinie a tutaj wszyscy mnie zaczeli linczowac. Ciekawe jestem co wy kobiety byscie powiedzialy jak w wieku przed trzydiestka poznajecie faceta kotry ma dziecko, a same chcecie zostac matkami, wiec prosze was dajcie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTuJest
to ona ma syna czy corke wkoncu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
to nie jest ani łatwiejsze ani trudniejsze od związku gdzie oboje nie mają dzieci, nigdy nie ma idealnych sytuacji, żeby nie bylo problemów, a jak sie ludzie dobrze dobiora , to nie ma takich problemów, kóre przeszkodzą im czuć sie idealnie ze sobą powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaTuJest
Jak sie kogos poznaje to sie rozmawia z nim na rozne tematy. Chyba z czasem mozesz jej zapytac czy bym kiedys w przyszlosci chciałaby jeszcze jedno dziecko. Tak bedzie najlatwiej, bo my Ci na te pytanie nie odpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×