Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtus951

Czemu kobiety są takie głupie? Usunęła mnie z facebooka!

Polecane posty

Gość wojtus951

Poznałem dziewczynę na portalu internetowym, chcąc przejść z nią na inną stopę zaprosiłem do znajomych na facebooku. Spotkaliśmy się na żywo, na spotkaniu było fajnie, pobajerowałem ją, ona wydała się zainteresowana. Po spotkaniu trochę do niej pisałem, ale stwierdziłem po kilku dniach, że to chyba jednak nie to. No i przestałem odpisywać. Pomyślałem, że chcę przystopować. Kobieta wyrzuciła mnie wczoraj ze swojego facebooka. Nie rozumiem, co to za zachowanie. Jakby miała 15 lat. A ja szukałem kogoś poważnego. Miałem dobre wyczucie że przestałem do niej pisać. Czemu niektóre z was się tak śmiesznie zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Inne były zajęte. Po prostu śmieszy mnie takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość everywhere...
niestety faceci są bardziej głupi niż Ci się wydaje :) miałam podobną sytuację. Przed 1 spotkaniem facet zaprosił mnie do znajomych, spotkaliśmy się. Niestety on mi się za bardzo nie spodobał, ale on po spotkaniu jeszcze pisaliśmy jakiś czas. Potem jakoś kontakt się urwał i mnie wywalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Po co mnie wyrzucała? Bo pomyślę, że się zakochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuiwW
Ty też za mądry nie jesteś, skoro masz konto na facebooku :D Zaden szanujący się człowiek, nie ma tam konta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no toż przestałeś odpisywać
i nie chciałeś z nią kontaktować się to cie wywaliła, po co sobie zaśmiecac fejsa płaczliwymi prawiczkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Dla mnie to żałosne robienie scen i obrażanie się, że nie chcę z nią być. Co jej rpzeszkadzam na facebooku. Po co robic takie sceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
ale głupek z ciebie. Nikt nie lubi być ignorowany. Nie odpisywaleś na jej wiadomości, po co miała sie poniżać. Wyaliła śmieci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naked Ape
Taaa...faceci jeszcze glupsi. Mialam kumpla, dodalam go na tym nieszczesnym fb. Po paru dniach mnie wyrzucil ze znajomych. Nadal widujemy sie prawie codziennie, do teraz nie sputalam o co chodzi. Dziwna sprawa. Koles ma 34 lata. Ale mnie to naprawde nie obchodzi... :) fb to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
a prawiczkiem nie jestem. myślę, że laska się wściekła, bo napisała do mnie w piątek czy pójdziemy do kina może na nowego woodiego allena, aja napisałem że nie mogę bo wyjechałem. A ta mnie pod razu wyrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę-jak mnie śmieszą tacy ludzie co przeżywają jak stonka wykopki,że ktoś ich ma lub nie ma na FB.Ja nie mam tam konta i nie mam takich durnych problemów.Ile Ty chłopie masz lat?Też 15? Tylko się nie popłacz,że Cię laska wywaliła ...:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
może ona z tobą też nie chciala, nie pomyślełeś po tym? Jesteś z tych co myślą, że jak już dziewczyna na ciebie spojrzy to znaczy, że czegoś od ciebie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Po prostu śmieszą mnie takie dzienne pokazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soso245
A dlaczego nie napisałeś jej że chcesz przystopować?? chyba dobrze by było żeby wiedziała. Jak się nie odzywałeś dobrze zrobiła. Po co trzymać kogoś w kontaktach skoro się nie odzywa. Chcesz poważanego związku ty się zachowujesz jak dziecko. Dorośnij :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Kurcze, pisała tydzień. Więc chyba czegoś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
No chyba brak odpowiedzi jest też odpowiedzią? Ale skoro się spotkaliśmy, znamy...to czemu ona nagle udaje że tak nie jest. Dla mnie to dowód na to, że była bardzo zainteresoewana. I się wściekła. Właściwie chciałem to u was potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
ustal kolejność zeznań. Najpierw twierdziłeś, że nie odpisywałeś przez jakiś czas i cię usunęła z fb. Teraz piszesz, że jednak coś jej odpisałeś. Dzieciak jesteś. Gimgówno. Dorosły facet tak się nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
ja pie..... jej zapytaj a nie nas. Mam wielu znajomych na fb, kolegów też. Często się z nimi kontaktuję, ale jakoś żaden nie ma takich jazd jak ty. Po prostu jesteśmy dorośli. Ty jeszcze nie dorosłeś do związku, prawdopodobnie nie byłeś w żadnym poważnym nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
śmieszny to jesteś ty. Dziewczyna bardzo dobrze zrobiła. Sam jej pisałeś, ze było miło i że jest fajna itp....i nagle się tobie odwidzuiało. Potraktowałeś ją niepoważnie więc się odcięła. Proste. Dostajesz to co sam dajesz. Twoje zachowanie jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
a wy swoje uważam że to śmieszne pokazowo wyrzucać kogoś z facebooka, czy skądkolwiek tylko dlatego ze on Cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Kurczę, no ale ja jej związku nei obiecywałem. To już nie można mieć znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
powtarzam: śmieszny to jesteś ty dobrze zrobiła. Po prostu zabierałeś jej cenną przestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Ok, Twoje zdanie.... Kobieta ma prawie 30 lat a zachowanie jak z podstawówki. nie chcę się ze mną żenić to go wyrzucę...oh oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
ona tobie też nic nie obiecywała. Dałeś jej do zrozumienia, że ci się podoba i że jesteś zainteresowany a potem ją olałeś. Kobieta się szanuje. Poza tym wywalila cię z fb i tylko ty to zauważyłeś. Reszty świata to nie obchodzi. To nie jest na pokaz, to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrwała chwasta i tyle.Po co ma mieć takiego dupka na FB,no po co? Ma mieć w znajomych kolesia,z którym się RAZ spotkała i nagle czujesz się jej wielkim znajomym?:P Sam pisałeś,że było miło,że jest fajna-po czym zachowałes się jak ostatnie gówno i olałeś ciepłym moczem.Laska się kapnęła i kopnęła Cię w pindola i prawidłowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
oh oh jest normalna. Nienormalna by była jak by jeszcze cię tam trzymała. Chcesz być poważnie traktowany to szanuj ludzi. Nie byłeś zainteresowany to trzeba było to inaczej rozegrać. Ty po prostu zignorowałeś ją więc ona zignorowała ciebie. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
No ok, ale śmieszy mnie, że po jednym spotkaniu wyobrażacie sobie niewiadomo co. Miałem ochotę spędzić miły wieczór. A ona czego się spodziewała?! Czemu wy sobie zawsze wyobrażacie jakieś cuda? A potem wielki płacz i usuwanie, blokowanie, kasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×