Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joan collins_

Nie lubie polski

Polecane posty

Gość Balia
ja uciekam wiec jak ktos napisze to bedzie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Zdesperowana Domowa Żona cha,cha :-) a nich ci bedzie :-) ale i tak klikasz na PL owskich forach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo to 2 razy w tygodniu chodze na zumbe (sami brytyjczycy), na playgroup (z dzieckiem), na karate, moja kolezankae z sasiedzta widuje 2 razy w tygodniu na plotkach, mam brytyjska tv, pracuje z samymi brytyjczykami, ja tez chce troche tej polskosci dla odmiany, forum mi je zapewnia bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgh546y46y
Ja tez spadam na bajerke :-) zycze miłego klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Polske lubie , lubie moich znajomych Polakow , a innych Polakow nie analizuje bo mnie nie obchodza , czego jak mieszkalam w Polsce nie lubilam to : pchania sie do autobusu zeby zlapac siedzace miejsce , zapachu potu od ludzi w autobusach, niemilych pan w urzedach, sprzedawczyn ktore robia laske ze obsluguja , psich kup na chodnikach, bezdomnych psow i kotow (szkoda mi ) kosciola, Do Polski jezdzic bardzo lubie :) P.S. znow najezdzacie na Zone , co nie napisze to zle , ja tam lubie czytac co ona ma do powiedzenia , jest witty i ma fajne poczucie humoru , nie wiem co sie tak jej czepiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zambanaga
"Narod wspanialy tylko ludzie kurwy" :D:D Ja sie nie wstydze mojej polskosci. Ale tez i nie jestem z niej (przesadnie :D) dumna. Do Polski jezdze baaardzo rzadko bo wile urlopy spedzac w krajach, ktorych jeszcze nie widzialam a Polske zjechalam wzdluz i wszerz. Rodzinka i przyjaciele odwiedzaja mnie tu gdzie mieszkam. W dobie internetu mam czesty kontakt z nimi - przez skype ale nie siedzimy sobie non stop na glowach wiec sie soba nie nudzimy ;-) I tak, mamy ta nasza polska mentalnosc, to narzekanie non stop. Jak goraco to Polak chce zimna, jak pada to sie krzywi, jak glodny to zly ;-) itd. No i ciagla chcec dopieczenia komus - swietnym przykladem jest ten topik :D Uuuhhh....juz to widze, zacisniete usta, zmarszczki na czole i to mocne uderzanie w klawiature "ty glupia", "ty nienormalna", "oh, ty taka i owaka" :D Aby dopiec, aby uderzyc. Brak tolerancji dla cudzego, odmiennego zdania. Jak mysli inaczej to moj wrog, a jak wrog to bij, zabij :D Mnie dobrze jest tu, gdzie obecnie mieszkam. Nie zamierzam wracac do Polski ale i nie zamierzam wyrzekac sie polskosci, tej czastki, ktora mi sie podoba. Czuje sie spelniona, szczesliwa i nie mam potrzeby dokopywania komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dlaczego tak czesto tu na forum widzicie ZDZ??? Wlasnie dlatego, ze ona zawsze pisze na czarno, a nie jak polowa z Was na pomaranczowo. ZDZ rozumiem Cie , ale ten temat powinnas sobie podarowac, bo wiadomo, ze ten temat przyazny nie bedzie. Ja siedze co prawda nie w UK, ale wiem jak to jest ... jakos nie tesknie specjalnie zeby jechac do Polski. Ciesze sie za to , ze moge tu na forum pogadac po polsku z rodakami. Podgladnac co tam w Polsce slychac. Ale powiem Ci jedno. Gdybys w Polsce miala fajna prace, w polsce spotkala tego jedynego , w pl. zalozyla rodzine i wybudowala dom - to pewnie tez bylabys szczesliwa i nie przeszkadzalaby Ci pl mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle Adolf =D
syf chamstwo kila i mogila :-D kolejnych pare opinii a ci ci zazarcie bronia tego kraju .. .. coz :-D znajda sie i tacy :-D Sprawa jest prosta ludzie spyerdalaja z pl masowo - a nie do niej naplywaja co jest najlepszym wskaznikiem gdzie zyje sie lepiej :-D dziekuje dobranoc Uncle Adolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiluku
jestem "ZA" Polskę można lubieć na urlopie latem, na krótko ale nie na codzień chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklooklo
Ok, ja rozumiem, ze mozna nie lubic swojej rodziny w Polsce (tak jak autorka), czy naburmuszonej pani w slepie, ale zeby zaraz nie lubic calej Polski to juz przesada. Jestem w USA od kilku lat i zawsze z zadowoleniem jade do Polski na urlop. Ludzie nie przesadzajcie. Polska to bardzo ladny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle Adolf =D
kraj jak kraj w kazdym mozna cos pozwiedzac .. plaze fajne, woda zimna , gory ladne mentalnosc - dno totalne ale jest moj sentyment ktory na poczatku byl jak male zimne piwko w upalny dzien na monciaku :-D potem byl jak pianka na pokalu .. a teraz to juz nawet pianka obeschla .. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle Adolf =D
w sensie ze moj homesick uleczyl sie sam po paru wizytach .. przyzwyczailem sie juz do "hello how r u? yes please.." a nie "co jest? co chcesz? no dobra masz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna 37 A ja Ci powiem ze polacy sa fajni i mili A wiesz dlaczego sa tacy BO TEN SCHEISSE KUMUNA I TE USTROJE ZROBILI Z TYCH LUDZI ZLYCH MUSIELI MYSLEC I KOMBINOWAC ZEBY PRZEZYC A TY TU PIERD ZE NIE LUBIUSZ POLAKOW A PAPIEZA TEZ NASZEGO NIELUBISZ CO OPANOJ SIE POWIEM CI COS BEZ WARTOSCIOWEGO CZLOWIEKA TO MOZNA KRAMKA SUCHEGO CHELA PRZEKUPIC I TY WLASNIE TAKA JESTES SMUTNE TO OJ SMUTNE JA MIESZKAM TEZ ZA GRANICA ALE PRZYJEZDZAM CHETNIE DO OJCZYZNY I POMAGAM INNYM JAK TYLKO MOGE A TY CO BUTY CI DALI I Z PCK I UWAZASZ SIE ZA WAZNIARE A PASZPORT DOSTALAS CHYBA ZA POKAZANIE (-) TA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mily chlopak
powinni t jeban polske obmurowac 5 metrowym murem i zalac gwnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka12
znam osoby an emigracji, które czytają tylko prasę z danego kraju ale udzielają się na forum Polonii.. a niby czemu by nie mieli, jakiś kontakt z PL utrzymywać..? tak piszą po polsku, i nie zapominają tego, szczególnie jak na co dzień porozumiewają się cały czas po ang. poza tym nie gadajcie na polską mentalność, bo sami ja tworzymy, WY też.. i nie wmawiajcie, że całą mentalność polska skupia się na chamach i prostakach, wszędzie tacy występują, są ludzie i taborety, a to, że inni się uśmiechają czasami znaczy gorzej, wolę jak ktoś jest dla mnie niemiły od początku, niż fałszywie przyjacielski i obłudny(co nie znaczy, że nie mogą być i ci szczerzy) tak naprawdę to wy wyrzekacie się samych siebie i przeczycie samym sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka12
żałosne, i wszyscy równo o tej mentalności piszą, nie zdając sobie sprawy, że mówią o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Nie lubisz Polski, nie lubisz Polakow, a pierwsze co robisz po odpaleniu komputera to odpalenie kafeterii - w 100% polskiej spolecznosci - hipokryzja, zaklamanie czy jak to inaczej nazwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle Adolf =D
dokladnie :-D ja nie lubie ludzi tam mieszkajacych :-D od pani zza lady przez pana z parkingu po policjanta cechuje ich ten sam syf i brak manier, kazdy bawi sie w dyktatra swojego podworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unce Adolf =D Ja musze Ci przyznac racje to co ostatnio skomentowales To prawda ze tak jest nawet i tu gdzie ja mieszkam Ale nie wszyscy sa tacy tam gdzie mieszkamy. Najgorzej denerwuje mnie takie zjawisko ja pracuje w polskim sklepie ,jak wiadomo przychodzi tu duzo polakw kupywac nasze dobre wyroby a przedewszystkim Wendliny . Towar dostajemy w czwartek i do kaca tygodnia jest ten sklep pelny tylko jest jeden hak , przychodza polacy ktrzy nie umieja po niemiecku np a PIER-? ze sa niemcami a nie umieja sie wyslowic . Juz nic gorszego nie widzialem .W pl to mieli na pipiduwie KIBEL 100 m za domem a tu zgrywaja panw . A jak sa w pl to udaja bogaczy tacy sa oczywiscie nie wszyscy a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammmjammm
Zdesperowana Domowa Żona napisałaś"ja lubie polakow, nawet te ich czepialstwo, chamstwo i wiecznie naburmuszone miny, bo sprawiaja ze zdaje sobie sprawe jaka sympatyczna i pogodna osoba jestem dla odmiany ." No coż,tak jak pisałam,umacniasz swoje ego klikaniem tutaj,ale wybacz,to zachowanie prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonatrawka
pół roku za granicą i wcale nie chce mi się jechać do polski.opinia,ze polska jest wspaniała a polacy tylko za granicą okropni to bujda.tyle nienawisci i zawiści jest w polakach w polsce.nie ma różnicy jak ktoś jest wredny jest wredny tu i tam.jesteśmy okropnym narodem,ploty,złośliwość i zazdrość to nasza dominujaca cecha. teraz nie pracuję,jestem z moim chłopakiem odpoczywam od tych lat przepracowanych za biurkiem w okropnym jadowitym towarzystwie.na same wspomienie z jakich pierdołek potrafią zrobic problem polacy obecnie smiać mi sie chce. ciesze sie,że wyjechałam choc rodzina i grono przyjaciół jest w polsce.mało grono przyjaciół ale dobrych ludzi.tutaj nie znam nikogo,nie znam nawet języka ale mijając ludzi usmiechających się miło mi jest i buzia sama mi się uśmiecha.uśmiech jest pozytywny :) tylko w polsce patrzą na ciebie jak na głupa gdy sie usmiechasz do innych. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammmjammm
W jakich Wy środowiskach przebywaliście,jaką niedolę znosiliście,ze az tak nie lubicie Polski i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niedolę? Wystarczy, że ktoś liznął życia za granicą. Albo ma większe wymagania, którym Polska nie jest w stanie sprostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammmjammm
Planning wybacz,ale mnie wiedzie sie dobrze,mimo,ze mam wsyokie wymagania.Także otaczam się sympatycznymi ludźmi,więc nie mam co aż tak narzekać. NIestety,prawda jeste taka,ze Ci co wyjechali z Polski nie mieli tak dobrze jezeli narzekaja na Polskę i Polaków.Jak nie materialnie,to towarzysko musiało im się nie wieść.A często gęsto,top niewiodło im sie z obydwu powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonatrawka
nie prawda ja miałam dobra prace i swietne zarobki.baby okropne choc dodam jestem spokojną i miłą osobą.nie dawałam się w zadne gierki.ale to cie tam wyprawiało to załosne... nie mozna ludzi ktorzy wyjezdzaja traktowac jak nieudacznikow w kraju. jak kogos zwolnili bo były redukcje,nie mogl znalezc pracy a wyjechał to powod do szyderstwa?i wychodzi jacy jestesmy my polacy.czy kazdemu sie w zyciu powodzi? nigdy nie smiejmy sie z innych i nie oceniajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×