Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joan collins_

Nie lubie polski

Polecane posty

Gość kolejna idiotka..
no ja tez pracuje w korporacji za granica i tu jak sie nie zadba o wlasny tylek to tez kazdy cie wydyma. tak dzialaja po prostu wielkie firmy. przyjemnie i milo moze byc jedynie w malych firmach, a w wielkich molochach raczej nie uraczysz przyjzni z szefem. masz robic dla nich kase i tylko to sie liczy. i tak jest, podejrzewam, na calym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balia
Piszecie tu o mentalnosci Polakow sami jestescie przeciez polakami i to wlasnie wy,my wszyscy mamy juz taka mentalnosc.Jakis polak z boku ktory cie nie zna tez powie bo uslyszy twoja rozmowe po polsku z kolezanka ze nie lubi polskiej mentalnosci ale tak naprawde on sam tez ma taka mentalnosc tylko sam tego u siebie nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
ja juz wczesniej pisalam o tym, ze najwiecej tutaj narzekaj, ci, co podobno maja tak cudownie w UK/innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi.....
o to chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to chodzi.....
mentalnosc i brak wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam, ze mam duzo poslkich przyjaciol, ze nie mowie za kazdy polak jest zly i chamski, ale wielu niestety jest i dlatego w ogolnym rozrachunku tak zle to wyglada. mieszkam w uk 7 lat i im bardziej sobie tutaj zycie ukladam tym mniej chce wracac. jedynie co mnie wkurza w uk to pogoda, mogla by byc ladniejsza. a tak poza tym pod wzgledem ekonimicznym wygrywa uk. widzicie ladne centra handlowe w tej polsce, nowe banki itd ale czy wy tez widzicie jaka tam jest bieda, jakie bezrobocie? tak nas urzadzil polski rzad ktory tak niby kocha swoich obywateli.. oni sami siebie kochaja, swoje pieniadze i nikogo poza tym. nic milego w tej polsce w sprawie pracy mnie nie spotkalo, bo mialam niby fajna prace, ambitna ale nie wiem czy nie bylo by mi lepiej na kasie w biedronce, chociaz slyszalam ze tam tez niezle ludzi gnoja... jak zreszta wszedzie... a dlaczego tak jest? bo na ich miejsce znajda sie setki chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balia
mam duzo znajomych UK ktorzy mowia wlasnie ze nie lubia polskiej mentalnosci a siedza i plotkuja tylko o kasie kto co ma ,kto ile zarobil.Jestesmy Polakami i taka lasnie mamy mentalnosc.A Anglicy to najwieksi plotkarze jakich znam porownujac ludzi z innych krajow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona jednak jestes głupia :-) a co,tam gdzie mieszkasz to kazdy ma super prace i płące,nie ma biedy etc :-) Wkazdym kraju sa bogaci,srednio zamozni,biedni i ubodzy. Wytłumacz mi kobieto co Ty robisz przez tyle lat na tym PL owskimn forum ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona za przeproszeniem masz naprawde powalone w tej swojej łepetynie :-) Tak,w PL wszyscy pąłczą,chamsko sie do siebie odnoszą ,a tam sa cudowni i maja cudowne zycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to forum to rozrywka, nieczego tutaj nie szukam. i wlasnie..." ty zdesperowana to jednak jestes glupia.". ocenilas moje iq, moje zawodowe doswiadczenia czy po prostu chlapnelas tak ni z gruchy ni z pietruchy?... wiesz co ci powiem? ja nie wiem czy ty jestes glupia czy nie, nie znam cie, i dlatego tak nie powiem. ale wiesz, ze ty jestes wlasnie taka typowa polka "ty jestes glupia", no bo musisz mi dojebac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balia
zdesperowana domowa zona czy jak ci tam.Moze trafilas na fajna prace w Anglii ale nie kazdy ma tak dobrze.Ja pracuje jako stylista i mam kontakt z angielskimi klientami plotkarzami do potegi ktorzy usmiechaja i gadaj z toba a potem ida obrobic ci tylek i jest wielu Polakow traktowanych strasznie i co oni maja powiedziec ze Anglia jest cudowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka..
no ale Anglicy obgaduja z usmiechem na twarzy, wiec to sie nie liczy przeciez :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balia --> nie wiem, ja mam inne doswiadczenia, w wiekszosci pozytywne wiec nie uwazam, zebym miala prawo gnoic cos co mi sie podoba. moze i inni maja gorzej, wiec niech oni wracaja, kazdy ma prawo wyboru co chce robic i gdzie mieszkac. ja tylko mowie na podstawie wlasnych porownan i doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona cha,cha :-) no to pozazdoscic Ci super inteligentnej rozrywki ,do tego pośród motłochu PL owskeigo :-) Mieszkasz w tak "ciekawym"kraju,jestes tak wykształcona,posiadasz super pracę a klikasz na forum o byle czym :-) wrecz neisamowicie inteligentne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna idiotka.. --> nie wiem czy obgaduja, nie doszly mnie sluchy zeby mnie ktso obgadywal, a polacy to si enie obgaduja? dzisiaj bylam u mojej jednaj z blizszych znajomych, ktora jest brytyjka, jest bardzo mila, serdeczna i nie wydaje mi sie zeby mnie obgadywala tylko dlatego ze jest brytyjka. poza tym ludzie chamscy znajda sie wszedzie. ja lubie polakow. ale nie lubie tego co polska robi z polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona Ty w ogóle udzielasz sie na forach kraju w ktorym mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona durna ,PL to my wszyscy,tak samo i Ty.To tak samo jak kościoł,.to nei tylko budynek i księza,ale wszyscy wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balia
Zdesperowana domowa zona idiotka raczej sama jestes piszac o kims ze jest typowa polką :-D A ty jestes co typowa Angielka,rumunka czy kto.Jeszcze zobzczysz jak bedziesz spierd... do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona :-) nie udzielasz sie na ich forach,bo za głupia jestes i nei miałąbys o czym i z kim klikac :-) Na pewno jezyk masz opanowany,ale brakuje ci p[olotu aby z nimi kliakc,wiec klikasz z Polaczkami i sie niekiedyu bardzo a to bardzo wyzywzasz :-) Po prostu ego sobie podwyzszasz,bo tam gdzie meiszkasz jestes cieńka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balia --> moja mama uwazala ze nie musi sie ze mna zegnac bo mialam spierdalac do tej poslki za 2 tygodnie po wyjezdzie. minelo 7 lat i nadal nie spierdolilam, teraz mam tutaj rodzine wiec tym bardziej sie nie zanosi. ustawilam sie, zadomowilam, w polsce nie mam nic. dlaczego mialabym wracac do polski pomysl? dlatego ze tam pogoda jest ladniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona :-) jakbys miała tak fajnie pod kazdym wzgledem tam gdzie meiszkasz,to forum PL owskie odwiedzałabys bardzo rzadko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie wyzbyc mojej polskosci i dlatego tutaj zagladam, lubie polskie kino, czytam ksiazki po polsku, rozwiazuje krzyzowki zeby nie wypasc z rytmu, gotuje polskie potrawy, obchodze swieta po pol-polsku. nie chce tego tracic. wy zrozumcie ze ja nie lubie polski samej w sobie a nie absolutnie wszystkiego co polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balia
Piszcie co chcecie Z D Ż kazdy wybiera miejsce do zycia gdzie chce.Jestesmy Polakami i ty rowniez i tego sie nie wyprzesz masz mentalnosc taka sama jak my wszyscy tu na forum czy w Polsce bo to my Polacy tworzymy swoj kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×