Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatka_pl_28

Fajna restauracja - Poznań

Polecane posty

Gość Asdef
Hmm widzę tutaj cały czas tylko Italia, Italia i Italia. Wygląda na to, wnioskująć po tych wypowiedziach, że deklasuje ona konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy deklasuje? Cóż, to chyba pozostaje kwestią gustu. ja ogólnie powiem tak. Byłem tam, mają całkiem dobre włoskie jedzenie i w sumie to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindziak
zerknij na facebooku na fit miejsca figury tam pisza o takich miejscach m.in. gdzie warto zdrowoi dobrze zjesc, moze ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz Włochów do "U mnie czy u ciebie" http://www.umnieczyuciebie.pl/ przy ulicy Gwarnej. Odkąd tam chodzę, nigdy nie spotkałam się, żeby było tłoczno więc dla mnie to super, bo przynajmniej można sobie z kimś spokojnie porozmawiać. No i jedzenie super! W szczególności polecam sałatki i karkówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną opcją może być centrum rozrywki http://www.parkrodzinka.pl/ coś nowego, myślę, że wykażesz sie kreatywnością. Jedzenie mają smaczne, bardzo Poznanskie, wiec moim zdaniem spotkanie powinno Ci sie bez problemu udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kto był w www.monidlo.com.pl ? Chcę zabrać ukochaną na kolację w eleganckim miejscu, gdzie można dobre mięsko zjeść. Tu troszkę dziczyzny mają, myślę, że coś by można zjeść, poleca ktoś? może podacie namiary na inne takie miejsce? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na romantyczny wieczór to ja Ci polecam Fiesta Del Vino. Co prawda trzeba jeszcze kawałek podjechać od Matejki, ale warto. Sery, mule, no i mięcho. Polędwica to jest godność. Do tego dobiorą Wam odpowiednie wino i dziewczyna będzie zadowolona. ;) Pozdrawiam. Tutaj można sprawdzić: http://fiestadelvino.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Na spotkanie biznesowe polecam rewelacyjną restaurację w centrum Poznania http://poznan.platinumpalace.pl/restauracja - bardzo klimatyczne i eleganckie miejsce, więc z pewnością przypadnie do gustu gościom z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkasd
Ja bardzo lubię jeść w Małym Cesarzu Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach na każdą kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć. W mieście ciężko o dobrą pizzę zwłaszcza z dowozem. Może to też kwestia tego, że większość lokali dowozi jedzenie już zimne i przez to mniej smakuje. Chyba tylko Maxipizza faktycznie jakoś bardziej profesjonalnie zabezpiecza jedzenie termicznie, bo od nich zawsze jest gorąca pizza. Także ich bym polecał. Cennik jest na www.maxipizza.pl/poznan Nie biorą dużo, zwłaszcza że duża pizza jest realnie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam od jakiegoś miesiąca pizzę z Maxipizza i jeszcze nie miałem powodów do narzekań na obsługę. Dojeżdżają na czas, wszystko jest ciepłe, zamówić można wygodnie online przez maxipizza.pl/poznan. Ogólnie na duży plus ten lokal bym ocenił, brakowało mi w Poznaniu tak dobrej pizzy za tak małe pieniądze przy dowozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Winogradach, dokładnie w CH Tesco jest Maxipizza, ich polecam. Robią dowóz, dostarczają jedzenie jeszcze gorące, co się rzadko zdarza, a mam porównanie z wieloma lokalami, które obsługują dowóz. Mają dość długo czynne, więc nawet jak wieczorkiem czy w nocy głód zaatakuje to można na nich liczyć. Co do konkretów, cen i menu to na www.maxipizza.pl/poznan jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://oberza.com.pl/. Mają świetny, klimatyczny, stylowy wystrój i podają pyszne dania kuchni polskiej i regionalnej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakuje mi pizza w Maxipizza na Serbskiej. Bardzo fajne miejsce, duży wybór różnych wariantów pizzy, w tym można sobie wybrać czy się chce na cienkim cieście czy na nieco grubszym. Ja akurat preferuję cienkie ciasto. Kontakt do lokalu można na ich stronie wylukać sobie – www.maxipizza.pl/poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxipizza jest śwetna! No, przynajmniej mi bardzo smakuje, ale w sumie znajomym i chłopakowi również, wiec to chyba nie moje widzi mi się. Fajne ciasto, dobre dodatki, ser wysokiej jakosci, po prostu kawał dobre roboty. Cenowo też prezentują się bardzo, bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hennixx
Maxi jest świetna! :) DO tego po prostu tania, jak się na proporcję trafi, to nawet bardzo (ale jakaś chyba niemal zawsze jest). Trzymają poziom, ciasto super, dostawcy dostarczaja na czas (bo na dowóz zazwyczaj bierzemy, do sierialu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pizzę podają w CH Tesco na Winogradach. Dokładnie lokal nazywa się Maxipizza, prowadzą swoją stronkę – www.maxipizza.pl/poznan . Jest duża, dobrze wypieczona, nie ma w środku, w cieście zakalca, a to się często zdarza zwłaszcza przy pizzach na grubym cieście. Składniki mają z wyższej półki, i to nawet go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przejdź się na Serbską do Maxipizza – www.maxipizza.pl/poznan . Bardzo dobre jedzenie za rozsądne pieniądze. Pizzę dają naprawdę dużą, a jak się weźmie na grubym cieście to już w ogóle można się najeść. Jest dużo rabatów, jakiś promocji, więc można przyoszczędzić. Odkryłem ich w sumie niedawno i teraz coraz częściej biorę u nich jedzenie z dowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciabogusia
Jeśli lubicie kuchnię włoską to polecam http://www.estella.pl - niedawno jadłam tam z rodzicami i naprawdę szamę mieli wyborną. Makaron z owocami morza mega mi smakował (a o dziwo za samymi krewetkami itd jakoś niespecjalnie przepadam), a i ceny były całkowicie przystępne. No i z tego co wiem to mają lokale w 4 miejscach wiec na pewno znajdziesz cos kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo każdemu smakuje co innego, mi bardzo podchodzi pizza jaką wyrabiają w Maxipizza. Mają lokal na Serbskiej, można też zamówić z dowozem przez stronę www.maxipizza.pl/poznan . Akurat dowóz to muszę przyznać, że robią bardzo fachowo, bez ociągania się, jedzenie można mieć w domu bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Serbskiej w centrum handlowym Tesco jest dobra pizzeria – Maxipizza (ich strona - www.maxipizza.pl/poznan ). Miejsce godne polecenia jeśli ktoś przepada za włoską kuchnię. Muszę przyznać, że pizza im szczególnie dobrze wychodzi, ciasto jest perfekt. Jadałem pizzę we Włoszech i ich na cienkim cieście bardzo przypomina tę oryginalną co Włosi wypiekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaelwira
Jak piszecie o włoskim jedzonku i pizzy to w moim guście nieodwołalnie od jakieoś czasu jest wyłacznie BROCCI , ostatnio ich nowa knajpka na Nowowiejskiego z przesmaczną pizzą o zachwycającymi włoskimi deserami , uwierzcie - zaraziłam wszystkich swoich znajomych http://brocci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi smakuje pizza jaką wypiekają w Maxipizza – www.maxipizza.pl/poznan . Jak na sieć to mają rzeczywiście dobre jedzenie jakościowo. Świeżo, zdrowo i też porcje są takie, że można się naprawdę najeść nie wydając na to milionów. Duża pizza u nich to spokojnie na dwóch głodnych facetów styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzoną i wypróbowaną pizzerię na Serbskiej w ch Tesco, chodzi mi o Maxi Pizzę -maxipizza.pl/poznan,produkty. Dbają o jakość, widać i czuć w składnikach że są wyselekcjonowane a nie jakieś marketowe po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Szukam właśnie jakiejś fajnego i klimatycznego miejsca w Katowicach, w którym można dobrze zjeść... Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym zakresie tematycnym? Najlepiej, żeby było to miejsce z kuchnią japońską. Uwielbiam ryby, a ogólnie kuchni japońskiej jeszcze nie probowałam, więc coś czuję, że to może być naprawdę rozwiązanie dla mnie :) W chwili obecnej zastanawiam się, czy na przykład ta restauracja sushi w Katowicach byłaby dobrym pomysłem https://www.susharnia.com.pl/ Co o tym myślicie? Warto tam Waszym zdaniem zajrzeć i przekonać się, czy jest to dobre rozwiązanie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Poznań to dość duże miasto dlatego też trudno, na początku znaleźć naprawde dobrą restauracje. W moich poszukiwaniach trafiłam na Pod Niebieniem http://www.pod-niebieniem.pl/ . Znacie też tą restauracje? Oferuje ona nowoczesną kuchnię polską, duży nacisk kładzie na dania wegetariańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Poznaniu zawsze stoluje się w restauracji Bulwar, jest ona na Starym Rynku nr. 37 , naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam z mężem w restauracji www.restauracjawisniowysad.pl. Bardzo ładny wystrój, miła atmosfera, życzliwa obsługa i pyszne jedzenie. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×