Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatka_pl_28

Fajna restauracja - Poznań

Polecane posty

Gość gość
Jeśli jesteś fanem pizzy to warto, abyś zainteresował się ofertą http://magicpizza.pl . Wprost uwielbiam zamawiać od nich jedzonko! Cała nasza rodzina gustuje w ich pizzy. Do wyboru wiele smaków i wariantów, dzięki czemu przynajmniej raz w tygodniu korzystamy z ich oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo składników dają na pizzę w Maxi Pizza, to mi się u nich podoba. Bo jak czasami zamawiałem pizzę gdzie indziej to mi potrafili załóżmy jedną oliwkę na cały placek skroić i to się nazywało – pizza grecka :PP Tutaj sobie takich jaj nie robią na szczęście. Zamawianie jest przez tel albo online na maxipizza.pl/poznan,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Ja również polecam Maxipizze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka23

serio, maxipizza? po co się wysilać, lepiej polecic pizze haahahah 😄 ja np. lubię chodzić do Wild West na Starym Rynku bo to fajna knajpka z amerykańską kuchnią - dobre burgery, zupy, steki - ogromny plus za przyrządzanie mięsa bo rozpływa sie w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Ja najczęściej to na mecze jak oglądam w domu to z Maxipizza pizze zamawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaac

Rewelacyjną pizzę Pesto robi Maxipizza. Jest pesto w składzie oczywiście ale też bardzo dobrze zrobiony kurczak czy grzyby leśne- genialnie połączenie, mogę tę pizzę jeść bez końca i na okrągło, zupełnie mi się nie przejada. A jak jeszcze zrobią na tym swoim puszystym grubym cieśnie to już w ogóle jest poezja smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.03.2019 o 14:53, Gość aaac napisał:

Rewelacyjną pizzę Pesto robi Maxipizza. Jest pesto w składzie oczywiście ale też bardzo dobrze zrobiony kurczak czy grzyby leśne- genialnie połączenie, mogę tę pizzę jeść bez końca i na okrągło, zupełnie mi się nie przejada. A jak jeszcze zrobią na tym swoim puszystym grubym cieśnie to już w ogóle jest poezja smaku!

tez polecam Maxipizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fajna restauracja to www.tapas.pl przy Wrocławskiej w Poznaniu. Smaczne jedzenie, bardzo miła atmosfera. Jeśli szukasz na terenie Poznania smacznego hiszpańskiego jedzenia to myślę, że warto się tam wybrać. Sporo świetnych opcji uda się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś czas temu będą w pobliżu jeziora Maltańskiego znajomi mnie zaprowadzili do restauracji www.cybina13.pl i mogę szczerze polecić. Miejsce bardzo przyjemne, kolorowe wnętrze, atmosfera jak w domu a do tego naprawdę smaczne i świeże posiłki więc chyba każdy coś dla siebie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×