Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

york no co ty jakie wtrynilas ; ja tez tu jestem od grudnia 2011 i jest fajniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :D York no co ty im nas więcej tym fajniej , tylko mi smutno że reszta tak ucichła bo bardzo mi ty fajnie z wami było ;) wczorajsze bycie grzecznym bardzo się opłaciło :) i dla tego zmieniłam troszkę stopkę bo dzisiejsza waga zdecydowanie bardziej mi się podoba niż ta po weekendowa:) no i nie ma zmiłuj się spinam pośladki, zaciskam zęby i muszę trzymać się skromniejszego jedzenia i odpowiednich odstępów między posiłkami bo inaczej to nie przestane dreptać w miejscu :) zawzięłam się i już :D tylko ciekawe na jak długo mi tego zawzięcia wystarczy ;) no miejmy nadzieję że na długo :)aż dojdę do celu (chociaż pierwszego) :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) i wytrwałości w dietowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłospis na dziś: dzisiaj rano byłam na badaniach i musiałam być na czczo więc dopiero co niedawno zjadłam śniadanko - 3 tekturki z szynką i sałatka z pomidora i połowy ogórka, o 14-tej zjem dwa kiwi a o 17 trochę grochówki w której pływa sporo warzyw :) no i oczywiście picie, picie, dużo picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia jak ty malo jesz :) to ja w porownaniu do ciebie sie opycham , musze jesc jak ty bo ciagle cos podjadam :) i waga mi wzrosnei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mało jem a waga i tak nie spada w zawrotnym tempie , szkoda, :( wiem , wiem po woli lepiej i trwalej :) ale zrobiłam sobie badania na tarczycę, zobaczymy czy to nie przez nią tak przytyłam a teraz ciężko mi się tego pozbyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...........................b
Zrobiło się tu nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia ale wazne ze spada, lepiej jak wolniej bo potem nie ma jo-jo mnie tez te ostatnie malo spadaja i codziennie mowie ze nie zjem wiecej jak 1000 kcal zcasem 1200 no i w sumie malo kiedy zjadam wiecej ale w tych kaloriach sa czesto puste kalorie a powinny byc zdrowe damy rade bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijki w porzadku,polubilam to:9 Dzsiaj bylam na baseniku tez fajnie:) sesere-wracaj szybko do tdrowka:D Pozdrawiam pozostale dziolchy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i zrobilo ,
Bo nas tu zabraklo ,nie piszemy , wiec jest monotematycznie , jakbysmy pisaly moze znow bylo by ciekawiej , no bo w zasadzie ,to zzylysmy sie i polubily .....a nastepny podobny topik , to lekka przesada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz powoli szykuje sie lulu. o 20.00 zjadlam pol mango, potem pocwiczyla z pol godzmki. Ogolnie duzo nie zjadla,oprocz tej galki loda po basenie,ale galka loda nie ma znow tak duzo kal. Papa i do juterka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubie basen i pływanie a ostatni raz pływałam w lecie.Jakos na te mrozy nie chce mi sie wychodzic . Jak nie mialam orbitreka w zeszłym roku to cala jesien i zime pomykałam na basenik i aerobik.A teraz "zasiadam " na moje cudo i cwicze. Polecam bo kondycje mam duzo lepsza. Wczoraj zjadlam tylko 1300 lcl..dla mnie sukcesik bardzo sie ciesze. marzencia70 - po woli lepiej skora tak nie widczeje wazne ,ze w dół a nie do góry serene63 - z kaloriami dochodzisz do wprawy.Jak dlugo sie stosuje to czlowiek wie ile je.Wazne ,ze malo!!! Pozdrowionka na te juz cieplejsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babole!:) I nastepny dzionek.Ja po sniadanku ikawce!!! Zjadlam:kromke chleba z ziarnami kirbis ,papryka czerwona z cebulka. Zataz szykuje sie do praby,a po powrocie,jakies zakupy,troszke odpoczynku i na NW. Postanowilam codziennie (chociazby w tym tygodniu)cos potrenowac i zobaczyc jak to sie bedzie mialo do wagi w poniedzialek.Tak misie marzy chociaz juz73.500 z rana ! Wierze,ze tak bedzie niebawem,jaj sie zlamie. Trzymajcie sie kochaniutkie i do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie mroz jak fix masakra rano ledwo samochod odpalialm wczoraj u mni jakie 1200 kcal , i mysle z 200 odejme 9 spacery z psem i troche chodzenia po sklepach spzratanie itp ( mysle ze z 200 bylo ) ;) dzis na sniadanie owsianka plus 2 kromki razowca z serkiem feta i maly pomidorek i kawa odchudzajaca :) a co na resztye dnia to nie wiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no i z wczorajszych moich planów dietowych wyszły nici :P wieczorkiem przyszli goście no i mus było poczęstować ich kolacją :P no i niestety skusiłam się na dwa plasterki polędwicy sopockiej , dwa plasterki sera żółtego i prę oliwek i kawałek makowca no i dwa drinki :P a na dokładkę syn z dziewczyną upiekli naleśniki , no i mus był spróbować, żeby się nie obrazili ;) ale dziś jak zwykle od rana idzie mi dobrze, zjadłam jogurt naturalny z dodatkami, o 11 jabłko i dwa kiwi, o 14 dwie frankfurterki z pomidorem i polową ogórka ,o 17 kasza z surówką i powybieram sobie trochę mięsa z gulaszu który gotuje mój małżonek :) no i to by było na tyle :)plany są dobre ale z wykonaniem to chyba będzie kiepsko ;) bo mam dziś urodziny i nie wiem czy nie będę miała gości wieczorkiem i na wszelki wypadek muszę kupić jakieś ciasto :) a to na pewno duża pokusa będzie :) ale co tam urodziny raz do roku to można sobie darować dietę w takim dniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia,STO LAT,STO LAT-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:) witajcie dziewczyny,sorki ,ze nie pisałam,mialam awarię laptopa i brak możliwości połączenia. Faktycznie widzę pustki coś się armia kruszy:( U mnie dietowo tak sobie totalny zastój,dobrze ,że waga nie idzie w górę,choc poszalałam w tym tygodniu. Dalej staram się nie łączyc jedzenia. Martwię się ,bo dostałam niby okres ale tak jakby go nie było znikoma ilośc,czyżby to już przekwitanie?,kurcze trochę za wcześnie:( Jadę dziś z córką do alergologa ma miec kontrolną spirometrię ,nie chce mi się na takie zimno ale terminy nieubłagane,potem w ferie dentysta i neurololog i dermatolog . Moje menu na dziś śn-serek wiejski+pomidor + cebula 2 śn -jabłko obiad- bigos dla mnie bez zasmażki kol-bułka grahamka+margaryna + korniszon Gratuluję spadku wagi tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenciu ja tez zycze spelnienia wszystkich marzen :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam się przemóc i w końcu coś napisać zamknęłam się w sobie i nie mam ochoty na nic,wszystko jest na nie! Nawet nie wiem czego tak naprawdę chcę ,pretensje do całego świata.. A życie tak naprawdę jest piękne ..też tak myślę ale nie mam żadnego zadowolenia,nikogo przy sobie..samotność niszczy mnie. Jak się ogarnę to się odezwie muszę wejść na właściwy tor i normalne myślenie Izuś teraz to widzę i czuję ,że niszczę siebie samą i obiecuję,że zadbam o siebie i jak te nasze mrozy zelżą,wybiorę się tam gdzie powinnam Dziewczęta z całego serca dziękuję za miłe wcześniej słowa:D szkoda,że nie ma nas tyle tu jak wcześniej,było fajnie,mogłyśmy pogadać tu o wszystkim,ten topik też był dla mnie wszystkim,to co ,że nie miałam efektów w odchudzaniu ale zawsze wiedziałam,że jak tu wejdę będę miała z kim porozmawiać,to to był mój cały świat.. Marzencia sto lat Kochana:D Ja za dwa tygodnie też mam urodzinki i mam nadzieję ,że do tej pory dojdę do siebie Buziaczki dla Was wszystkich,które tu zostały i walczą dzielnie :D jak również dla Tych,które opuściły ten topik i nie mają zamiaru już tu wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenciu kochanie ty moje!!!!:):):) zycze tobie sto lat ,duzo ,duzo zdrowia ,szczescia,zadowolenia,pomyslnosci ,osiagniecia wymarzonej przez ciebie wagi!!!!!!!oraz zebys nigdy o nas nie zapomniala i do nas zawsze zagladala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):D:D🌼,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za życzenia ❤️ :) to takie miłe, znamy się tylko wirtualnie a mamy dla siebie tyle sympatii i dobrej energii. Kasiu zaglądaj do nas nawet jak jesteśmy w tak małym gronie, zawsze cię wesprzemy , przytulimy i pocieszymy. Moi faceci postarali się dziś , dostałam kwiaty, prezencik , tort i winko :) więc troszkę pogrzeszę dziś , mam nadzieję że nie tylko dietowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toja1971 witaj:) Kasia-68:D czekamy tu na ciebie i tez w dniu urodzin i mam nadzieje ,ze juz w duzo lepszej formie! Tego ci zycze z cylego serca!!!!::) Mam nadzieje ,ze juz na dluzej znowu u nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki - przyturlam sie pozno do domu z pracy i do garow , jak siade i jak poprzegladam 2 strony waszego dialogu , to o czym tam jeszcze mam pisac , nawet nie jestem w temacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Czyżby dziewczyny porezygnowały z dietowania? Wiosna tuż tuż do roboty!!!Przecież chcemy byc piekne:) Ja wlewam w siebie duużżo wody z cytryną,to tak dla oszukania głodu. W poniedziałek w małopolsce zaczynamy ferie(przynajmniej nie będę odrabiac lekcji z młodszą:)) U mnie dzis zaś przymroziło-24st,teraz świeci slońce Piszcie kochane co u was bo jak tak dalej pójdzie topik padnie:( Ja dietowo w tym tygodniu nawet dobrze,zresztą niewiele już do zbicia,potem tylko to utrzymac,trzymcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ jestem, ale mam sporo pracy więc brak czasu na pisanie ;) wczoraj pochłonęłam aż dwa kawałki tortu :P ale nic ponad to :)nawet wina nie otworzyliśmy (jakoś tak nikt nie miał ochoty na alkohol) i zgrzeszyłam tylko jedzeniowo :P bo ja poszłam wcześniej spać a mąż oglądał długo jakiś film :D i jak przyszedł do sypialni to już smacznie spałam :) wczoraj udało mi się też pól godzinki popedałować. Dziś na śniadanko zjadłam dwie tekturki z serem białym i dwa ogórki konserwowe , teraz pół pomelo , a potem zjem drugie pół i jakiś jogurt, a na obiad zrobię warzywa na patelni może z jakąś rybką dla odmiany :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :) piszcie proszę co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;)m ja dzis zagoniona wpadam pozdrowic i milej nocki ; dzis ok 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×