Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Dlaczego niektórzy faceci stają się pantoflarzami?

Polecane posty

Weekend mam...teoretycznie powinnam spać i przygotować się na całotygodniowe dojazdy pociągiem, ale jakoś nie chce mi się spać (tak odespałam ostatnie parę dni, że się "przespałam" :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantoflarstwo zaczyna się wtedy, kiedy; a) koleś nie idzie się nayebaćz kolegami bo mu dziewczyna zabrania b) koleś sprzedaje ścigacza bo dziewczyna boi się że jej luby któregoś dnia się zabije i nie będzie jej miał kto zabawiać c) koleś przestaje się delektować tytoniowym dymem, ponieważ jego dziewczynie nie podoba się ten zapach d) koleś zakuwa do sesji jak nidy wcześnej żeby nie być wiecznym studentem, bo dziewczyna chce już otwierać fabrykę dzieci. Przykładów można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku, to była oczywiście prośba, której spełnić nie mogę z wymienionych przez Ciebie przyczyn. Ale chętnie obejrzę Twoje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale chętnie obejrzę Twoje. " Przykro mi, nie jestem aryjczykiem :classic_cool: "Prawiczku, to była oczywiście prośba, której spełnić nie mogę z wymienionych przez Ciebie przyczyn." Ale przeciez pozostaniesz anonimowa dla całej reszty. Jestem dla Ciebie az tak ważny, że brak anonimowości w stosunku do mnie by Ciebie uwierał? :classic_cool: "a na cóż Ci "foteła" Pink? " Już dawno chciałem ją poprosić. :D Po nic czysta ciekawosc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że w tej chwili nie muszę go o nic prosić ani niczego mu zabraniać - sam wie co mu "wolno" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tego, że nie aryjczyk. Nie wszyscy muszą być, na jedno, idealne, aryjskie (zaraz BSA się wyłoni z ciemności:P) kopyto. :D Fotami się nie wymieniam, jakoś mnie nie bardzo ta perspektywa pociąga, ale skoro sam już to zaproponowałeś, to może podeślesz mi swoje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta z nocnego wieku
pantoflarz to męska dziwka a nie facet jaja ma na zawołanie a kobiety biorą go tylko na rozkazy i ruchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może BSA się zakochał w niearyjce i teraz mu tu głupio przesiadywać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty wielbisz aryjską urodę, więc nie będę męczył Ciebie swoim obliczem :classic_cool: "Fotami się nie wymieniam, jakoś mnie nie bardzo ta perspektywa pociąga, ale skoro sam już to zaproponowałeś, to może podeślesz mi swoje? " To bezsensu chcąc Twoją fotę ostatecznie zostałbym z niczym i wysyłał swoją. :D Czemu te kobiety takie tchórzliwe? :classic_cool: Jeszcze rozumiem jakiemus chamowi nie wysłać ale staremu prawiczkowi, który doznał tyle krzywd i cierpienia, i wie jak to boli? Taki nigdy nikogo nie skrzywdzi i mozna mu zaufac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbię, nie wielbię, ciemne włosy mi oczu nie wypalą. :classic_cool: Prawiczku drogi, w takim razie proponujesz mi układ, gdzie ja zostaję z niczym, wysyłam Ci swoją fotę (specjalnie urodziwa nie jestem, nie masz o co prosić), a Ty pozostajesz pod maską anonimowości? Jak można się bać tak młodych- starych panien, przecie taka zna życie i nic złego uczynić nie może. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wysłał, gdybyś to Ty poprosiła ale tak się składa, że poprosiłem ja. :classic_cool: Ty natomiast chcesz fotę jedynie w ramach poczucia sprawiedliwosci. Zatem ja proponuję byś wysłała mi swoją fotkę natomiast ja się zastanowię i najprawdopodobniej też wysle ale bez żadnej gwarancji. :classic_cool: Uwazam, że to najbardziej uczciwe, biorąc pod uwagę, że to mi zależy by zobaczyc jak wyglądasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układy bez gwarancji mnie nie interesują Prawiczku drogi, jeden jedyny raz wysłałam fotę piszącemu, a i po uprzednim otrzymaniu jego, więc łatwo sobie wyobrazić, jaką niechęć żywię do takich niepewnych zabiegów. :classic_cool: Miło, że Cię moja fizjonomia interesuje (naprawdę nic ciekawego ze mnie), ale przykro mi, fotek nie wysyłam, a tym bardziej bez wymiany:P. Właśnie uczciwszym rozwiązaniem byłoby pierwsze otrzymanie jotpega przeze mnie, bo to Ty na taki pomysł wpadłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja wysłał pierwszy to też nie miałbym gwarancji :classic_cool: Ewentualnie gwarancję, że nie wyslesz :D Szkoda, bo lubię Ciebie czytać, Twoje posty są zawsze pełne pozytywnej energii i kultury, i poprawiają mi humor. Nie ukrywam że chciałem zobaczyć, jak wygląda osoba je pisząca, no ale cóz musze obejsc się smakiem... jak ze wszystkim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Prawiczku, obydwoje musimy się obejść smakiem, bo ja również chętnie bym Twoje oblicze zobaczyła, jako że z Ciebie człowiek fajny i mądry. Ale morał bajki krótki i niektórym znany- za darmo foteł nie rozsyłamy. Przynajmniej wymiana musi być. :P Pociesz się, że specjalnie na co by patrzeć nie było. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×