Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

A jak! Prawdziwy facet z jajami nigdy sobie nie pozwoli na traktowanie kobiet w ten sposób. Takie jest moje zdanie. Mały i koniec! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi gosciu-rozbawiles mnie do lez tym ostatnim postem...hahaha noe wielki to on nie byl :-P a autorko...to ja przejelam paleczke tej na dnie wiec prosze mi tu bez takich...kto zapali swieczke??? do tej swieczki to ci dale niz blizej a masz w sobie tyle sily ze moglabys obdarowac nia przynajmniej pol tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓżOwY sTrAcHuLeC nie tym razem,juz mu na to nie pozwole, nie dlatego ze jestem taka silna hehe bo jestem jak ten lisc na wietrze-mam was i licze na wasza pomoc co do wieku to obawiam sie ze to ja jestem ta najstarsza i najglupsza-nawet moj syn jest madrzejszy i probuje uporzadkowac moje zycie-mimo ze udaje to on i tak widzi co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko - Będę opowiadał jeżeli takie jest Twoje życzenie. I będę przynosił za każdym razem świeże kwiaty. Podobno lubisz. ;) Strachulec - Dobrze gada! Nie daj się po raz kolejny wkręcić! Nie ma litości! Silna??? - Pozwól, że zgadnę... jeździ albo dłuuugim sedanem, kabrioletem, albo jednym z tych ogromnych SUV-ów? Tia... tak to jest jak się własne kompleksy i niedoskonałości leczy czyimś kosztem. A skoro mały... to po kiego Ci taki wybrakowany model? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się czegoś. Moje życie pośmiertne będzie piękne. :D Kwiaty mogą być ale nie muszą. Czasem możesz przynieść jakiś wiecheć. Przyznam że teraz nie bardzo kumam jak to jest w tym dzisiejszym świecie z leczeniem kompleksów przez facetów. Chodzi o te samochody, "typy" dowartościowywujące się. Czyli mówicie im większy samochód tym.....khm..... interes mniejszy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczysz faceta w czerwonym kabriolecie - kryzys wieku średniego. Jak zobaczysz faceta po 50 w aucie typu Porsche - kryzys wieku średniego + podstarzały playboy. A ogólna zasada jest taka, że im dłuższe auto tym większa ilość pustego miejsca w portkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych dużych autach typu SUV siedzą przeważnie kobitki. Duże auto, siedzi się wyżej a panie to lubią. Czują się wtedy bezpieczniej na drodze. :) Nie można aż tak uogólnić ale... sam jestem facetem i wiem, że my raczej prości jesteśmy. W związku z tym to czego natura nie dała wielu odbija sobie kupując odpowiednio duże fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×