Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura26

pulmex baby a omijanie okolic serca

Polecane posty

Gość do autorki -powiem ci tak
jesli dziewczyny podają na swoich przykładach ,że sami lekarze nie polecają to już jakis sygnał jest !A po drugie wolisz sie sama przekonać kosztem dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie podróby ....
moje dziecko ma na to uczulenie,kiedyś by mi się udusił:( A tez nigdy nie miał na nic alergii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taz wrzesniowa
na serio piszecie o pulmexie??? pierwszy raz zastosowalam ta masc kiedy maly mial kolo pół roku i nic zlego sie nie dzialo. smarowalam i wmasowywalam ja w stopki i w plecki a potem je oklepywalam. teraz kiedy tylko slysze ze synkowi cos swiszcze w nosie to od razu go smaruje. nastepnego dnia po katarze nie ma sladu, dlatego jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniamii. no ale to, ze cos pasuje mojemu synowi nie znaczy, ze musi pasowac wszystkim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrtgyui89o
Jejku. Ja tą maść przy każdym przeziębieniu wcieram od dawna. Syn ma 4 córka 2 lata. I to na zalecenie pediatry. NIGDY nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych. Pomaga dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingwinn
też używałam pulmexu, i jestem zdziwiona niepochlebnymi opiniami, ale uśwaidomcie mnie co jest nie tak z tą maścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak trochę dużo waży
u mojej córki bardziej ta maść powodowała kaszel, myślę że zw względu na olejki eteryczne, które zawiera. Do autorki ja córce daję pulneo i jak ma taką flegmę to flegaminę, a jak lekarz uzna że jest za słaba to deflegmin krople na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego syna pulmex spowodował skurcz ,syn nie mógł oddychać 8 dni leżał w szpitalu podłączony pod pompą ze sterydami rozkurczającymi oskrzela .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez miałam z powodu pulmexu problem ! Lezałam z małym na oddziale 10 dni -dusił mi sie tak ,ze nie wiedziałam co robić .Lekarz nakrzyczał na mnie w szpitalu ,że własnie to cos to średniowiecze i zaściankowe metody |:O Kurcze ale lekarz mi to przecież zalecił ...Zwłaszcza ,że nie był to pierwszy raz !Ale widac dawka tych olejków eterycznych była za duża i mały zaczął sie dusic .Przeżyłam horror .Od tamtego czasu sama wszystkich ostrzegam . Używałam 3 razy a za 4 własnie wylądowałam w szpitalu ale wszystko sie dobrze skończyło .Było to chyba z 7 lat temu . Te mamy ,które piszą ,ze ich dzieciom nic nie było to nie znaczy ze inne zmyślają .Kazda tu opisuje swój przypadek.Ja już tego specyfiku do ręki nie wezmę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak która chce niech używa
ale potem płaczecie ze sie coś dzieje ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ze ja stosuje ta masc. Ostatnio u Bartusia nawet ale nic mu nie bylo. Smarowałam Lene i Bartka ale teraz odstawilam masc - jakos specialnie nie pomagala ale jak czytam to chyba wyrzuce ja do smietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie chciałam tego
użyc ale sie wstrzymam...poprosze lekarza o cos wykrztuśnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys moja córka trafiła
do wojewódzkiego szpitala dzieciecego i pytałam lekarza o tę maść . Powiedział mi tylko ,że dzis zaden szanujący sie lekarz nie zaleci tego dziecku .A skandalem jest dostępnosc tego w aptece,Powinno to być dawno wycofane.Wydaje mi sie więc ,że taki lekarz ma wiecej rozumu niż wsiowy znachor?!:O Tak czy nie >?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu o czymś takim nie słyszałam, u mnie w rodzinie wszyscy stosują pulmex baby i na pewno nikt nie omija okolic serca i żadne dziecko nie miało żadnych kłopotów potem. Zresztą to na flegmę nie pomoże, raczej na katar, albo na początku choroby żeby dzieciak sie wypocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze ty w życiu nie słyszałaś
nie znaczy ,że inne zmyslają !Ale to kafe .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiwety
Dziwne,myslę ze takna dobrą sprawę sięnakręcacie.Zaszkodzic moze wszystko ale napewno nie sama maśc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
po tych waszych opiniach nie użyłam tej maści,leży w szafce.Małej przeszło jakoś ale długo się flegma utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilajinn
mojej corce po pulmexie nigdy nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sama mascia
nic zlego nie jest, ale dzieci na nia roznie reaguja, zwlaszcza te ktore maja sklonnosci do alergii. U mojego wywolala astmatyczne zapalenie oskrzeli. Moze zle sie wyrazilam, dzieki tej masci zwykle przeziebienie przeszlo w astmatyczne i pobyt w szpitalu na inhalacje. innymi slowy jednym pomaga a innym bardzo szkodzi. Juz lepiej syrop wykrztusny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na litośc boską na groma tego
syropy wykrztuśne są o niebo lepsze i BEZPIECZNIEJSZE od tego gówna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuygio'
A ja przy każdej infekcji dróg oddechowych i przeziębieniach smaruję plecki i klatkę dzieciom. Nigdy nic złego się nie działo a używam tej maści od kilku dni. Dla mnie jest rewelacyjna !!! Zmniejsza kaszel, przynosi ulgę podczas kataru,rozgrzewa.. Dzieci szybko do zdrowia wracają. Poleciała mi ją nasza pediatra a i pani Magister w aptece też zachwalała ! Nie rozumiem jednego, skoro miałaby szkodzić to dawno by ją wycofali z apteki czy chociaż wstrzymali sprzedaż i porobili dokładne badanie. Nie ryzykowaliby życia niemowląt i małych dzieci !!! Może szkodzi w wyjątkowych sytuacjach np. gdy dziecko jest silnym alergikiem czy ma ukryte wady serduszka. Nie wiem sama.. Ale nie przesadzajcie z tymi negatywnymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj babo cały topik a
dowiesz sie dlaczego!!!:O Mnie tez kiedyś lekarz zjechał jak wymazałam tym dziecko az mi sie mało nie udusił !zrozum ze juz porzadni lekarze nie używają tego a wrecz odradzają !Lekarz w szpitalu powiedział ze gdyby miał na to wpływ to spaliłby to gówno i zakazałby tego w aptekach. A co powiesz na to ze uzywałam tego ze 2 razy i nic a za trzecim ...zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu juz tego nie kupie i
Póki życia bede ostrzegac!!!! Pulmex baby oprócz wielu bardzo szkodliwych substancji zawiera też pochodną sody kaustycznej jako konserwant!!! Dałam sie dawno temu nabrac jakiejś lekarce i posmarowałam swojego synka tym swiństwem - nastapił taki skurcz oskrzeli, że było to gorsze od samej infekcji, którą przechodził!!!! Do rana dyzurowałam przy nim, słuchajac jak dziecko się męczy i łapie z trudem oddech. Próbowałam oczywiscie zmyć z niego to swiństwo, ale jest to trudne, a po drugie ileś tego wlazło od razu mu w skórę. Przestrzegam przed tym zagranicznycm napakowanym konserwantami i innymi sztucznymi rzeczami swiństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w naszym regionie
gdybym powiedziała lekarzowi ze nacieram tym czyms to dostałabym niezły opier dziel !:O :O nie słyszałam zeby to cos podawano małym dzieciom ....ale u nas chyba większa cywilizacja !!! Bo gdybym -jako matka słyszała ze kilka razy komuś zaszkodził to w życiu małemu nie podałabym tego ! TERAZ PULMEX BABY STOSUJE SIE TYLKO NA STOPY, BO MOŻE BYC PRZYCZYNĄ ASTMY, TAK TWIETRDZA NIEMCY A ZA NIMI ZNANI MI PEDIATRZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoandfc
Ile bierzecie za antyreklamę Pulmexu ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku - bo ja zawsze przy chorobach smarowałam córkę pulmexem.. Tylko że ja smarowałam plecki i stópki. Na noc - i od razu pod kołdrę wygrzać - bo to najważniejsze jest. Zawsze pomagało, bo nawet sam zapach pomagał na katarek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kochana my mamy dzieci
a jesli chodzi o dzieci to ja tez będe wszystkich zawsze i wszedzie ostrzegac przed tym gównem ! Poszukaj sobie na forach co piszą dziewczyny teraz,rok temi i 5-7 lat wstecz !A potem pier dol banialuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoandfc
No właśnie szukałam i tylko tutaj tak na tą maść gadacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoandfc
I zeby nie było ; też mam dzieci i stosuję tą maść od kilku dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie znalazłaś ?
widocznie nie chciałas ...Gdyby to twoje dziecko sie dusiło to inaczej byś mówiła.A z tym ze w niemczech sie tego specyfiku nie używa to prawda !Moja siostra mnie zrabała jak kiedyś go u mnie zobaczyła !A moje dziecko jest własnie uczulone . I teraz powiedz sama co ma zrobic matka jak ma roczne dziecko i lekarz zaleca jej to coś?! Skąd ona ma wiedzieć ze dziecko moze miec na to uczulenie ? ALE LEKARZ JEJ ZALECIŁ !!! i tego sie trzyma!:O ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie znalazłaś ?
paoandfc -----to tylko sie cieszyć ,ze przez to badziewie nie przekonałas sie ze dziecko ma uczulenie -bo czesto jak jest reakcja alergiczna to dzieciaki lądują w szpitalach.A nie mów mi ze to nie prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×