Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matadorr

Starsza kobieta-dylematymężczyzn

Polecane posty

Gość 098 786 544
alumm, wiadomo, że ludzie tworzą sobie swoją wirtualną rzeczywistość... jakaś kompensacja ... Mnie to nie dziwi specjalnie.. wystarczy mieć tego świadomość i wszystko dzielić przez 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakowata
a ja szczerze dodam,,,ze to było 2 lata temu,,,a teraz juz widze ze ząb czasu...mnie nadgryza:P przyjmuje to z rezerwą bo nigdy sie tak dobrze z sobą nie czułam,,,dojrzałosc jest piękna,,, I jesli będzie taka możliwosc,,,zakocham się....jeszcze...i się uda.,..chętnie zostanę mamą,,,, i nie jestem serio piekna,,,:P ale ..staram sie wyglądac atrakcyjnie..dbac o siebie...i sie duzo uśmiechac...bo to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alumm,
098 786 544 a mnie to dziwi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098 786 544
Mnie nie. Niektórzy ludzie lubią żyć złudzeniami. To chociaż tutaj na kafe mogą sobie stworzyć wyimaginowany swój świat, wyidealizowany. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakowata
ojj tammm porzucicie pogaduchy o złudnych wizjach tylko doradźcie chłopakowi czy ma podbijac do starszej "kulezanki";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alior
taka szmata jak ta stara trzydziecha z plusem odebrała mi faceta.mam nadzieję ,że ten oleje ją dla młodszej,odpowiedniej wiekiem dla niego kobiety.Suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwieli powiedzmy,że Ci zależy,ale za miesiąc,dwa poznasz ,zobaczysz gdzieś inną ,młodszą i co?Zostawisz ją,to pewne. Chyba,że naprawdę chodzi o romans,coś na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardżolenka
przeczytałam twoje wejście i powiem ci tak na chuuj dojrzałej babce taki paproch jak ty co martwi się opinią kolegów:P jesteś znowu pewnie kobietą prowokującą;) facet by nawet nie pisał tylko rżnął :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to,kotko i dosadnie pisząc,że faceci nie mają uczuć wyższych.Ja się zgadzam z tym,nawet już nie żałuję,że jestem starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne ,czego się dowiedziałem to tyle,że facet ma bzykać kobiety,bez względu na to czy ma coś do niej czy mu się tylko podoba z wyglądu.Nic mi to nie dało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×