Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Witam nową dietowiczkę! Serene ,dobrze że z siostrą nic poważnego,ze już dobrze:) Ja też korzystam czasami z tabeli kalorii,fajne jest to "ile waży Paseczki, ja też gratuluję zdolnej córki:) Marzencia,tak jak dziewczyny radzą ,kup mniejszy rozmiar,do kwietnia dasz radę zwalic to co niepotrzebne,ja też lubię tak kupowac,potem jest doping do walki aby się w zakupione cudo zmieścic Olensja , smacznych warzywek:) Gdzies nam uciekła Mon cheri dawno nie zaglądała Ja też staram się nie wybijac poza 1000kcal dziś:precelek zjedzony w ramach sniadania na mieście ob-karkówka z surówką podw.banan kol.w planie -serek ziarnisty+pomidor+ogórek+szczypiorek I duzo picia Dziewczyny do dzieła aby stopki co tydzień ładnie się zmieniały POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki i kropeczki witam pourlopowo, super, ze wypoczęłaś:)Zazdraszczam :) pozytywnie i gratulacje z powodu zdolnej córci!:) W kim zakochał się Tino? Kasia 68, wracam wracam, tak naprawdę nie odeszłam, tylko na jakiś czas wstrzymałam reżim dietowy z powodów zdrowotnych. Teraz juz dochodzę do siebie i mam zamiar dalej się pozbywać kilogramów. Naela , zdrówko juz lepiej mam nadzieję, ze wydobrzeję.. ;)(Nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje...)A jak tam u Ciebie? Marzencia, kupuj mniejszą. Z czerwonym. Do tych szpilek. Na pewno bedzie dodatkowa motywacja:) Serene trzymam kciuki za dobre wyniki siostry! Nowym dziewczynom mówię hej! U nas tu bardzo fajnie i miło jest. Dołaczajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś dietkę udało mi się utrzymać bez grzeszków zjadłam około 1000 kalorii i godzinkę pedałowałam :) mam nadzieję ze to doby początek mobilizacji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toja czuje sie zaszczycona :) . A zaglada , ale o czym pisac , u mnie mimo zem grzeczna bardzo i zdyscyplinowana waga stoi , a moze i nie , bo wlasnie @ zaczynam , ale to sie okaze za tydzien . A dzis mial moj urodziny , ale nic to , bylismy w greckiej na obiadku ( bez problemu zamowilam grilowane miesko z salata ) i na bardzo fajnym filmie francuskim ... Pozdrawiam wszystkie jutro moze wiecej . Tez uwarzam ze ostatnio dosyc duzo wpadek zaliczysmy , ale forma topiku polaczena z klachami roznotematycznymi calkiem mi odpowiada , bo jak mowilam tylko robota , robota a kontaktow miedzyludzkich brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale uwrzylam nas a mialam uwazac , tak to jest jak czlowiek 15 lat po niemiecku musi , to takie durne bledy sadzi , az czekam by mi jakas pomarancza dowalila ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje serduszka z samego ranka;D Ja juz: cisnienie zmierzone cukier tez wszystko gut Terat ide na duza czarna i kawakek chlebka orkiszowego z wedlona i to bedzie moje sniadanko do 13.00 Skonczyka sie moje drogie panie u mnie laba ze wszystkim!:P Juz do robotki. mon cheri -ja wogole sie tym nie przejmuje,siedze tu duzo krocej niz ty i juz wpadaja te niemieckie slowka ,tak to juz jest.Widze jak moj maz mowi po polsku i autpmatycnie przestawia sie na niemiecki nie m,ajac o tym pojecia:D Wszystkim kochym dziewczynkom sedecznie dziekuje za gratulacje ,jesli chodzi o moja corka.dzieki!!!!!! Zycze milego dnia-odzywam sie po powrocie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! paseczkikropeczki...gratuluje zdolnej córci:D jest takie powiedzenie,że wszystko co dobre szybko się kończy i niestety jak człowiek poczuje trochę luzu,to ciężko wrócić do normalności:D serene cieszę się,że odetchnęłaś i z siostrą wszystko ok:D kurcze zawsze się zastanawiam czy człowiek nie może żyć spokojnie tylko w ciągłym stresie Inkuska...fajnie,że wróciłaś do zdrowia też się na stresowałaś na pewno.. ale teraz będzie na pewno wszystko dobrze mon cheri..Brawo! za swoją wypowiedź na tematy naszego topiku,człowiek chociaż tutaj może sobie pogadać:D olensja...a z dietą tak należy robić nie przejmować się i iść dalej,każdy ma wzloty i upadki,prawda York witaj w naszym klubie:D Marzencia wczoraj nie jeździłam na rowerze,no niestety przyszłam z pracy późno a i obowiązki domowe też musiałam wypełnić,ugotować obiad córci na dzisiaj i tak zleciało do 21.00 i byłam już padnięta w końcu wstaję codziennie o 4.40,to mam prawo być zmęczona:D Dietowo dobrze dzisiaj będę miała twarożek,pomidora ,mandarynkę i warzywa na obiad:D Nie wiem jak Wy ale ja doszłam do wniosku,że nie będę się ważyła w poniedziałek a to z tego względu,że zbliżają się moje dni @ i nabieram bardzo dużo wody i tak naprawdę nie powinno się ważyć tydzień przed @ i parę dni po :D Pozdrawiam Wszystkie wspaniałe kobietki życząc im miłego dietowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dziewczyny :) siostra dzis ma wyjsc po poludniu jakos :) w piatek mam dopiero księdza ale pozno w tym roku :) w 2010 byl zaraz po swietach smieje sie ze w tamtym roku go w sumie nie było a w tym roku moze byc 2 razy jezeli bedzie w grudniu :) pije teraz kawe czarna slodzona fruktoza cos ostatnio nie moge pic gorzkiej jescze nie wiem co zjem na sniadanie , bo dzis jakos nie mam smaku ale sniadanie to podstawa i musze cos wszamic za chwilke a co u was. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka1 Ja juz dawno po śniadanku,teraz popijam herbatę,potem jabłko,a na obiad w planie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym Serene ja o ksiedzu dawno zapomniałam,ale choinka dalej stoi,czas już ją rozebrac. Trzymajcie sie dziewczyny dzielnie ,im mniej żarełka tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za takie miłe powitanie w waszym gronie!!! Wczoraj dzien zaliczony na 1440 kcl i 50 min na orbim. Jest niezle))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam icmok,cmok!:D Obiadek juz za mna-jednak rabka z papryka i oliwkami. Serene-63-tak bardzo sie ciesze,ze siostra juz wychodzi do domu,jednak dom to dom:D u nas wiosna w pelni-zimy wogole nie bylo! Milego popoludnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 - jogurt naturalny z dodatkami , 11 - jabłko i pomarańcza, 14 - serek wiejski light ze szczypiorkiem, pomidor, kilka oliwek, 17 - ????? totalny brak pomysłu ??????/ no i to by było na tyle, na dziś :):):) mam nadzieję ze na nic dodatkowego się nie skuszę a i może znów popedałuję ;) ale jak wrócę z pracy to mam trochę innych zajęć domowych i nie wiem czy wieczorkiem będę miała siłę i chęci :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie dzisiaj nie bedzie wiecej jak ok 1000 kcal moze 900 wiec nie jest zle . nie chodze glodna i zaczynam jesc regularnie i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale jestem zmęczona,to chyba ta pogoda ma taki wpływ na człowieka,zjadłam już obiad i własnie piję herbatę melisę marzencia ja chyba też dzisiaj odpuszczam rower,bo i strasznie mam nogi napuchnięte i jakieś obolałe,zawsze tak mam tydzień przed dniem@ Cały dzień pod względem diety minął super z resztą jak każdy inny,oby te moje noce były inne to ja dawno bym była jak szczypiorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię dobry wieczór i zarazem dobranoc :) bo zaraz idę pod prysznic i do łóżeczka bo jutro znów pracowity dzień przede mną a i za mną również :) na obiadek nie chciało mi się myśleć i szykować i zjadłam dwa jajka na twardo z sałatką ogórkową :P i melduję że jednak godzinkę pedałowałam :) zobaczymy co jutro waga pokaże bo dziś było już 83 równo :) tak bym chciała w poniedziałek dwójkę po ósemce zobaczyć :) no to kolorowych snów koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,hallo z ranka spiochy kochane!!!!!!!:P Wypilam kawke,zjadlam sniadanko i juz moge normalnie funkcjonowac,bo bez kawy ani rusz:P Dzisiaj cos , po tym przytyciu urlopowym i zastoju wagi -nareszczecie cos ruszyko do tylu.Nie duzo ,ale 300 gr mniej. Mam od razu lepszy humorek:D:D:D Dziewczyny nie uwierzycie u nas bialo-pada snieg,pirwszy w tym roku.Ja juz myslami na dzialce bo dzie pikny i dluzszy a tu taka niespodzianka! Ide z piskiem,potem zrobir pare cwiczen w warunkch domowych,stawia tez na taniec,pol godz przed telewizorm w tancu.Wczaraj tak zrobilam i podobalo mi sie bardzo,zawsze to ruch,no nie? Ok,kochaniutkie do pozniej,cmokam was wszystki po kolei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo paseczkikropeczki ja już nie śpię od 5.00:D co do ćwiczeń to każdy ruch jest wskazany nawet taniec:D marzencia..gratuluję motywacji ja niestety nie jeździłam,czuje się potwornie przed @ Ojej jestem taka głodna,że idę zaraz na śniadanie więc dzisiaj będzie 1 kromka chleba żytniego,1 jajko potem jabłko, a na obiad planuję ryż z jabłkiem i cynamonem:D Do potem kochane Pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja z rana nie z kawką a siemieniem lnianym w filiżance witam. Mam dużo zajęć ostatnio, brak czasu dla siebie. W pracy, jak w pracy zawsze jest co robić, a i w domu trochę mi się na piętrzyło obowiązków. Z postanowieniami dietowymi na razie ok, trzymam się zasad, czy na wadze będą efekty zobaczymy... obawiam się, że niekoniecznie bo już zatrzymuję wodę przed @, która u mnie powinna być za tydzień /to która jeszcze do kompletu? :-) /, udaje mi się prawie codziennie poćwiczyć min. 0,5 godz. i czuję się w miarę dobrze. I właśnie ostatnio bardziej od wyglądu zaczynam stawiać na zdrowie, choć do dobrego samopoczucia dobry wygląd też jest bardzo ważny. Staram się by dieta była zdrowa i codziennie mieć trochę ruchu, bo praca za biurkiem temu nie sprzyja, a mam nadzieję, że i przy tym kilka kg stracę. Inkruska, dzięki za pamięć - ze zdrówkiem wychodzę na prostą, oby taki stan utrzymywał się jak najdłużej, czego i Tobie życzę. Gratuluję Koleżankom sukcesów, tych własnych i również potomstwa, witam nowe Koleżanki, zawsze razem raźniej. U mnie ostra zima za oknem /lubelskie/, zawieje i sporo śniegu, mróz -4, dzieci ferie zaczynają od poniedziałku, więc się cieszą ze śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwus dziewczyny ;) a ja wstalam dzis o 4 45 :) zawsze wstaje pzred pista :) pije kawke teraz i mysle nad meni :( u nas tez pada [paseczki na ilu ty jestes kaloriach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ruch tu u nas! To juz chyba uzaleznienie!? ja tez czesto mysle o was,zeby sie z wami przywitac i coc napisac.Normalnie wydaje mi czasami,ze wszystkie was znam osobiscie:D Ogolnie jeste szczesliwa ,ze jestem w srod was:D hahaha,ale wam slodze!!!!!!:P Tak czy sia ,tak jest!!! i juz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie ruch jak w Rzymie:) U mnie w małopolsce sypie bardzo jakby się pierzyna rozdarła a do ferii daleko, 13 lutego. Naela mój małzonek całe lato robił w lubelskim,teraz też miał jechac do Hrubieszowa ale pogoda nie sprzyja robotom na polu.Ja tez już po sniadaniu i kawce. Na obiad cycki drobiowe + surówka,w międzyczasie jabłko ,kloacja niewiadoma. Kasia ja to lubiłam tańczyc,moze też spróbuję w czterech scianach się powyginac,tak ,żeby nikt nie widział:) Paseczki ,słodzisz kochana oj słodzisz ale to dobrze,my słodkolubne Dobra uciekam spalic trochę kalorii przy odśniezaniu Serene masz juz pomysł na dzisiejsze menu? PAPATKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ----------------------------- czemu nie odpowiesz mi na pytanie????????????? tylko sniadanie ( mleko chude plus platki pelnoziarniste kawa a reszta to nie wiem dokladnie :) a w y macie juz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki----------------- sorki :) odpowiedzialas mi juz na innym topiku :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×