Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vimon

Włosy na nogach w ciąży? Szybciej/wolniej rosną?

Polecane posty

Gość Vimon

Hej, mam pytanie, czysta babska ciekawość i zabobon ;) *Moim koleżankom w ciąży z dziewczynką włosy na nogach prawie w ogóle nie rosły (praktycznie nie musiały się golić). *W ciąży z chłopakiem włosy rosły jak szalone i goliły się częściej. Jak jest u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
o, to ciekawe :) Dzięki! Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAAAAAAA
Mam dwie dziewczynki, z pierwszą wszystko po staremu, czyli pozostało golenie i sucha skóra. Z drugą, włosy na nogach nie rosły i cera zmieniła się w tłustą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vimon
Acha :) Mi rosną szybciej, ale bardziej denerwuje mnie to, że włoski/cebulki mam strasznie wrażliwe i takie "wystające" (jak np. gęsia skórka), co boli przy goleniu...i mam wrażliwszą skórkę. Nie było tego przed ciąża. Nie wiem jeszcze co urodzę, nie nastawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
No tak, nie wiesz 'co' urodzisz, bo pewnie rodzi się 'kogoś', a nie 'coś'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciaży z córką faktycznie włosy kiepsko rosły i na nogach i pod pachami itp . , ale nie wiem czy to ma jakiś zwiazek , nie mam porównania, bo to moja jedyna ciąża jak dotąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pęczek
w ciąży z chłopczykiem włosy na nogach, głowie i wogole wszedzie rosną mi jak szalone, nie nadążam golic a nigdy tego nie mialam. pozatym paznokcie rosną mi w tempie ekspresowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ci cieka
we ja jak byłam z synkiem w ciąży to włosków nie miałam wogóle wolno rosły . Teraz jestem znowu w ciąży i ma być dziewczynka i mi rosną jak szalone nie nadążam z goleniem na nogach to już zostawiłam nie gole bo nie ma sensu jak za tydzień znowu to samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamamam
ja z natury mam dosyć obfite owłosienie urodziłam właśnie córeczkę i w ciąży wyglądało to tak: pierwsze 4-5 miesięcy włosy rosły o wiele wolniej, mogłam nie golić nóg nawet 5 dni i nic nie było widać, ogólnie przerzedziło się owłosienie druga część ciąży to istna masakra - włosy rosły tak, że żeby mieć gładkie nogi to musiałabym je golić rano i wieczorem i do tego urosły ciemne włosy od wzgórka łonowego aż do pępka, taki niefajny pasek, który mam nadzieję teraz zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie spiaca
z synkiem w ciazy musialam sie golic prawie codziennie, czulam sie jak niedzwiedz, tak szybko mi rosly. przed i po ciazy wrocilo do normy, czyli prawie nie rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieffcynka
Ja golilam sie miesiac temu...:) dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina89M
Mi rosną szybciej niż przed ciążą i strasznie krew mi leci mam tak wrażliwą skórą jakbym jakimś tępym nożem się goliła, ale jeszcze nie wiadomo jaka płeć mamy z mężem nadzieję na pierwszego synka ale córcia też będzie dla nas wielką niespodzianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi w ogóle nie rosly
w ciagu ciązy może z 3 razy golilam- mam chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruuubuuruuuu
ja z corka nie golilam sie wogole bo nie bylo potrzeby i taka ladna bylam, a teraz oczekuje syna nie gole sie za czesto ale mam wrazliwa skore pod pachami i w miejscach intymnych i brzydka jestem jak noc i jak moj maz mi mowi ze mi ciaza sluzy to sie z niego smieje ze ma mi tu nie czarowac bo jestem swiadoma swojego wygladu.ogolnie wygladam jak zupelnie inna osoba.dodam ze to juz 33 tydzien. a jak u was kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z córką włoski mi zanikały, a z synem po 5 m-cu zauważyłam że strasznie szybko mi odrastają brwi po depilacji. Powiedziałam wtedy mężowi że będzie syn i faktycznie :) Czyli potwierdzam, podobno tak się dzieje dlatego bo matka ma wspólny krwiobieg z dzieckiem i hormony męskie przedostają się do ciała matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi znacznie wolniej rosną włosy na nogach i są takie miękkie - będzie córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie córki, w pierwszej ciąży nie pamiętam, ale w drugiej mogłam w sumie przez 9 miesięcy kilka razy ogolić nogi i były gładkie. Cera też mi się poprawiła, do tej pory jest super, a dziecko ma 7 miesięcy. Nie wiedziałam że można do tego dorobić ideologię z płcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideologia?? to chodzi poprostu o Testosteron !!jak nosisz chłopca to wtedy włosy szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do końca, jestem w ciąży z chłopcem a włosy rosną dużo woniej, myśle że to nie kwestia płci dziecka a czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×