Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcd009988

sklep wszystko po 2,4,5 zl wrocław?

Polecane posty

Gość abcd009988

Witam, tak jak w temacie poszukuje tanich sklepow we wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adczik
na Piłsudskiego jest "Najtaniej na świecie" - mniej więcej na przeciwko NOTu i jest też na Grabiszyńskiej (zaraz przy skrzyżowaniu z Piłsudskiego) za 2,90 zł :) więcej nie wiem - też poszukuję :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrocławiu to ja nic nie wiem, u mnie w rejonie jest sporo takich i łatwo można wykupić jakąś okazję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
Na Sienkiewicza był, fajnie zaopatrzony, wszystko po 2,90. I faktycznie, było masę tego za 2,90. Przed świętami zrobili wyprzedaż po 1,29zł. No i interes padł, aż dziwne. Był kiedyś na Pomorskiej, też 2,90, ale nie wiem czy dalej jest. Też był dobrze wyposażony. Z tej sieci jeszcze na Pl. Legionów, w tym wysokim budynku, na parterze. Ciężko przegapić żółtą okleinę ;) naprawdę polecam. Ja tam kupuję często lakiery do paznokci (polskie) - bardzo polecam! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep taki za 2.99 i nie tylko 1001 drobiazgów fajnie zaopatrzony ,duzo ciekawych produktów miesci się na placu Jana pawła II pod przejśćiem podziemnym we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przejsciu podziemnym sklep ma wyzsze ceny niz w podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sklep pod przejsciem na Jana Pawla II za 2.99 i 1001 drobiazgow moze pare rzeczy maja drozej ale lepsza jakosc ale za to maja bardzo duzy asortyment ktorego nie ma gdzie indziej tam mozna znalesc wszystko i jest bardzo mila obsluga polecam 

Dnia 12.01.2018 o 01:52, Gość gość napisał:

w tym przejsciu podziemnym sklep ma wyzsze ceny niz w podobnych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×