Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Prześcieradełko i dziurka? Oj... mówiąc odrobinę poważniej (ale tylko odrobinę) Gdyby tak miało być to błagam - już teraz mnie zastrzelcie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Masz racje Gosciu ale nie mozna byc doswiadczonym we wszystkim ;) Bledy, podobno jak popelnisz 101 raz ten sam, to moze w koncu sie nauczysz :( Kobitko - czas, dzieci, itd. nie zamykaj tak kategorycznie tematu, a moze bedziesz jeszcze miala, skoro mowisz, ze na wlasne za pozno to moze los sie tak ulozy, ze czyjes Ci przypadnie wychowac? Witaj aga malaga - rozstania nigdy nie biora sie tylko z jednej strony ale to nie jest dowodem na to, ze Kobitka czy kazda z nas zrobila cos nie tak. Na to sklada sie wiele czynnikow i w sumie wychodzi, ze ktos jednak jest winien. Inaczej jest jak rozstajesz sie w zgodzie, ze tak sie wyraze za porozumieniem stron a inaczej jak zostajesz porzucona z dnia na dzien, bez zadnej znaczacej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitka jest teraz na etapie NIE nie zakocham się nie będę miała dzieci nie bede szczęśliwa a to nie tak miłość jest jak(sorki)sraczka,dopada nagle i w najmniej oczekiwanym przez nas momencie,jak już dopadnie to w sumie niewiele mamy do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze od siebie zodiakalny baran może być ale dużo wcześniej "ochrzciłyśmy" tu wszystkich fatalnych facetów tym mianem. BARAN. Wiesz nie chcę już myśleć o zakładaniu rodziny bo to mnie będzie męczyło, że mi sie nie udało, że szkoda, że myślałam że to będzie taki fajny tata... Teraz zaczynam wszystko od nowa z tą jednak różnicą że czas już inny a ja w tym czasie bardziej "posunięta". Lepiej sobie sprawę potomstwa odpuścić niż się zadręczać. Wiem co chcesz powiedzieć ale ja naprawdę nie spotykam nikogo nowego nigdzie. Żyję jednym rytmem, jestem o tych samych godzinach w tych samych miejscach. Ktoś nowy musiałby chyba wyskoczyć mi z piekarnika. Nie będę teraz naraz kogoś na szybko szukała by "zdążyć" z rodziną. Nie zdążyłam i nie ma co bić głową w mur. Naprawdę się z tym pogodziłam. Może nie do końca - bo sprawa będzie jeszcze wypływała co jakiś czas aż w końcu przestanie wypływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo rzadko zdarza się żeby winna była tylko jedna strona. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na jeszcze jedną sprawę. Co mają na swoje usprawiedliwienie te wszystkie kobiety które są tymi niby lepszymi modelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahaha ... Kobitko, cicha woda brzegi rwie .... ;) Fakt od tego moze rozbolec glowa :O No ale jak fu... Gosciu to czego Ty oczekujesz? ;) Nic tylko przescieradelko Ciebie czeka ;) I po co strzelac? Raz sprobujesz i zaraz rozboli Cie glowa :O A co do baranow, lepiej od nich trzymac sie z daleka ;) A z tego co sie doczytalam to tutaj sa Baranice i Baranki a to juz inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc Zegarku, nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahaha znow pomylilam emoty hahaha Czy ja sie kiedys w koncu ich naucze? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zegarku. :) Czyli co Taska? Zacisnąć zęby i za ojczyznę mówisz? ;) Nie są lepsze. Moim zdaniem - w tym przypadku - kobieta która odbiera innej faceta nie ma prawa myśleć o sobie jak o kimś lepszym. Jak można budować własne szczęście kosztem innego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko o to samo co Tobie - BARANY wiadomo o co chodzi o naszych BARANOW a jak nazwac tych baranow zodiakalnych? Wyszli mi Baranice i Baranki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko ja tylko sugeruję żebyś z etapu NIE przeszła w etap A DLACZEGO BY NIE? zebyś nie zamykała sie na to co ci życie przyniesie bo faceta naprawdę można poznac w najdziwniejszych miejscach-nawet jak robisz zakupy w spozywczaku. i ja zakładałam że zostanę sama a tym czasem mam sporą i najdziwniejszą rodzinę pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja jeszcze od siebie" wiem że chcesz dobrze i wiem że chcesz zaszczepić we mnie chęć. Ale na to chyba jestem zbyt wielką realistką. Nie widze tłumu wielbicieli pod drzwiami z bukietami czerwonych róż. Raczej widzę siebie zamkniętą w swojej wieży, z której schodzę by odrobić pańszczyznę i zajrzeć do sklepu po dobra materialne. Mam zbyt szczelne życie by jeszcze kogokolwiek poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie można! :) Nie o miałem na myśli. Chodzi mi o to, że ja nie potrafiłbym rozwalić ludziom związku tylko po to żeby samemu zaznać szczęścia. Sumienie. Dlatego te kobiety wcale "lepsze" nie są. I wiesz co? Bardzo często wychodzi im to bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
A uwierz Gosciu, ze mozna. Masz przyklad moj i Kobitki :( i wiele innych. Moi znajomi okreslili takie lamy (pierwsze ladne okreslenie) zdzirami. Ale jak ja widze na zalaczonym obrazku (wspolni znajomi i mimo wszystko, choc unikam tematu zawsze cos wyjdzie a i unikam spotkan :() to mozna. Zreszta jak napisalam historie to wiesz, ze baran napisal mi przeprosiny - nie wiem jak to nazwac ze ulozyl sobie zycie, ze to nie jej wina i ze jestem wyjatkowa dla niego itd, takie srsaty pierdaty ;) Wiec wniosek mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można. Tylko, że takie osoby w moim mniemaniu nigdy nie zaznają prawdziwego szczęścia. I będą za to płacić. Bozia nie rychły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taska" ok zakumałam :D Gość nie chcę wyjść z wprawy ale być wierzącym a niepraktykującym.... Stanę się erotomanem-gawędziarzem. :D Chciałam powiedzieć że nie mam żalu do ludzi którzy się "odnależli" i są dla siebie nowymi, najlepszymi modelami. Niech żyją szczęśliwie. Boli może sposób w jaki dowiadują się o sprawie "stare modele". Ale cóż. Nie potrafię wyjść z etapu "NA NIE" i chyba w nim pozostanę. Dobranoc moja ekipo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko wiem,teraz ci najlepiej w swojej wieży samej -teraz brzydko mówiac lizesz rany ale jak już się podniesiesz z kolan to zostaw choc małą szczelinę,zrozum że nie zaplanujesz życia od a do z bo naprawdę jest nieprzewidywalne i to jest w nim najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu - za ojczyzne :D Kobitko - proponuje na dzis zakonczyc mila pogawedke, bo zaraz z milego wieczoru zrobi sie smutno. A nie taki byl cel ;) Wrocimy do tego jeszcze. Ja juz uciekam, wstawanie przed 6 rano mnie przeraza. :O Uciekam w objecia Morfeusza a co mniev tez od zycia sie cos nazlezy ;) Dobranoc i milej nocy wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×