Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

nie nie odmrozilo mnie:) rachunki poplacone wrocilam z psem zjadalm juz ok 800 kcal :) poiegaalam ytoche , dzis pacery zakupy w castoramie , i troche ruchu bylo ;) tearz ide pranie zrobic , 3 cie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wlasnie z psem wrocilam;) Serene63-male pytanko-pisala,ze pijesz kawe odchudzajaca-jaka to???? ja pije tyle kaw,ze zaraz sobie ja nabyje. Milego pranka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Własnie wróciłam z zebrania w szkole a zimno ,że hej.Widzę ,że każdej po tygodniu walki z kg coś ubyło i bardzo dobrze,gratki,przecież jesteśmy silne i damy radę.Ja przez wekend trochę podjadałam słodkości ale nie myślę ich sobie odmawiac ,wszystko w granicach normy. Trzymajcie się cieplutko do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 -dzieki za linka ,zaraz bede czytac. Ja jestem na podstawowej.Jestem coraz bardziej z niej zadowolona;) Widze ,ze 500gr masz do tylu,cos sie wiec ruszylo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ty jestes na turbo - trwa 10 dni a podstawowa trwa 9 dni - widzialam cie na topiku turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie rozejrzec tu u nas czy jest,bo w Polsce bede dopiero w marzec/kwiecien.Moze ktoras z dziewczy ,moich corek przyjedzie to zamowie.Zebym to wiedziala wczesniej to kupilabym.Te kawe u nas faktycnie reklamuja od niedawna -to nowosc,no nie? i widze,ze dosyc tania.Mi jest obojetnie czy to jest sypana czy rozpuszczalna-kocham kawke,tak jak kocham jesc :);):D Jest dobra i smakuje jak normalne kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie mam silnej woli ( tak mam od 4 lat) chyba trzeba by z batem na demna stac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos jak capuccino troche lub kawa z mlekiem m,ozesz zamowic pzrez neta dla mnie okey pije 2 czasem 3 mi sie zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.................milam wam powiedziec od jutro kolezanka uczy mnie chodzic z kijkami-Nordick wolking-Ciesze sie ,poniewaz ona jest w klubie ,Jak mi sie spodaba zapisze sie tez!:D Myslala,ze to sie birze kijki i poprostu chodzi,a ona muwi ,ze tzreba przejsc szkolenie,bo jak niewiesz jak towiecej szkidy mozna sobie zrobic niz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na turbo pomoc sie wiecej chudnie - ja bylam na turbo- ale na podstawowej mozna chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spiochy:):):) U mnie 5 dzien dietki. Kawka wypita sniadanko zjedzone: Twarozek z cebika- Na dzisiejszej wadze 75.100 Wiec jak same zazwazylyscie jak na diete tuebo to spadek wagi wcale nie rubo tylko taki sobie.Moze do konca jakeis 2 kilo jeszcze bedzie!:)mam nadzieje,potem mz i liczenie cal.To dopiero od niedzieli. Musze zaraz dzwonic do mamci.konczy 74 lata. Zrobic jakies pranko ,posprzatac mieszkanko ,pocwiczyc itd. -11 stopni -Tino nie chcial wyjsc z klatki schodowej-hahaha my biedni ,a co dopiro zwierzaczki.Wrrrrrrrrrrr. narka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) malo piszecie ja po snaidanku - 4 wasy plus 1/4 pasztetu sojowego ( zjadlabym caly ) ale kaloryczny jest :) plus kawka odch, i wyszlo 250 kcal zimno , u mnie rano minus 17 stopni piesek wyszedl na [pole ale o dziwo wszystko porobila od razu wiec dlugo nie chodzial po polku :) za to koty jak otwarlam okno wszystkie w mig na parapecie, ale zaraz zamknełam bo by sie przeziebily jeszcze :) musze sie opamietac i jesc mniej teraz nie cwizce , nie biegam tylko spacery i szybki marsz ale to malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten najmniejszy kotek zjadl troche sojowego pasztetu i deko wasy :) az sie zdziwilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mam ostatnio strasznie pracowity okres więc i czasu na pisanie mniej ;) nawet na rowerku nie mam kiedy pojeździć :( ale za to wczoraj 3,5 godziny stałam przy żelazku (tyle mi się nazbierało ) :D ale dietę trzymam ładnie i linea 40+ chyba działa bo dziś waga pokazała 82,1 :D więc jestem bardzo zadowolona :) miłego dnia życzę :) i owocnego dietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) U mnie też bardzo mrozno ,mam po południu jechac z dziewczynami do dentysty lakierowac zęby a tak mi się nie chce na taki mróz wychodzic. Słyszałam też o tej kawie odchudzającej może i ja wypróbuję:)Marzencia fajnie ,że waga leci w dół tak trzymac Serene to ty też masz mały zwierzyniec w domu,moje koty leżą na kanapie tam gdzie słońce akurat świeci,między nimi pies:) Dietowo to już po śniadaniu,2 kawy zaliczone ,biorę się za robienie surówki,bo nie mam co jesc. Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam 4 koty i psa :) ale ja tak kocham zwierzaki :) zjadalm teraz pomidorowke knorra bo mi jakies dreszcze sie zrobily i pzreszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zrobilam ,jeszcze tylko poodkurzam.Jakos robota ni nie szla. Juz myslalam,zeby cos podjesc,ale w pore sie opamietalam:) Zrobilam sobie kapuccino ze slodzikiem. zaspokoilam sie;);:P zyczynym sie lamac w tym 5 dniu,bo jest duzo produktow z gr.2 3,ale wytrwam! Swierdzam definitywnie -lepsze kiczenie kal i mz:D Musze znowu z pisiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popracowałam (dziś w domu) :) bo mi padł internet w pracy a musiałam pościągać piliki z serwera więc przy okazji podgoniłam sobie prace domowe ;) ale szef dzwonił i po południu muszę jechać zrobić próbne wydruki :( noc nic ale cały dzień prawie był wolny :) dietkę trzymałam ładnie rano jogurt z dodatkami, potem jabłko i batonik musli , na obiad żurek z kiełbaską i jajkiem a na kolacje zjem tekturki z wędlinom i surówkom z białej kapusty :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako milosniczka tprtilii zjadlam 1 i wyszlo 300 kcal 200 tortilla plus pomidorki male cebulka i plaster fileta z kurczaka i jestem dalej glodna a juz mam 731 kcal na koncie i postaniowilam sobie upiec tortille jak dawniej jak sie odchudzalam wlasnie czekam az ciasto odstoi swoje i mam nadzieje ze beda mniej kaloryczne ( zalezy ile ich wyjdzie ) to oblicze kalorie. nie robie az tak rownych ale mniej wiecej i zobaczymy jak sie upieka na patelni grillowej je upieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia, ładnie ci idzie:)Juz troszke tych kilo zgubiłaś, oby tak dalej. Paseczki i kropeczki, wytrwaj, nie rezygnuj, jak juz zaczęłaś, może organizm się dopiero przyzwyczaja do nowej diety i trzeba poczekać na większe efekty. Ja jakoś w te kawy odchudzajace nie wierzę:) Nie wiem jak one cenowo, ale na pewno droższe od zwykłych, ale pomimo tego wolę kupić jakieś ziółka na poprawę trawienia i metabolizm, bo bardziej wierzę w ich skuteczność niz kawy. Wczoraj kupiłam sobie w aptece wyciąg z pokrzywy, porzeczki i innych ziół wspomagających oczyszczanie i dwa razy dziennie dodaję sobie do wody, która piję. Do tego zielona i czerwona herbatka, żadnej kawy i jest ok. Nawet sie nie spodziewałam, ze bez kawy można się doskonale obejść...:) U nas dzis o 8 rano było minus 18. Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×