Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ///baba jaga///

jakie perfumy lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość mam wiele ulubionych....
Mam wiele ulubionych zapachów , używam ich w zależności od stroju , nastroju , pogody, miejsca. Na plan pierwszy wysuwa się chloe, zaraz za tym zapachem jadore , następnie dolce gabbana light blue, lubię też wersacze -brązowy i różowy...nie chce mi się już precyzyjnej nazwy odczytywać.Przyznaję się, jestem kobietą dojrzałą , po 50...gusta się wtedy zmieniają , i zapewne niejedna 30 latka , uzna moje zapachy za ciężkie , za słodkie lub coś jeszcze na ich temat wymyśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrony
Ja przy wyborze perfum ufam innym kobietom, które je już przetestowały. Ładne perfumy zazwyczaj podobają się wszystkim. Mam kilka perfum z tego rankingu i dosłownie KAŻDE są idealne. Zobaczcie sobie na listę najpopularniejszych zapachów. http://matrony.pl/ranking-najpopularniejszych-na-swiecie-perfumy-dla-kobiet/ Ubóstwiam te Burberry i Si !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Lolite Lempicką. Tajemniczy, uwodzicielski korzenny zapach :) Kupuję ja przez stronę galeriazapachow.pl . Kilkam na stronkę , zamawiam i bez problemu mam swój ukochany zapach. W dodatku nie przeplacam a no i zapach trzyma się długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na spyrolu dobre na kaca i z japy potem nieczuć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakowietz
ja lubie zgniłe jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olszaq11
Jeśli chodzi o perfumy to na prawdę ciężko będzie mi wypisać wszystkie bo jest ich trochę. Ale jestem taka że zawsze szukam okazji i nie odpuszczę tak długo aż nie znajdę prawdziwej perełki. Chciałabym się z Wami w tym momencie podzielić kodami rabatowymi https://blip.pl/iperfumy/ Dzieki którym będziemy mogły zakupić nasze ulubione perfumy w super niskiej cenie. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie znoszę Chanel 5, ani Coco Madmoisell, ale spróbujcie powąchać Salimar (czy Salimir, jakoś tak ), to ale dopiero śmierdzi. Ja uwielbiam raczej słodkie zapachy, np. Dolce Vita Diora, Si Armaniego, czy Good Girl Herrery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99 z zapachowiec.pl dokładnie żyję pełnią życia i moje motto to życie jest piękne czyli 100% zgodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam przeważnie wody perfumowane (eau de parfum), zwane potocznie perfumami. Lubię różne zapachy, ale najbardziej lubię słodkie , np. Good Girl - Herrera, Pret 'a porter N. Campbell, Gabriela Sabatini, Euphoria Kleina. Jeszcze mam takie fajne z Avonu Premiere Luxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiałam się, że chyba jako jedyna nie lubię klasyki perfumiarstwa, czyli sławetnej Chanel No.5, ale okazuje się ,że takich kobiet jest więcej. Chanell to ma świetne- ale torebki. Tak sobie przeglądam wasze propozycje i... fajne są ! Czy gość z 2017.01.22 z godz.16.28, może dopisać coś więcej o perfumach Lolita Lempicka, bo jak spojrzałam na ilość zapachów Lolity, to nie wiedziałam, którą autor(ka) miała na myśli. A czy ktoś z was zna perfumy, które pachną jak kwiat róży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest Hypotic Poison z Diora. Uroczy, waniliowy zapach, przyciąga uwagę. Warto zakupić z galeriazapachow.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zapach brudnej cc**yy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damskim numerem jeden dla mnie jest Versace - Crystal Noir, a męskim niewątpliwie Hugo Boss - Szary. Kupuję perfumy na goia.pl i jestem zawsze zadowolona. Mają duży wybór dobrej jakości produktów więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny jest Lancome- Hypnose. Dla kobiet, które lubią słodkie, ciężkie a nawet waniliowe zapachy z pewnością się sprawdzi. Dużo taniej na goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony zapach to Versace Bright Crystal. Delikatny i elegancki zapach. Uwielbiam to połączenie. Zamawiam dla siebie z www.goia.pl i polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję słodkie zapachy więc na pierwszym miejscu u mnie jest Black Opium. Zawsze zamawiam z zapachowiec.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na to, że jestem zwolenniczką zapachów pudrowych, słodkich i eleganckich to polecić mogę z pewnością Lancome- La Vie est Belle lub Paco Rabanne- Olympea. Świetnej jakości są ich odpowiedniki z galeriazapachow.pl Polecam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome - Hypnose to mój numer jeden tej jesieni. Perfumy kupuję na galeriazapachow.pl i są świetne. Polecam przetestować i się przekonać. Wybór zapachów jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam na zapachowiec.pl, i mam dwa ulubione: Lancome - La Vie est Belle albo Hugo Boss - Orange! są przepiękne i trwałe, a wybór jest ogromny, więc na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z damskich uwielbiam Lancome - La Vie est Belle oraz Versace - Bright Crystal, a z męskich dl swojego męża wybieram Hugo Boss - Zielony oraz Chanel - Egoiste Platinium. Wszystkie z goia.pl bo to sprawdzona rozlewnia i mają dobre produkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolenniczką delikatnych perfum takich jak Carolina Herrera-Good Girl czy Hugo Boss-Orange. Ostatnio kupiłam D&G-Light Bleu. Poleciła mi te perfumy koleżanka i jak tylko robiłam zamówienie na goia.pl bo tam zaopatruję się w perfumy zamówiłam także te perfumy i rzeczywiście są rewelacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Testery koniecznie, jak dla własnego użytku. Teraz najlepiej oceniany sklep w tej branży to .testerownia24h.pl/ i popatrz też na dezodoranty u nich, bo zgodnie z głównymi nutami zapachowymi wody toaletowej, więc zwiększają się możliwości, żeby pachnieć dobrze przez cały dzień.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Backii

Kilka zapachów jakie lubię
tendre yasmin Yves rocher
pani walewska noir - zapaszek elegancki, bardzo mocny oraz o pięknej butelce
no i love desire - kupiłam bo ciekawiło mnie czy perfumy z feromonami zadziałają. I co mogę napisać? Ano,że już pierwszego dnia dostałam w pracy bardzo wiele komplementów od płci męskiej. Tak więc coś w tym musi jednak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enda

Gdzie je kupowałaś? Bo sama ostatnio przeglądałem sobie je na allegro. No i jest tego ogólnie sporo, chociaż trudno jest mi uwierzyć, że to działa.Z drugiej strony czytałam ostatnio lwa starowicza i on poleca właśnie feromony w podrywie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinaMalina

Ja love desire kupowałam w sieci, wpisz sobie w google love desire to Ci wyskoczy lista sklepów. Jeszcze na allegro widziałam ale do sklepów mam większe zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backii

Wiesz co, tak do końca nie jestem w stanie napisać na ile działają ponieważ używam ich od krótkiego czasu ale zapach bardzo fajny oraz długo się trzyma, tak więc używam ich ponieważ autentycznie mi się podobają. Kupowałam tańszą wersję ( tą w różowej buteleczce). Widziałam jeszcze love desire premium w ciemnej, aczkolwiek nie zdecydowałam sie na nie z racji tego,że cenę mają dość sporą. Może kiedyś sobie kupię :) A i nie kupowalam na allegro ale w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxalinda

Dziewczyny a czy takie feromonki to można kupić gdzieś stacjonarnie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×