Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyst788

propozycja pracy jako babcia klozetowa...

Polecane posty

Gość wyst788

Mam propozycje pracy za 1900 w innm miscie, lol. mjej matki dzierzawi szalet i szuka do pracy 2 kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyst788
mam pracowac na zmiany 7 dniw tyg, matka karze brak bo u nas kazda robota to marzenie w spozywczaku to po znajomosci. matka gada ze po 25l tyle nie zarabia, ale ja jkos mam opory, ale kasy na nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka babcia?
To może pomyśl, że dziś mało kto używa tego określenia "babcia klozetowa", a jeśli będziesz się przykładać do pracy, dbać o czystość i porządek, to powiem ci że taka osoba budzi mój szacunek, o wiele większy niż pierdzący w stołek urzędas za kilka tysięcy miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyloo
Ile masz lat? Czy w tym mieście nie znalazłabyś innej pracy? Jakie masz szanse np. na pracę recepcjonistki czy bileterki? A może masz wykształcenie kierunkowe - jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyst788
po ogolniaku tylko , dalej nie mam szans u nas nie ma pracu zadnej..................wiec albo siedzenie w domu i czekanie na bogatego meza albo praca w toalecie, to naprawde kupa kasy ma lubelskie:) matka ma 1200 po 26latach..Ale w e wnetrznie jakos ciezko mi sie przełamac....a jak mnie ktos pozna? to w innym miejscu niz mieszkam... z drugiej stony ja troche delikatna na zapachy, mam do poniedziałku dac odp... taka robote z pocałowaniem w reku wezma szybko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyst788
mam 22lata, praca recepcjonistki kobito o czym ty mowisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyloo
zostań niańką w warszawie!!!! zarobisz ok 2,5 tys miesiecznie wykształcenie nie jest niezbędne i jeszcze może jakieś studia zaczniesz, przy okazji nie zamykaj sie na lubelskie, szukaj w wiekszych miastach, NIE BÓJ SIE, jestes dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyloo
w wiekszym mieście dojdzie Ci wynajem i utrzymanie się, jednak zaoszczędzisz ok 1200, dodatkowo będziesz widywała się z ludźmi... masz szanse na studia..oczywiscie jak troche uzbierasz... a praca w szalecie zamknie Cię na świat i na ludzi Kasa nie jest najważniejsza Jeśli miałabym do wyboru a) zarabiac 1900 w klozecie b) zarabiac 800 zł w rodzinnym miescie c) zarabiac (odkładac) 1200 w warszawie zastanawiałabym się tylko nad B I C... bo B to nie jest też najgorsze rozwiązanie, jeśli chodzi o sytuację przejściową. Wyprowadzac sie z domu po to, by pracowac w toalecie - nie rób tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
A amerykański sen ???????? Od pucybuta zacząć można ! A później.............? Kto wie ilu wielkich bogaczy zaczynało od czyszczenia sraczy ? Chyba to lepsze od popuszczania szpary?, co to nie znaczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriandadrianna nicko
prca jak kazda inna, ZADNA PRACA NIE HANBI PROCZ MAŁOPŁATNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio6789
praca jak praca - al e na ile? dasz rade smrody wachac kilka miesiecy? ja ci powiem ze szorowalam kible ale tydzien w uk i mi wystrczylo , upodlenie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juio i rene
za taka kase ja moge is nawet jako pani od klozetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje pracy babci klozetowej i to bardzo chetnie warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×