Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matadorr

Starsza kobieta-dylematymężczyzn

Polecane posty

Gość matadorr

Mam starszą 12 lat koleżankę w pracy.Kobieta wolna podoba mi się.Nie wiem czy taka babka związałaby sie z mlodszym.Myślę o niej poważnie i bojęsię też co kumple powiedzą.Nigdy wcześniej nie myślałem o starszych.Byłem z kobietamiw moi wieku lub młodszymi.Chciałbym zapytać jak wygląda to u innych i czy jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
No jeśli dla Ciebie wyznacznikiem szczęścia jest opinia kolegów to chyba zbyt dojrzale jeszcze nie podchodzisz do związków? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na pierwszy rzut oka
widać tą różnicę? Nie myśl o kolegach, bo oni ci nic dobrego nie pomogą--rób sam to co ci serce dyktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
25,to chyba zrozumiałe że mam obawy.Nikt z mojego otoczenia nie jest w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz spróbować-
inaczej nigdy się nie dowiesz. Jak bdyiecie dobrze dobrani to roznica wieku nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
Różnicy w wyglądzie,moim zdaniem nie widać.Ja mam jednak usposobienie imprezowicza lubię wyskoczyć do dyskoteki,zabalować z kumplami a to u uczucie,chemia czy nie wiem co zaskoczyło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
tylko że my razem przcujemy,jak nie wypali to będzie kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
matadorr jak różnicy w wyglądzie nie widac,to widocznie wyglądasz na dużo starszego niz 25 lat jeżeli 37 latka wyglada tak jak ty. A może nie widziałes jej jeszcze bez tapety i dlatego tak ci sie wydaje. Po co ci 37 latka jak masz 25 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
coś mnie do niej ciągnie,nie wiem co.ogólnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
A ona jest rozwódką? Ma dzieci? Szczerze mówiąc wątpie, by kobieta w jej wieku dała się namówić na taki związek z młodszym. Zwłaszcza że to praca. Dodatkowy argument na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
ona nie jest jakaś sex bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
Po prostu chcesz ja przelecieć i tyle ,bo wątpię abyś chciał życ pod jednym dachem z kobietą 37 letnią i jej dziećmi jak je w ogóle posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
panna nie ma nikogo.Tyle ustaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 37...
Ja uważam, że powinieneś spróbować. Pasujecie do siebie? Nie wygląda ona przy tobie staro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
niby się z wami zgadzam,bo nigdy nie brałem pod uwagę że będę ,że mogę się zainteresować tyle starszą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
jej wiek nie oznacza, że nie lubi imprezować. choć gdyby lubiła, to może nie byłaby sama? choć może też być innej orientacji? Albo chłopy tak jej zaszły w przeszłości za skórę, że wzięła na wstrzymanie... tym bardziej nie sądzę, aby w miejscu pracy wdała sie w romans z młodszym facetem... 25lat? To dziecko dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinkier
spróbujale ustalcie zasady co będzie, gdyby wam nie wyszło że to nie przełoży sie na pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
już pisałem.Moim zdanie nie wygląda na tyle starszą,tak na 27-29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
KObieta w jej wieku, nawet jeśli lubi poimprezować to często, choć wcale nie zawsze,woli założyc rodzinę z kims odpowiedzialnym etc. A Ty na pewno nie jesteś na to gotowy. I słusznie. Mało kto jest w takim wieku. To jasne i zrozumiałe dla mnie. Więc możecie mieć zbyt różne priorytety. Ale wychodzi na to, że Ty jej prawie nie znasz? JAkie są wasze kontakty dotychczasowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 37 ..
Na razie nie wygląda. Po 40 r. ż już będzie wyglądać starzej od ciebie. Ja mam 37 lat i uważam, że powinieneś spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
a da się tak,ktoś coś zauważy.Zwłasza po ostatniej imprezie zakładowej.Przysiadłem się objąłem ją ,przytulałem.Niec wiążącego nie powiedziałem,nic prawie nie mówiłem,byłem pijany i też zauważyłem od tego czasu zmianę w jej zachowaniu względem mnie.Trzyma się z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
No nie dziwne. Pijany koleś z pracy zabiera się za przytulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
pomyślałem że może jej też zależy-ta zmaina zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Myślisz, że trzyma się z boku właśnie dlatego, że zaczęło jej zależeć na Tobie po tamtej imprezie pracowniczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Widzę, że w ogóle nie jesteś skłonny do refleksji. To tylko dowód jak chcesz potraktować tę znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
ja tak to odbieram,niby jest miła ,rozmawiamy ale jest jkaoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
Do poprzedniczki-jak chcę potraktować tą znajomość,nie wiem do cholery.Związki równolatków też się rozpadają.Może dojrzalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
mam ją obserwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Byłeś kiedyś w jakimś związku? Robisz sobie żarty z tym obserwowaniem?:O Po prostu podchodzisz i pytasz czy umówi się z Tobą na kawę po pracy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
po pierwsze, to nie chlej chłopie, nic dziwnego, że Cię unika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×