Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Nie to żebym robił jakieś aluzje do Ciebie Kobitko ale... jest jedna rzecz działająca lepiej na ból głowy... :P:P:P Tak tylko mówię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleki jestem od tego żeby choćby sugerować, że mogłabyś mi w tym pomóc! :D Nie nie! I nie powiem o co chodzi bo się wstydzę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, te zdjęcia ani mnie grzeją ani mnie ziębią, ale na przykład nie chciałabym by wpadły w ręce mojego faceta obecnego..... bo to nie byli ludzie z którymi chciałabym utrzymywać kontakt teraz, więc.... chyba je utopię gdzieś jednak (nie mam kominka hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze na dobranoc.. Pamietacie moja historie ? No wlasnie..Wcale nie czulam inaczej niz Ty Kobitko i chyba Zegarek. Rozpaczalam, rozpaczalam, az doszlam do wniosku, ze nie warto. Zajelam sie soba i postanowilam czuc sie sama ze soba dobrze, bez wspomnien, zdjec, rzeczy wspolnych. Ktore przeciez wcale nie byly radosne :o , wrecz przeciwnie..Pograzaly mnie w tym dolku.. Nadszedl dzien, ze powiedzialam STOP. Jakis czas pozniej, dosc spory, kiedy wlasciwie nie spodziewalam sie niczego dobrego od zycia..poznalam mezczyzne, przyjaciela. Dzis jestem mama malutkiego slicznego chlopca :-) i mam przy sobie faceta, ktory oddalby zycie za nas. A tracilam czas na przeszlosc..nie mogac uwierzyc, ze bedzie dobrze. Teraz mnie nie boli nic :-) Wyleczylam sie zupelnie. Dlatego prosze..na Was tez przyjdzie moment w najmniej oczekiwanej chwili. To na 100 %, bez wzgledu na Wasza wiare w to. Pozdrowienia serdeczne i badzcie spokojne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj durny jestem... chyba mnie jeszcze trzyma odrobinkę. :P Sugeruje inny żywioł - ogień Zegarku. ;) Nie chcesz chyba żeby przeszłość wypłynęła przez przypadek na światło dzienne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa lić mi sia spa lić mi sia!!!! hehee żartuję czy miś skończy na stosie czy nie, zadecydujesz Ty! w tym tygodniu zrobię resztkę porządków i zdecyduję co zrobić z pewnymi wydarzeniami z przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Columba pewnie że pamiętam. Wiem, wiem.... ale to się tak mówi a jest różnie. Nie potraię wyzbyć się pamiątek bo mam w głowie że więcej ich nie będzie. Chcę usiąść na starość (jeżeli dożyję) wziąć na ręce starego misia i przypomnieć sobie że chociaż przez chwilę moje serce należało do kogoś a czyjeś do mnie. Co innego będe wspominać? Pracę, pracę, pracę, troche czasu wolnego i znów pracę. :/ Dobranoc Columba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego misia juz dawno rozerwalabym na strzepy :D powbijala noze w niego :D widelce, zrobila trepanacje mozgu :D Bedziesz zyla z misiem a on z zywa maskotka ? Tak wolisz Kobietko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, ze wbrew pozorom bardzo niski jest procent starych panien, mam tu na mysli stare-stare, w granicach 69 lat :-) Powaznie..Predzej czy pozniej, kazdy trafia na swoja druga polowe. Tak juz jest w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze od siebie cześć! :) Ach jakże mnie zaintrygował temat wyzbycia się obrączki. :D Ciekawska jestem. Bez bicia mówię. Gość chyba nie trafiłam w temat. Teraz mi jest wstyd!!!! :D Columba miś leży w głębi szafy. Nie potrafię pozbawić go życia. Musze sobie zostawić coś na starość do wspominania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobitko... jak nie trafiłaś? Nie wiesz co jest NAJLEPSZE na ból głowy? Wink wink... (puszczam oko) :P To może inne Panie podpowiedzą? Co jest babeczki najlepszym lekarstwem na ból głowy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×