Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

Z innej beczki: Jakie są Wasze ulubione piosenki, takie które

Polecane posty

kojarzą się Wam: 1. z dzieciństwem 2. z pierwszą miłością 3. z okresem, gdy poznałyście obecnego męża/ partnera? Takiego tematu chyba jeszcze nie było, a czasem fajnie powspominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia .....
1." Puszek okruszek" Natalia Kukulska 2."Believe" Cher 3. "Powiedz" Ich Troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka ka
Tutaj dyskutuje sie tylko o kupach i zupach, lepiej zaloz sobie taki topik na ogolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziulka
1.morskie opowiesci (tato mi spiewal) poza tym wszystkie fasolek 2.wind of change 3.aguilery beautyful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, tyle utworów kojarzy mi się z dzieciństwem, mężem, etc, że nie zdołam wszystkich wymienić:p...scarlett ale temat dobry!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Chyba wszystko Fasolek, Natalki Kukulskiej, Majki Jeżowskiej -t o były piękne czasy. Teraz przy tym bawi się nasza pociecha. 2. http://www.youtube.com/watch?v=lsOfCRTc1K0 Mimo upływu lat nadal lubię ten utwór; słucham go już bez drżenia serca, ale podoba mi się wokal.ten tekst miał wtedy inny wymiar (bez narodowego podtekstu). 3. Wszystko Skankana (poznaliśmy się na ich koncercie) i Kultu (zwłaszcza http://www.youtube.com/watch?v=um3a_kstBZ4 i "Do Ani', ale nie mogę znaleźć studyjnej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą z dzieciństwem kojarzy mi się mnóstwo utworów, które uwielbiam do tej pory. Miałam ulubioną ciotkę i wujka - często do nich chodziliśmy. A wujkowi z zagranicy ktoś przywoził kasety magnetofonowe - więc w dużej mierze wychowałam się na klimacie disco lat 80. :) Mam pełno nagrań z tego okresu w domu i uwielbiam do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość )))))różabiała(((((((
Z dzieciństwa-MYDEŁKO FA-uwielbiałam:) z pierwszą miłością-sumptuastic Z mężem-say it right i all good things

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reherhr
z dzieciństwem: "Yellow Submarine" Beathlesów - wujek mi to puszczał, i "Comment a va" - wakacyjny przebój z początku osiemdziesiątych http://www.youtube.com/watch?v=bhKF1BKl2Ak, i cała masa innych... co do punktu drugiego to nie pamiętam ani tytułu ani tekstow żeby znaleźć piosenkę a z mężem to już w ogóle nic mi się nie kojarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Lambada 2. Fun Factory - Celebration 3. Britney Spears - Everytime Jak fajnie sobie powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dzieciństwem oczywiście Fasolki i Laleczka z Saskiej Porcelany :) z pierwszą miłością nic mi sie nie kojarzy jakoś, może Again Janet Jackson, a z moim Ukochanym to najbardziej kojarzy mi się My Way Franka Sinatry fajny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciństwo - natalia kukulska, dżem i alosza awdiejeww ( moja mama sluchała a ja razem z nią :P ) pierwsza miłość ( taka powazniejsza a nie przelotna miłostka :P ) : strachy na lachy - dzień dobry, kocham Cię obecna: Kult - arahia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesfhcvboiweuh
Z dziecinstwa, to Fasolki, Kukulska, Marysia Sadowska... Z konca podstawowki: Magma-Aicha, Chojnacki@Piasek-Niecierpliwi.. Pierwsza powazna milosc: Human-Slonce moje... Czasy z mezem: Feel-No kochaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
piszcie jeszcze ile macie lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście, Lambada! I oczywiście też wszystkie Fasolki, Puszki- Okruszki itd.. A szalałyście za jakimś piosenkarzem? Mi strasznie się podobał ten koleś z zespołu 2Unlimited - pamięta ktoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalie
o ja pyerdole, ale masz gust, przeciez ci z k.familly to jakies zdałnione orangutany :o obrzydliwe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Na Wojtusia z popielnika 2. Ich Troje - Za ten papieros (taniec na szkolnej dyskotece - jego zapach...magia ;) ) 3. Aerosmith - I dont wanna miss a thing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ich kochałam całym sercem. Ahhh miało się te... 10 lat :D Ale teraz już mi się nie wydają tacy fajni :P Został tylko sentyment do piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paroovvka
ja się śliniłam do new kids on the block :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×