Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

czesc dziewczyny:) nie mam dzisiaj veny do menu :) na snaidanko zjadalm 100 gr makreli, pomidora, jogurt naturalny :) wypije zaraz kawke i zaczne ukladac menu na dzisiaj :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki napiszę coś wieczorem,wybieram się do rodziców a mam już leciwych,mama 80 lat tata-76,jestem dzieckiem póznego macierzyństwa,jako ,że mama wyszła za mąż w wieku 35lat a mnie urodziła na 39,pozdrawiam cieplutko bo u nas plucha ,że hoo hooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylam w gosciach ( musialam tu wejsc po przyjezdzie ):) troche zjadalm ale w miare chyba nie pzresadzialm , nie liczyalm tych kalori bo nie mialam za bardzo jak ale ciast nie jadlam :) a co u was nie piszecie niz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Izusia,dziś też robiłam surówkę pekińską w tej wersji ją lubię -kapuste drobno poszatkowac bez jasnych częsci - 2-marchewki 2 jabłka cebula ,ok.3,4 ogórków konserwowych lub kiszonych,to też zatrzec,to wszystko posypuje solą do smaku,zagniatam,dodaję ok2 łyżek oliwy lub oleju ,troche pieprzu, cukru i ze 2,3 łyżki kwaśnej smietany,dobrze wymieszac aby sie przegryzło,Izuś mi ten mix smakuje. Judytko ja tez jeszcze zielona co do tej dietki czy sposobu odzywiania,też poczytuję i nieraz sama nie wiem co do czego ,co stronka to inaczej piszą ,co do nabiału to mam mętlik wobec serów i twarożków,choc ja jadłam wase z twarożkiem ze szczypiorkiem(biedronka),do tego pomidor.Judytko sama czytam i staram się nie łączy węgli z białkiem oraz nie popijac posiłków i widac, że o to chodzi bo chudnę,zaczęłam w poniedziałek a dziś po tych 4 dniach mniej 2 kilosy. Przykładowe moje jedzonko : śniadanie- trzy wasy + serek ze szczypiorkiem+pomidor ,ogórek 2-3 kromki chleba ziarnistego,posmarowane margaryną +pomidor,ogórki (swieże ,kiszone),dżem 2 jajka usmażone z pomidorkiem,pieczarkami,szyneczką do wyboru,to bez chlebka roladki z sera żółtego z ogórkiem papryką ,pomidorem Przekąska -jabłko obiad:mielony kotlecik z samego mięsa z cebulką ,pieczarkami (jak robiłam dla reszty to odebrałam sobie porcyjke wymieszana ze wszystkim co trzeba ale nie dałam namoczonej bułki i bez panierki) pierś duszona,wątróbka smażona ,parówki,a do tego furę sałatki ,surówki kasza,ryż do tego warzywka z wody przyprawione do smaku mieszanka warzyw,bez ziemniaków ugotowana z kawałkiem mięska,cos pod gulasz z warzywkami(zupa) kolacja-pół woreczka ryżu z utartym jabłkiem ,fura jedzenia chleb z sałatką jarzynową, Takie moje przykłady a czy wszystko dobrze ,może i nie ale nie chodze głodna i do słodkiego mnie nie ciągnie,chociaż słodkie to węgle i z umiarem,:) Marzencia to masz zmartwienie,każda z nas by chciała jak najmniej kłopotów ze swoimi pociechami,facet dorosły bo za takiego się ma ,powinien sam też sobie poukładac w głowie.Przykre bo nasze dzieci nie mają wielkich obowiązków,tyle mają do roboty uczyc się i wyuczyc a oni to olewają(myślę też o swoich) Trochę się rozpisałam idę robic kolację dla leni a ja sama jeszcze nie wiem co zjeśc,może to troche głupie jak sobie przypomnę moje obżarstwo zwykle o tej porze a teraz myśle co zjeśc aby było dobrze wg.zasad pozdrawiam was wszyściutkie ,walczcie ,każda metoda jest dobra jesli daje pozytywny skutek,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki ! Tak sie zastanawiam nad ta moja tarczyca , ktora jest w normie , ale nie wystarczajaco, wychodzi na to ,ze powinnam ryby tonami pozerac , a u nas skurczy ..byki totalnie drogie , to w Polsce , daja sie zaplacic , jak jedziemy w lecie nad morze , to 2 tygodnie tylko ryba i jaka pyszna , no przeciez puszek nie bede wchlaniac :( Czekam ,az spadna moje @ kilogramy , waze duzo , a ubrania dosc luzne , wiec raczej na pewno woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajjo najdrozsze:) Ja melduje sie dzsiaj wczesniej niz zwykle-praca:( Ktos -musi:D serene63 -co tak cie malo ostatnio!-zapracowana? toja1971 -podoba mi sie twoj jadlospis. Lubie jak podajecie bo wtedy mam mniej roboty z ukladaniem swojego menu :P mon cheri -coraz mnie cie widac,warum??? Jedz,jedz te rybki ,tylko na zdrowie i te hormony moze tez sie poprawia!!! Wiem oczym mowisz!.ja taka rybiara-corka rybaka-ryba pod kazda postacia,jak kupitam tutaj pierwszy raz fladerke to na dupe usiadlam!!!!! 1 rybka kosztowala mnie 9 euro,dasz wiare?!!:D i na dodatek poobcinala mi wszystko,a ja tak uwielbiam wrecz te spieczone ogomki i pletwy:PJak jestesmy w Polsce to kupuje i zamrazam i wtedy dopiero mam uczte bo robie je po swojemu:) OK,musze powolo wybywac! Wszystkie serdecznie witam Was w te sobotke i niech ten dzien bedzie dla nas wspanialy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny,znalazłam coś takiego i wkleiłam ,może się którejś przyda ,zawsze można podpatrzec i spróbowac OTO ZASADY ZDROWEGO JEDZENIA: 1- NIE LACZ WEGLOWODANOW Z BIALKIEM! 2- NIE POPIJAJ W CZASIE JEDZENIA ZADNYCH PLYNOW- TYLKO GODZINE PRZED BADZ GODZINE PO!!! 3- OSTATNI POSILEK O GODZINIE 18 TEJ!!!!! 4- MOZESZ JESC WSZYSTKO- LODY CIACHA- RYBY MIESO OWOCE JARZYNY PIC KAWE ALKOHOL PIEROGI MAKARON RYZ ZIEMNIAKI!!!! TYLKO NIE LACZ MIESA Z ZIEMNIAKAMI- CHLEBA Z WEDLINA CZY SEREM - MAKARONU Z SOSAMI!!!!! ITD 5-WAZ SIE RAZ W TYGODNIU 6- NIE MYSL O TEJ METODZIE JEDZENIA JAK O DIECIE!WPROWADZ JA W CODZIENNE MENU!!!! 7- EFEKTY JUZ PO TYGODNIU MINIMUM 2KG JAK W BANKU BEZ GLODOWANIA I UCZUCIA SSANIA W ZOLADKU. Przykładowe menu na dzień śniadanie 1 2 kromki chleba z ogórkiem świeżym - surowym lub pomidorem może także być papryka zielona, żółta lub czerwona- chleb - bułkę smarujemy cieńko masłem pieczywo według uznania jasne ciemne jakie lubisz. Po 30 minutach pijemy herbatę- zieloną czarna owocową jaką lubisz - możemy oczywiście wypić przed śniadaniem 30 minut- ALE NIE MOŻNA POPIJAC W TRAKCIE JEDZENIA!!!! WTEDY TO SPALANIE TŁUSZCZU ODBYWA SIE O 100% SZYBCIEJ. śniadanie 2 duży jogurt- lub 2 jabłka- lub inne owoce- albo 2 kiełbasy na gorąco takie jak lubisz+ surówka według uznania- albo ciacho 1 tez takie jak lubisz, szklanka soku+ owoc itd.... obiad zupa kazdy rodzaj ale bez makaronu ryzu , kaszy , ziemniakow, albo piers z kurczka smazona w bulce i jajku- + surowka lub ryba smazona + surówka lub watróbka drobiowa + surowka lub mizeria zawsze jakies zieleniny czyli surowki - lub pomidor z cebulka sledz w smietanie lub pierogi lub placki ziemniaczne ale bez cukru smietany!! jednymn slowem jeszc wszystko nigdy nie laczysz miesa z ziemniakami czy makaronem zupy zawsze same jw i znowu pijesz po jedzeniu - 30 minut czy to soki czy herbarte podwieczorek lody lub ciacho lub budyn lub kisiel albo jakas surowka lub 2 owoce kolacja ostatni o 18 tej max!!!!! i znowu to co lubisz tylko niełączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :_ paseczkikropeczki bylam wczoraj n rano ( potem pojechalam w gosci a jak wrocilam to tu bylam i zdalam relacje ( nie czytalas postow ) :) dzis jeszcze nie jadlam nie chce mi sie wogole a powinno sie juz snaidanie zjesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane po długim czasie ale i tak wpadłam tylko na chwilę,bo rozłożył mnie jakiś wirus,no i jestem jeszcze do tego strasznie zdołowana,swoje problemy zajadam okropnie w nocy,tragedia:( czuję się fatalnie,bo czuję ile przytyłam a widzę,że Wam tak fajnie idzie w nowym roku,że aż zazdroszczę,może jak wyjdę z tego całego mojego doła,to dołączę się do wszej diety niełączenia,bo latem stosowałam i czułam jak kg lecą Ściskam Was Wszystkie po kolei bardzo,bardzo mocno,pa uciekam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toja! to jest dieta nie łaczenia tylko w innym wydaniu troche :) wlasnie pisałam ci ze kumam juz nic bo co chwile inne sa opisy tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasia -- trzymaj sie , i wracaj szybko do zdrowia :) tez mam doła i to nawet kurcze dwa :( i mam dosc wszystkiego , ale nic na to nie poradze i zcekam co dalej pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejk,hejka dzewczynki:) ;D JUz po prcy:D Rano - serek wiejski i kawa niedawno-ciemna bulaka z cebulka/uwielbiam/:P obiad-jiu w trakcie-udko bez skorki i groszek z marchewka kolacja-???? kasia_68 -nie ma czego zazdroscic bo ciebie tez tak bedzie z dola napewno wyjdziesz!!!! serene63 -fattycznie,chyba prezgapilam,wabacz:P.tez nasz konieczne skonczyc z tymi dolami!!!! niema byc tak::( tylko:):D Calusy dla wszystkich Pan 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki- nie ma sprawy ja tez wczoraj jakies przegapilam :) u mnie zamowili pizze i mysla ze mnie namowia ( ale ja nie mam smaku na nic , bo jakies dreszzce mam cos mnie pzreziebienie bierze , pije herbatke z swiezo startym imbirem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-63-jestes super-ni ciasta ni pizzy -tylko bic brawo:Dwiec bije ci B R A W O ::) Ja dzisiaj do ciotki i tez bede trenowac silna wole.ciotka zawsze tyle slodkiego wystawia,ze naprawde trzeba byc twardym:P MOj maz to moze konia z kopytami zjesc i nie przytyje nawet grama::( a chce prztyc:D Ja natoniast tylko popatrze na pysznosci i juz 1 do przodu:(:(:( I tak chodzimy i gledzimy: on: jestem za chudy,musze przytyc!patrz jakie mam chude nogi:D ja:jestem za gruba,musze schudnac,patrz jakie mam brube nogi:D Czysta komedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre "_ z tym mężem:) ja tej pizzy nie zjem tylko przez brak dzisiejszgo smaku ale tak to nie wiem, czy bym nie zjadła kawalek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Z dzieciakami zawsze jakieś problemy są , nie ma lekko. Ja co prawda nigdy z ich nauka nie miałam kłopotu, zdolne są bestie. :) I naprawdę jeśli o naukę chodzi, to nie miałam kłopotu, na wywiadówkach nigdy nie musiałam świecić oczyma, a nawet czasem z dumą w oczach wracałam, bo nauczyciele chwalili za osiągnięcia, za zaangażowanie , jestem swoim dzieciom za to bardzo wdzięczna. Ale to też taka praca u podstaw była, ścigałam ich, aby się uczyli, nie zaniedbywali, rozmawiałam, tłumaczyłam...Sama tez angażowałam się w życie szkoły, pracowałam w trójkach klasowych, a nawet byłam jednym z organizatorów studniówki u córki... Teraz mam tylko taki kłopot, bo mój starszy choć pół roku temu skończył studia, to jeszcze do tej pory się nie obronił.Wrrr.. Zaczał pracować, potem miał problemy osobiste, po kilku latach rozstał się z dziewczyną, bardzo przezywał, no i tak czekam i czekam, az się obroni. Na święta obiecał mi, ze juz odda tę pracę, bo ma napisaną, tylko pierwszy rozdział promotor oddał mu do poprawienia i liczę, ze jednak już wkrótce będę mamą magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia teraz na pierwszym roku, ale już taka dorosłość jej odbija, nic nie można jej powiedzieć, ani pouczyć ją, bo się denerwuje... Mój starszy się śmieje, ze na pierwszym roku tak jest, że to tak bywa jak się człowiek z domu wyrwie i ze pierwsza sesja ja przywróci do równowagi:) Oby tak było... A najmłodszy w pierwszej klasie i znowu mam powtórkę z rozrywki.Do starości będę na te wywiadówki chodziła ;)Heheh. Dietowo to nie najlepiej. Miałam kilka dni wzmożonego apetytu. Oj chyba nie będzie najlepiej w poniedziałek, jak mi wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie i dobre rady :) Nerwy mi trochę przeszły, przemyślałam , przegadałam z " pasożytem" zobaczymy jakie będą efekty. Głową muru nie przebije a jak on sam nie zrozumie to ja nic na to nie poradzę choć bym na głowie stanęła. Dietowo się trzymam choć wczoraj wieczorem byłam na osiemnastce u mojej chrześnicy i niestety był i torcik i ciasto i jedzenie po 18 :( no ale cóż takie życie. Jak moje oczy widzą jedzenie na talerzu , to ręka sama po nie sięga i do gęby kładzie :D ale dziś już grzecznie a wręcz skromnie ;) Wstałam o 10 więc o 11 zjadłam jabłko i pomarańczę, o 14 risotto z surówką, o 17 zjem kolację dwie tekturki z szynka i ogórek konserwowy. Wczorajsze kalorie choć w części spaliłam, bo na osiemnastce były tańce a dziś postaram się popedałować . Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po mojej długiej nieobecności ... musiałam sobie w głowie poprzestawać... nawet myślałam ,że pożegnam się z Wami bo to bez sensu ale tęskniłam... okazało się, że mam boreliozę, od początku roku jestem na antybiotyku ... jeszcze się łudzę ,że to nie to , czekam na kolejne wyniki ...z dobrych wiadomości to chudnę ...teraz mam 59 kg, tylko ja chciałam chudnąć zdrowo ... w związku z tym ,ze antybiotyk mam brać przez miesiąc, co później nie wiem, to muszę stosować dietę przeciwgrzybiczną...i to jest na mnie niezły bat ,bo pilnuję się bardzo. mon cheri ty może zaaplikuj sobie jodu on pobudza tarczycę to pracy, sama mam niedoczynność, jest go dużo w w gnieździe nasiennym jabłka - ja wcinałam a biała kapusta osłabia działanie tarczycy , no i sól morska :) dzięki bogu moje córki (15) dobrze się uczą i głupich pomysłów nie mają :) .. tylko wiecie zawsze im wpajałam ,że to one są odpowiedzialne za swoje życie i to jaką chcą przyszłość na taką pracują już teraz.... miłego dietkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki - Toja dzieki że popisalas troszke o tej dietce i podalas przepisy, wczoraj zastosowalam pierwszy dzien - na sniadanko zrobilam jajecznice z 2jaj do tego keczup i musztarda (nie wiem czy to mozna bo nie znalazlam) i ogorek kiszony, na obiad zrobilam bigosik z mieskiem z indyka i pieczarkami a na kolacje zjadlam pół banana - i byłoby wszystko dobrze ale przyjechali goscie i do 4rano biesiada (chociaz ja tylko pilam nie jadlam) troche namieszalam i kilo w dol:), dzis do 12 nic a potem rosolek ale z makaronem i nie wiem czy mozna i kapuste swoja i mysle ze zaraz zjem sobie jogurt naturalny z orzechami i tyle, Toja masz racje ze czlowiek nie mysli sie napchac tylko mysli czy dobre polaczenie no i czy nie za duzo - zobaczymy jak to bedzie w poniedzialek moze jednak nie dobije do 70kg w tym roku a jednak do 60. Kasiu - no wlasnie z tymi dolami ja do czwartku tak zajadalam ze strach ale poczytalam we wpisach Toji o tej nielaczenia i zobaczymy - podoba mi sie a jak beda efekty to tylko stosowac a jeszcze dla zdrowia z korzyscia. Izus a co u ciebie, wyjechalas na dluzszy weekend? Kobitko tata witamy i nie zadroscimy chorobska, ale nie opuszczaj forum bo tu mozna jak wiesz o wszystkim. Alanja jak sie czujesz???? Pozdrawiam inkuske, marzencie, paseczkikropeczki, serene, mon cheri i jezeli ktoras pominelam to tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko!!! cały czas jem , bo jak tylko czuje głód to mdli mnie strasznie:( brak kawy dokucza tragicznie, ciśnienie 100/60 więc sie przewracam. No ale nie narzekam, oby z maleństwem wszystko było dobrze:) 18 stycznia mam kolejna wizyte u gina. Najgorsze,że w pracy zaczyna się znowu ruch i trochę ciężko kilkanaście godz. w ruchu, no ale na wolnym odpoczywam na maksa:):) Pozdrawiam serdecznie i nawet jak nie pisze to podczytuje non stop... Inkuska z dziećmi to tak jest:) ja o swoim gimnazjaliście nawet nie będe się juz rozpisywac, bo sytuacja bez zmian, a tu kolejne w drodze :) ciekawe jakie to maleństwo będzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo kochana, twój gimnazjalista swoim rozumem i poczuciem humoru i tak rozbroił wszystkie tutejsze ciocie, a te maleństwo w brzuszku na pewno pozjada wszystkie geniusze:) FASOLKO CMOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś,nie będę pisać czemu, bo wszyscy wiedzą, ale jesteś babka the best i dzięki tobie nasz topik jest jaki jest:) NAWET NIE MÓW, ŻE MOŻE BYĆ BEZ CIEBIE. Kobitka tata, bolerioza? Na pewno masz już wyniki? Ja robiłam badania w zeszłym roku, bo mnie wszystkie stawy bolały, i wyszły ujemne, a kleszcze mnię co roku niestety kąsają, ale ponoć te wyniki niemiarodajne? Może to nie to? Jejku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo - super że sie odezwalas - rob to jak najczesciej, a czemu kawy nie pijesz - przeciez słabiutka z mlekiem nie zaszkodzi jezeli masz sie przewracac to mozesz chyba pic - popytaj zreszta lekarza. Aha kochana ty szoruj na zwolnienie - 100% płatne i niczym sie nie przejmujesz - ja od 2m-ca ciaży jak poszłam na zwolnienie to w sumie rok wyszło jak wróciłam do robotki i byłam wypoczeta i praca sie beze mnie nie zawalila. Izus - przeczytaj dwa razy co przed moja wypowiedzia napisala inkuska w pierwszym zdaniu i ja sie pod tym podpisuje obiema rekoma. dziewczynki drugi dzien że nie wpychałam w siebie od popołudnia do nocy - hura!!! Siedze na kompie i popijam wodą:). Toja pisz jak bedziesz mogla swoje kompozycje jedzeniowe bo z przyjemnosciaa cos sciagne - ja na jutro planuje na obiad udo z kurczaka z surowka z czerwonej kapusty, sniadanie to pewnie musze skonczyc swoja kapuste a na kolacje twarog z jogurtem - mam nadzieje ze twrog chudy jest w tej grupie co jogurt bo z tymi serami to nie jarze - chociaz mysle ze to chodzi o żolte z ta zawartoscia tluszczu ze jedne sa w tej grupie a drugie w tej. Dzisiaj to nawet trzymalam sie tego zeby nie pic w trakcie jedzenia a przed i po (godzinke) i bardzo jestem ciekawa wagi poniedzialkowej. Miłej nocki dziewczynki wam życze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, ale się nie obraź, ty mi zawsze z tą podwawelską..kojarzysz się.:) Ja wiem, ze wy już tylko na kapuście. Albo na rowerku... Ale mnie proszę przywołać do porządku. Tak dobrze mi szło, a od trzech dni po prostu... mam apetyt. Ja wiem, ze istnieje dieta rozdzielna, ja wiem, że istnieje nawet coś podobnego, jak Montigniack. Nawet wiem, że istnieje zdrowy rozsądek i dieta mż. Wiem, ale sobie pojechałam i proszę o zdroworozsądkowe baty. Do diabła, nic mnie nie usprawiedliwia, inni mają wcale nie lepiej. A nawet gorzej.Kopnijcie mnie w ten leniwy tyłek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje Kochane:)Wpadłam na chwilkę, zeby tylko Was poczytac, bo juz b.pózno, no ale skoro trza kopnąc Inkuskę, to ja lecę i to szybko;)Inkusko droga, tak mi pięknie napisałas, sie wzięłam i zaczerwieniłam,przesadzasz troszkę i bardzo miła jestes:)Koniec tematu:)No, ale.....jesli TY NIE WRÓCISZ NA DIETE, TO JA SIE WYPISUJE Z KOLEZENSTWA Z TOBA, A KTO WIE, CZY NIE Z TOPIKU!!!!Szantaz?Byc moze, ale czego sie nie robi, zeby kolezance pomóc.....:)Ja dotrzymam słowa, a Ty???? Kochane dziewczyny, reszta jutro:)Cudnie dzis popisłayscie:)Dieta niełączenia jest super, fajna, zdrowa, jesli sie nie zapomina o witaminkach i innych waznych produktach, skuteczna.Na pewno moze byc stylem zycia:)Ja wiele z niej stosuje, ale robie tez odsępstwa, a moze powinnam i ja zastosowac surowo, zeby te ostatnie 5 kg zrzucuc?Pomysle o tym jutro.....:) Dobranoc wszystkim, do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spie,ale widze,ze rozmowy wra;D kobitka tata -tak bardzo mi przykro,ale jeszcze mam nadzieje ,ze to nie to! judyta 1969 -dzieki za pamiec i pozdrowionaka:D i na wzajem!!!! Alanja74 -trzymaj sie cieplo i dbaj osiebie i dzidziusia:D moze wypij sobie te kawke od czasu do czasu,bo cisnienie masz bardzo niziutkie. Wszystkim zycze moilej i spokojnej nocki.trzymajcie sie ,pa,pa;;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Jesli mi sie tutaj ktoras z topiku wypisze z powodu innego niz nasza Antalia ( kra mimo odmiennego stanu jest zobowiazana od czasu do czasu sie tu pokazac !!!! ) , To obiecuje ,ze osobiscie przyjade i na goly tylek wleje :) !!! Co wy sobie nie myslicie , bez was to tu juz nie bedzie tak fajnie ! Kilka stron temu pisalysmy o braku tych babskich przyjazni!!! To jest wlasnie takie przyjaznienie , niby sie nie znamy i nie mamy pojecia jak wygladamy ( poza barwnymi opisami np. A doooope to mam jak gruszka , albo uda grubasne...... To pomyslcie jak duzo o sobie wiemy , piszemy tu o rzeczach o ktorych czasem z nikim nie rozmawiamy !!!!! Wiec prosze mi tu na glupie mysli nie przychodzic !!! Zostanmy razem w dobrych i zlych czasach , w zdrowiu i chorobie , w ciazy , po rozstaniu i swierzo zakochane !!!! No babeczki za nasz wspolny nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×