Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojtus951

Czemu kobiety są takie głupie? Usunęła mnie z facebooka!

Polecane posty

Gość wojtus951
Dla mnie takie ruchy nie świadczą o ignorancji ale właśnie o tym, że komuś bardzo zależy. I to mnie śmieszy. Naiwniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ego Cię boli co? Olałeś laskę a ona miała za Tobą latać z otwartą piczą czy co? Takim idiotą jesteś,że nie rozumiesz prostych rzeczy?Spotkaliście się a później dałeś jej nadzieje,że skoro było miło i że jest fajna to się jeszcze spotkacie a Ty masz na nią wyjebane.To Cię wywaliła i chce zapomnieć o Tobie buraku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też ludzie wyrzucający z listy wszystkich z którymi rozmawiają. Przestałeś jej odpisywać, więc Cię usunęła, co chciałeś? Sztuczny tłok robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
skąd wiesz co ona sobie wyobrażała? Skąd wiesz, że był płacz? Może zrobila to z radością? Widzę, że to ty urządzasz płacz, bo twoja "męska" duma została urażona. Człowieku" czego jeszcze nie czaisz? Piszemy ci że zachowałeś się jak dupek - bo tak się zachowałeś. Nie rozumiesz dalej czemu cię wywałiła? Ma kobieta szacunek do siebie i tyle. Nie rozumesz dalej? Napisz do niej na fb - niech ci wyjaśni, ale na jej miejscu już bym nie traciła czasu na takiego buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Uważam, że powinnyście wyluzować. Bo tym odstraszacie właśnie. Ja nic nie obiecuję, nic nie proponuję, napisałem, że było miło...i tyle. A ona już obrażona. Czemu tak robicie? Może bym i do niej napisał jeszcze, ale po czymś takim - nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Przez ostatnie dni, miałem wrażenie że na tym facebooku wypisywała jakieś dziwne rzeczy, żebym tylko zwrócił na nią uwagę, odezwał się - a jak tego nie zrobiłem. To won. Baba 30 lat. haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, że jest obrażona? Jeżeli do niej nie pisałeś pewnie doszła do tego samego wniosku co każdy inni - że nie chcesz z nią po prostu rozmawiać. czemu więc obca osoba miałaby mieć wgląd w jej stronę na facebooku gdzie są zdjęcia, czasami rozmowy ze znajomymi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Jaka obca osoba? Widzieliśmy się 10 dni temu? Spędziliśmy cały wieczór, a wcześniej ileś tygodni gadaliśmy online. No skoro kogoś wyrzucam czy blokuję to raczej nie dlatego że go lubię czy mi wisi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /ramonaramses
wygladasz na takiego co ma dziewczyne i kreci lody na boku, sam nie jestes w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obca, skoro z nią nie rozmawiałeś widać nie chciałeś utrzymywać kontaktu więc po co mieć Cię z znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
BURAKU - nie my tylko ONA. Dobrze, ze nie wszyscy są tacy jak TY. Skąd wiesz, że się obrazila. To ty jesteś obrażony jak jakiś dzieciak. Zachowałeś się jak dzieciak, dalej się tak zachowujesz. Tak jakby tobie zależało na tym. Robisz z siebie mach - a wychodzi odwrotnie. Płaczesz, ze laska wywaliła cię z fb.Wywaliła bo pewnie jej już nie zależy i po co ma tracić na ciebie czas. Widać, ze jednak tobie zależało na niej i myślaleś, że tak awaryjnie ją sobie potrzymasz na fb i cię ZABOLAŁO jak tak cię potraktowała. Masz taki szacunek na jaki zasługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie patrzeć większość ludzi których znam regularnie czyści kontakty - jak z kimś nie gadają lub wiedzą, że gadać nie będą to tą osobę kasuję i już. Zwłaszcza, jeżeli osoba jest na tyle dziecinna, żeby zamiast "nie mogę/nie chcę teraz rozmawiać" na chama ignorować i dopisywać sobie historie do opisów na "fejsbuku" :P W sumie dobrze, że Cię stalekrze usunęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
Czy dałem jej do zrozumienia że chcę z nią być w związku? Ok, przyznaję może trochę się zagalopowałem. Bo na spotkaniu komplementy, w sumie proponowałem kolejne spotkanie, a potem też kilka miłych rzeczy, no i napisałem że do jutra... Tylko po prostu zmieniłem zdanie. Ale nie wiem, czy na zawsze. Wam się nie zdarza do nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
wyluzuj człowieku. Nic wielkiego się nie stało. Przestań już się wypłakiwać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo to...
na FB ma sie znajomych ty nie jestes jej znajomym po cholerę cię ma miec na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
jetsem tylko pewien że gdyby laska tu przyszła, i opisała historię z drugiej strony, perspektywy - to byście ją zjechali że się zachowuje jak idiotka i robi sceny. powiedzcie tylko, że nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
to trzeba było jej napisać, że zmieniłeś zdanie. Tępy jakiś jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtus951
No to może jestem skończonym chamem, faktycznie. Po prostu nie traktuję wszystkiego tak śmiertelnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 167
wszystko traktujesz śmiertelnie niepoważnie. Do tego jesteś dzieciak i nie rozumiesz najprostszych rzeczy. Teraz spadam, bo tez mi szkoda czasu na tego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytówkaa
Mały Wojtusiu dorosnij, wreszcie dorosnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CatarinaZrytaDżons
Ale, że przepraszam, o co Ci chodzi??? Zachowałeś się jak gnojek rodem z gimnazjum i oczekujesz teraz, że Ci napiszemy, że to zła kobieta była? Komentarze powyżej powinny Ci juz uzmysłowić jakim jesteś palantem, a Ty dalej z uporem maniaka twierdzisz, że to ona zachowała się dziecinnie...Macho od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CatarinaZrytaDżons
No to może jestem skończonym chamem, faktycznie. Sorry, jednak zdałeś sobie w końcu sprawę ze swojej pojebistości. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to było
>Zaden szanujący się człowiek, nie ma tam konta ! I to pisze ktoś, kto się udziela na takiej kafeterii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty Cat 22
"ale potem doszedłem do wnisoku ze to jednak nei to i rpzestalem sie odzywac i jej odpisywac, odpisalem tylko na smsa, z zaproszeniem do kina i patrze a ona mnie wywalila ze znajomych, mam tpo w dupie, ale chodzi mi o sam fakt, ze to smieszne zachowanie" a teraz przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś i zrób coś, czego od dawna nie robiłeś - POMYŚL. "Może bym i do niej napisał jeszcze, ale po czymś takim - nie ma takiej opcji." Jakiś Ty łaskawy, o wielki panie i władco...buhahaha "No to może jestem skończonym chamem, faktycznie." Brawo. Jesteś na dobrym tropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teh wey is shut
"Nie rozumiem, co to za zachowanie. Jakby miała 15 lat. A ja szukałem kogoś poważnego. Miałem dobre wyczucie że przestałem do niej pisać. Czemu niektóry z was się tak śmiesznie zachowują?" "Kobieta wyrzuciła mnie wczoraj ze swojego facebooka. " bo "Spotkaliśmy się na żywo, na spotkaniu było fajnie, pobajerowałem ją, ona wydała się zainteresowana." "Po spotkaniu trochę do niej pisałem, ale stwierdziłem po kilku dniach, że to chyba jednak nie to. No i przestałem odpisywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teh wey is shut
ona równiez to stwerdziła dlatego cie wyjebala z facebooka :) szkoda czasu na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
autorze naprawde jestes palantem z urazona duma a tyki super facet jak Ty, samiec alfa jest na babskim forum? dziewczyna uznala, ze nie jestes juz w kregu jej znajomyuch i cie wykasowala, nie zyczy sobie zebys mial dostep do jej prywatnosci, zrozum to, nie wszyskie panny sa jak dzieci zamknela etap, ja tez kasuje nr tel facetow, ktorymi nie jestm juz zainteresowan i nie swiadczy to o tym ze mi zalezy, mam kolejnego na ich miejsce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
moze nie tyle kolejnego co dosc poprzedniego o co ci chodzi? czasem po prostu kontakty sie koncza i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×