Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślonaaa1

zdarza wam sie czasem robić głupoty z zamyślenia?

Polecane posty

Gość zamyślonaaa1

Nie wiem czy to było zamyślenie czy jakieś otępienie, rzadko mi sie to zdarza ale robie wtedy straszne głupoty np dziś nie wsiadłam do swojego autobusu, musiałam czekać na następny, czuje sie jak kretynka, moge temu jakoś zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Ja na ogół wsiadam do złego autobusu albo w ogóle idę na zły przystanek :o więc Twój wyczyn to pikuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj go zobacze
czasami tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody*89
ja kiedyś wracając z imprezy po pijaku, miałem straszną ochotę na sex i z zamyślenia wyciągłem penisa, jakaś laska co siedziała koło mnie powiedziała sorry, ale jestem zajęta. naszczęście z tyłu tylko ona siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody*89
autobusem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjlnhrjrkjgtjrljt
kazdemu sie cos zdarza to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślonaaa1
no troche mnie pocieszyliście ale i tak czuje sie beznadziejnie, przez takie gafy siada mi samoocena ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby nie robiom gupot z zamyślenia. BABY ROBIOM GUPOTY Z GUPOTY!!!! Zapamientnijcie se to raz-na-jutro! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślonaaa1
Revolver nie podśmiewaj sie, to nieprawda że wszystkim babkom sie takie coś zdarza może poprostu już taka jestem roztrzepana ;/ no trudno jakoś to przeżyje kolejny raz szkoda że nie można sie tego wyzbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbb4b4
ja dzisiaj poszłam do sklepu i wróciłam bez niczego. dopiero w domu uświadomiłam sobie, że poszłam na dół, zamyślona i wróciłam jak Bóg przykazał- nic nie kupując! wstyd :P nie raz mi się zdarzało wkładać różne rzeczy do nie tych miejsc, co trzeba, szczytem wszystkiego jest wkładanie chleba do lodówki, zamiast do chlebaka i wyrzucanie brudnej bielizny do kosza na śmieci zamiast do kosza na bieliznę :P ale takie wpadki są śmieszne. ja jak sobie czasami uświadomię, co zrobiłam to stoję i się cieszę sama z siebie :D zabawne.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślonaaa1 ależ...w natłoku waszych nieskończonych emocji takie zachowania są normalne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdewdwedwde
Mi sie zdarza. to wynika z tego ze myslisz o czyms innym a nie o tym co masz zrobic w danej chwili. ale mozna to kontrolowac wiem bo mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdewdwedwde
a co mi sie zdarzylo? smieszne sytuacje np uderzylam sie nie raz w glowe jak wychodzilam z auta albo autobusu, zapominalam roznych rzeczy zabrac ze soba , szlam nie w te strone co planowalam itd ale juz nad tym lepiej panuje. poprostu ciagle mysle nad tym co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi sie nie chce wierzyc ze
ja w markecie wkladam wziete z pólki rzeczy do wózków innych ludzi - bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślonaaa1
no też sie staram myśleć nad tym co robie, właściwie to pierwsza taka wpadka od dłuższego czasu, być może na "otrzeźwienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×