Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Nie wiem jak cała reszta facetów ale ja nie mam jesiennej chandry! :D UWIELBIAM jesień i zimę! Niskie temp. to mój żywioł! Uwielbiam śnieg i opadające liście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie tylko my tak mamy choć ja się nie daję:) dziewczyny dzisiaj padły na twarz i chyba już uciekły spać. ja jeszcze walczę:) co masz zamiar zrobić z ostatnim długim weekendem w tym roku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hejka wlasnie obudzilam sie z letargu ;) Wiesz minus z minusem daje plus, wiec stad moze wzielo sie to ranne wstawanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mam zamiar zrobić? A mam zamiar świętować swoje urodziny! Dzisiaj kończę 24 lata! Wróciłem właśnie od rodziców do swojego mieszkania i jestem w rewelacyjnym nastroju! Alkohol. ;) W ciągu najbliższego weekendu mam zaplanowane trzy imprezy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wszystkiego najlepszego Gosciu, zeby te piekne zimowo-jesienne dni ktore tak lubisz goscily w Twoim zyciu jak najczesciej a sloneczko oswiecalo droge w te pozostale dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ja jutro wyjezdzam odwiedzic Rodzicow i wroce w niedziele. Mam nadzieje, ze mnie nie zawiedziecie i bede miala co poczytac do poduszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu Zycze udanych imprezek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta silna opinia
Gosc12345... , witaj. niech Ci sie wiedzie Chlopaku! Sam pijesz?To zadna frajda . Po co pic samemu? Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dziekuje :) No na mnie juz czas, ide sie w koncu pakowac i spac. Milego weekendy Wam zycze :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę wyrozumiała:)potem przeczytasz i nawyżej bedziesz się wstydził:) zegareczek tajemnicza jest:)ale może się podzieli dobrą nowina:)niech uprzedzi to z jakimś trunkiem zasiądę do kompa:) mój ulubiony-whisky plus colka,jezu jak ja dawno nie piłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie dzisiaj urodziny! :) A świętowanie mam zaplanowane na najbliższe trzy dni. :) Wszystkiego naj(!!!) skorpiony! Zegarku? Kiedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja jeszcze od siebie" - Śliczna dziewczynka! :D Widać, że wdała się w mamę! ;) Odezwę się za kilka dni kiedy... kiedy doję do siebie. :P Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam Wszystkich :) Widze, ze kazdy swietowal i bardzo dobrze. Ja juz wrocilam i chyba uszkodzilam samochod wrrrr ale to juz jutro, dzis nie chce sie stresowac. Nie wiem czy zaparkowalam na miejscu gdzie bylo mokro pod spodem z prawej strony blisko przedniego kola ;) Dzis juz nie mam sily na to ;) Odpoczelam i naladowalam troche akumulatory :) A jak Wam minal dlugi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Czytacze, ja bardzo odpoczęłam i robiłam wszystkie rzeczy na które nie mam czasu normalnie. Spotkałam się z dawno niewidzianymi ludźmi, gotowałam, posprzatałam w domu (chyba wyrzuciłam pół domu na śmietnik, pod wpływm programu o amerykańskich kolekcjonerach śmieci), więc bilans 3-dniowego weekendu bardzo na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Od czego zacząć! ;) Wolne dni to cudowna rzecz jednak. Odpoczęłam. Pozbierałam manatki i pojechałam w góry. W Pieniny. Wyspacerowałam się za wszystkie czasy. Wróciłam cała i zdrowa więc mogę żyć dalej. ;) Widzę że ominęło mnie święto pewne. Gość żyj 200 lat i miej każdego dnia dziesiątki powodów do uśmiechu. Zegarku Tobie kiedy można przynieść bukiet róż? :) "kobieta silna opinia" miałam odpowiedzieć na pewne pytania.... Ujmę odpowiedź jakoś ogólnie. Nie boję się rozmowy z osobą chamską, bezczelną. Odpuszczam tylko dlatego że mi zwyczajnie szkoda energii dla kogoś takiego.... szkoda mi siebie :) Prócz tego nie chce mi sie schodzić tak nisko w dół do poziomu takiej osoby. :D Wiem że to może brzmi brutalnie ale tak jest. Wolę zamilknąć bo wiem że to nie moja "grupa społeczna". Napisałaś "Pewnosc siebie to sila, ktora powoduje ze nie gryziesz sie sytuacja, swoja reakcja, nie dzielisz później wlosa na czworo, nie przeżywasz". Chyba pierwszy raz załapałam o co chodzi z tą pewnością siebie. Postanowiłam nie przeżywać, mówić to co chcę i nie martwić się na jaki grunt czlowieczy to trafi i jak zostanie odebrane. Przykładowo żartuję. Część osób od razu wyłapie że powiedziałam coś do śmiechu. Część w ogóle nie dostrzeże że to żart. A jeszcze inni odbierają to śmiertelnie poważnie i sie zastanawiają i dają mi do zrozumienia: jak tak można powiedzieć!!!! Starałam się zawsze "uważać" by nikogo nie urazić. Wyważyć swoje zdania, wypowiedzi. Zrozumiałam że to nie ma sensu. Cokolwiek powiem to i tak zostanie odebrane różnorako. Dobrze zrozumiałam lekcję? :) Proszę o dalsze instrukcje! Powiem Wam, że takie zakręty życiowe przez które przechodzi czlowiek zmuszają do stawiania sobie pytań i przypatrzenia się sobie samemu, sobie samej. Nie wiem co wyjdzie mi na końcu z tych lekcji, czy poczuję się silna czy nie, gotowa do czegoś czy do niczego, z apetytem na życie czy wpadnę w kompletny zastój, ruszę do przodu czy już na zawsze stanę w miejscu ze smutną miną. Nie wiem jak to sie skończy, wiem jednak jedno że teraz przechodzę przez swoiste pranie mózgu. ;) Nigdy jeszcze się tyle nad sobą nie zastanawiałam. A teraz jestem zmuszona odpowiedzieć sobie na pytania czego chcę, jaka jestem, czy mam na coś szansę, czy potrafię znieść samotność, czy lubie siebie, czy jestem mądra czy głupia. A to wszystko dzięki Wam! :) Dzięki za przetrzepanie tyłka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×