Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Kobitko, moje wyglada podobnie. Ale chyba najbardzej budujace bylo stwierdzenie wlasnie jednego kolegi, ze jestem ta sama ale jakas inna. I probowal wytlumaczyc, ze nie chodzi o oswojenie sie poi baranie. Ale inaczej podchodze do zycia i zebym sie nie zmieniala. To mnie chyba najbardziej trzyma zeby sie nie zamknac. Co bedzie to bedzie ale trzymam sie kurczowo mojego obecnego myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko uciekam juz. Dobranoc :) Zobaczysz, Tobie tez sie uda. Tak sobie teraz o sobie mysle i juz. A co bedzie dalej zycie pokaze :) Moze bede za chwile lezec pod plotem w dole bez wyjscia a moze bede sie cieszyc i zkakac do gwiazd. Wszystko przede mna :) Woloe te gwiazdy no ale coz, pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam Wszystkich :) Dzis zapodam temat, co zrobiliscie w pracy a czego nie powinno sie robic? Pochwale sie co ja odstawilam :D Oczywiscie zaspalam rano i zabraklo mi czasu na doprowadzenie sie do stanu uzywalnosci. Zdazylam wskoczyc pod prysznic i oplukac sie, potem w biegu ubieranie, zbieranie zabawek i pedem na autobus, nie zdazylam skrobac szyb w samochodzie, wiec sobie darowalam. Uff, zdazylam, nie spoznilam sie i wesolo zaczynam dzien. Poniewaz mam sama pokoj wiec w glowie przy pakowaniu zrodzila sie mysl, ze wlosy juz umyje w pracy. Suszarka zabrana wiec skoro swit od rana w zlewie oczywiscie szybko myje wlosy i susze a tu pech, jak nikt o tej godzinie mnie nie odwiedza tak dzis oczywiscie kolezanka przyszla. Zszokowana stoi i nie wie co powiedziec. Ja w smiech i mowie ze slodka minka, ze zaspalam a trzeba jakos wygladac wiec susze sobie wloski :D Czy Wy tez macie czasami takie pomysly jak ja? :D A moze cos lepszego w pracy wyprawialiscie? ;) Milego dnia zycze i czekam na historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odrabiam pracę domową. :) Co daje mi szczęście? Życie. A dokładnie to, że żyję. Dwukrotnie zdarzyło mi się otrzeć o śmierć. Dlatego cieszy mnie wszystko co związane z życiem i funkcjonowaniem. W mniejszym lub większym stopniu oczywiście. Nie chodzi o to, że przyjmuję wszystko to co mnie spotyka z głupkowatym uśmiechem na ustach, ale mam przekonanie, że wszystko czemuś służy. I te pozytywne doświadczenia i te negatywne rzeczy które mnie spotykają. Z tych miłych i fajnych doświadczeń - choćby nie wiem jak były drobne - staram się wyciągać jak najwięcej dobrej energii, a co za tym idzie szczęścia. Te złe chwile natomiast uważam za przeszkody którym należy się przyjrzeć, pokonać je i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość. Pisałem już o tym, że nawet najgorsze momenty można przekuć na coś wartościowego. A są one przecież nieodzowną częścią naszego pobytu na tym świecie. To daje mi szczęście. Życie ze wszystkimi blaskami i cieniami jakie ze sobą niesie. Dlatego właśnie nie chce się rozpisywać... bo nawet gdybym chciał to i tak nie byłbym w stanie wymienić większości rzeczy - nie mówiąc już o wszystkich. Zdałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witaj Gosciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cieszę się, że wyjazd się udał! :D Chociaż kiedy doszedłem do fragmentu z baranem to mi wszystko opadło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam :) Gosciu no ba, szczescie Taski hahahahaha Zegarku bol glowy przerabialismu juz :D Ale moze michalki w bialej czekoladzie pomoga? Prosze, zaopatrzylam sie dzis w duzych ilosciach :) Gosciu i mysle, ze na stanie tez pomoga :D Prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Bursztna przekazalam Kobiecie :) Dalej to juz ustawcie sie w kolejce, kto nastepny :) Prawdziwy, pachnie zywica jak sie go lekko ogniem potraktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No tak jak sie siedzi to nie stoi .... ale czy aby na pewno? Pogubilam sie juz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się siedzi to się nie stoi i jak się stoi to się nie siedzi ale jak się siedzi to czasem stoi się... pogubiłem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No to jak Ty Gosciu sie pogubiles to ja kompletnie .... To stoi czy nie stoi, siedzi czy nie siedzi stojac, a moze stoi nie siedzac czy moze siedzac stoi czy nie stoi w koncu ???? :P:P:P Zegarku a moze jednak na tabletke sie skusisz??? Wiem, ze nie kazdy lyka ale jak masz sie tak meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat jest już nieistotny bo znowu opadło... ;) Czy się stoi czy się leży... coś podobno się należy... czy jakoś tak. Nie ten ustrój chyba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu teraz to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac, ze opadlo na amen i to po przeczytanie mojej opowiesci z wyjazdu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku nie przerazaj sie, co prawda jestem najgorszym znakiem zodiaku ale nie az takim :D Michalki mniam mniam Gosciu, ze tez Ty nikogo i niczego sie nie boisz i na latwizne idziesz :P Co na to Twoja Narzeczona?!!!!!! Oskalpowalaby mnie ze wszystkich wloskow i to zywcem :O Ja za zajetych sie nie zabieram :) Po ptokach Gosciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
A Ty lobuzie :D Czego oczy nie widza tego sercu nie zal :D No ladnie, ladnie Gosciu. Oj popraw sie , popraw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Gość idzie się poprawić. ;) Odrobiłem pracę domową. Nad Twoim pytaniem taska też się zastanowię. Zegarku życzę przespanej nocy. :) Dobranoc Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×