Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matadorr

Starsza kobieta-dylematymężczyzn

Polecane posty

Gość alumm,
matadorr ale po co ci starsza o 12 lat?Przeciez ta kobieta za 3 lata 40 lat będzie miałą ,a ty nawet 30 nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Autor podchodzi do tej znajomości na luzie. Może chce zobaczyć sobie jak to jest ze starszą itd. A tymczasem nie chce się utosunkowac do kwestii dzieci itd. A być może dla tej kobiety to bardzo ważne, zwłaszcza, że zegar biologiczny tyka, choć wcale nie musi mieć instynktu macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadorr
byłem w związku z kobietą młodsza o 2 lata,był to dłższy związek.trwał ok9 miesięcy.Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanta_lupa
do rzeczy jest to, że 37-letnia kobieta woli być sama niz z ochlejem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unika go bo zdała sobie sprawę,że leci na młodszego i jest jej dziwnie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matador, jesli nie wykorzystasz szansy, zawsze bedzie Cie to meczyc, wiec zacznij rozwijac znajomosc, w trakcie przekonasz sie co jest tak naprawde grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
dluższy związek 9miesięcy ... no rekord, rekord ;) Albo robisz z siebie takiego, albo taki, o zgrozo jesteś... Spiłeś się, wieszałeś się na dojrzałej kobiecie nie umiejąc wydusić z siebie słowa i jeeszcze się dziwisz, że odtąd traktuje Cie inaczej... I ten tekst z obserwowaniem... W celu? To właśnie on sprowokował moje pytanie o związek... Nie wiesz jak się nawiązuje relacje z kobietą? z człowiekiem? Nie przez obserwację albo przez rozmowę.. Ale widać z tym ostatnim masz kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
A ja ciąglę pytam po co ci 37 letnia kobieta gdy ty masz 25 lat? Czy ciebie żadna nie chce że o 37 latce myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//Nie przez obserwację albo przez rozmowę.. Nie zgadzam sie, usta klamia, mowa ciala nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
Bo 37 latkę widocznie nikt nie chciał jak jest sama,bezdzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Oj żeby to było takie proste, że usta kłamią, mowa ciała nie :D:D Oj wy naiwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Autor powinien ja poznać... miał okazję to się spił i wieszał się na koleżance, zamiast pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakTy alumm wszystko wiesz,zacznij dorabiać jako przepowiadający/a przyszłość.Może ta kobieta przeżyla jakiś zawód wcześniej,może po prostu nie chce stałego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
kwietniowa burza wybacz,ale ładna,watrosciowa kobieta zawsze znajdzie przystojnego,wartosciowego faceta.Gdyby ta 37 latka była super,to by dawno miała super faceta.Nawet jak sie sparzyła i nie chce faceta,bo uwaza,ze facet to świnia to juz ja dyskredytuje jako wartosciowa kobietę,bo takowa wie ,ze nie mozna wszystkich wrzucać do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Alum... :D Dobre sobie... Czyli jeśli ktoś jest wrażliwy i długo przeżywa zadane ciosy, to znaczy, że nie jest wartościowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
098 786 544 jak ktos długo przezywa,to po prostu cośz psychika ma nie tak. Jezeli ktos taki mysli,ze kazdy jest taki sam jak ktos,kto go zranił to wartosciowy nie jest,bo wszystkich w jednym rzędzie stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minusem tej znajomosci jest to, ze razem pracujecie. romanse w pracy to nie jest dobry pomysl, wiekszosc osob zauroczona soba w warunkach pracowych nigdy nie zwrocilaby na siebie uwagi na przyklad mijajac sie na ulicy czy w sklepie. takie romanse biora sie w wiekszosci z ilosci spedzonego razem czasu w bezpiecznym otoczeniu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
To, że ktoś cierpi nie znaczy, że wkłada wszystkich do jednego wora. Poza tym skąd wiadomo od kiedy ona jest sama? Przecież autor g... o niej wie. Bo się spił i nie wykorzystał fajnej okazji do pogadania. A teraz też gadać nie chce, chce obserwować. Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakowata
ło takie pitolenie w bambus ja tez jestem przed 40,anie na swoje lata nie wygladam ani nikt mi tyle nie daje,choc juz czuje sie inaczej niz laski ok 30stki,po prostu dojrzalej... jestem singlem,bezdzietnym,,,,i to nie oznacza ze nikt mnie nie chciał...jakoś nie spotkałam męzczyzny takiego zebym chciała z nim spedzic zycie i miec dzieci... ale jesli chodzi o autora to nie zdecydowłabym sie nawet na romans z 25latkiem a nie mówiac o związku,to jest jednak za duza róznica wieku a juz dekada...to wiele.. miałam młodszego partnera ale kilka lat...i jednak dało sie odczuc ze jest mniej dojrzaly niz ja,choc dogadywalismy sie swietnie decyzja jest Twoja ,znam takie związki ale bywa ze to wyglada smiesznie bo np kobieta jest grubo po 40 a facet 30 tryska młodoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
098 786 544 ale po co 25 latkowi 37 latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
lakowata w neicei nigdy nie przeczytasz wypowiedzi kobiety od 35 powyżej,że wyglada na swoje lata.Kazda wygl;da na co najmniej 10 lat młodziej,jest piękna,zgrabna i inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
lakowata no bo wyżej srasz niż dupę masz,albo po prostu otaczasz sie takimi nieciekawymi ludżmi,ze wolisz być singielką bezdzietną.Ale jak w takim gronie sie obracasz,to oznacza,ze sama za ciekawa nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaustrofobiczna_jazda
a jak kboeta ma 20 lat i tryska młodością a jej facet to 40latek i nie tryska, to śmiesznie nie wygląda???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
alumm, no tego też nie rozumiem... datego pisałam, że ta babka na pewno nie bardzo chciałaby w ogóle wiązać się z kimś kto ma 12 lat mniej od niej... są na innych etapach życia.. to nie może się udać.. zwłaszcza w obliczu tego, co autor już tutaj napisał... Może po prostu jest ciekawy jak to jest ze straszą... sex ze straszą... może ta wizja go kręci... bo jak dotąd nie utosunkował się do kwestii dzieci itd itp(będę nudna:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
starszą* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakowata
nie jestem zgrabna no chyba ze nosze szpile...to tak... jak przyszła laska do nas do pracy 2 lata temu....i jak sie odezwalam ze ja tu jestem najstarsza...to ona zamarla...i zapytala ile mam lat...wtedy mialam 36..a ona ,..myslala ze 26:p wiec..to nie moja opinia..widac brak sexu,wredny charakter i ogólna ruchliwosc konserwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Mam znajomą 33letnią, a naprawdę bardzo często, czego byłam świadkiem, pytają ją o dowód osobisty, gdy kupuje alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
lakowata OK,ale i tak stoje przy swoim,ze jeszcze nigdy nie przeczytałam stwierdzenia kobiet 35 i wyżej,ze wyglada na swoje lata.Na kafe szczególnie wszystkie są piękne,zgrabne,inteligentne(powtarzam sie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
No ta moja znajoma nie wygląda na 33lata, ale trudno powiedzieć, żeby była bardzo zgrabna i jakoś tak apetycznie wyglądająca dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
098 786 544 OK.mnei nei chodzi,ze nie ma kobiet po 35 roku zycia,ktore nie wygladaja młodziej.Mnie chodzi,ze (powtórze znowu)na kafe to wszystkie 35 i wyżej nie wygladaja na swój wiek.Zadna jeszcze nie napisała,ze wygalda na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×