Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczek 27 lat już

Czy warto decydować się na związek z dziewczyną która miala 10 partnerów?

Polecane posty

Gość kristmastree1
kufa, jak niewazne ile miała? miała wielu to znaczy ze ma do tego luzny stosunek, podejscie. i była luźno przez innych facetów traktowana to znaczy-nie traktowali jej powaznie. skoro miała10 znaczy ze njest nic nie warta bo 10 sie w nią spuściło i 10 ją olało. Nie jestem matka teresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem wiem i nawet powiem
Klawiatura w telefonie robi co chce , chyba można zrozumieć co piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
Mając jednego w życiu kochanka i będąc wierną zoną mozna złapać wirusa, bo on pójdzie na bok, to juz lepiej użyć życia i ...prezerwatywy :-) słyszałaś o takim czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko że jak ją użyje do rozprawiczenia to on już nie będzie czystą i jak pozna fajną dziewczynę to może go nie chcieć przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
ale ja nigdy nie wierzę na 100% kolegi...ale spróbóje ja zaprosić gdzieś na kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
A co w tym złego, że dziewczyna lubi seks i spotyka sie dla seksu? może to ona w nikim z tyhc facetów sie nie zakochała bo nie byli fajni na dłuższy układ? Jak znajdize tego właściwego to równie dobrze może być wierną żoną, co taka cnotka, która ma jednego, bo tylko jeden ja chciał, a jakby chciało wielu to by nikomu nie przepuściła. A facet, który zalicza dużo dziewczyn to jest w porządku, czy nie? Jak on założy trwały związek ? OBOŻE!!! Założy, jak znajdzie właściwą dziewczynę, i z nią jest tak samo. Z Ciemnogrodu, dzisiaj piszecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mając jednego w życiu kochanka i będąc wierną zoną mozna złapać wirusa, bo on pójdzie na bok" jeśli się wiążesz z byle kim, to twój problem 🖐️ "to juz lepiej użyć życia i ...prezerwatywy" seks w prezerwatywie do żadna przyjemność 🖐️ więc nie wiem jakie "używanie życia" masz na myśli. może jeszcze niech facet takiej minetkę przez folię robi, żeby żadnego wirusa nie złapać. :D to ci dopiero używanie życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerloczka to nie ma najmniejszego znaczenia ilu miala kochankow. ///////////////// jakich kochanków? czemu gloryfikujecie słownictwem kogos kto ma was gdzies i chce was jedynie na łatwe, jedno, niedbałe, zaliczenie ?. By potem na was pluć przed kumplami. ----------"to nie ma najmniejszego znaczenia ilu miala zaliczaczy, wydymaczy, wsadzaczy którzy odnosili sie do niej jak do zera " - właściwie się wyrażaj. Nie deprecjonuj terminu "kochanek" ktory jest czymś zupełnie innym od wsadzacza. niedługo napiszesz autorowi: "to nie ma znaczenia ilu miała zaliczaczy podczas twojego pobytu 2miesiecznego w GB, bo najważniejsze to wybaczenie, i to że się kochacie." :) - nic dziwnego ze Polki w GB są dziwkami z takim traktowaniem swoich ciał i siebie ?. MA OLBRZYMIE ZNACZENIE ilu miała wsadzaczy bo tylu będzie miała w przyszłości i za "jego kadencji" - jeżeli była puszczalska wcześniej, to znaczy że taka sama będzie i później. przeszłość rzutuje i wykształca wzór zachowań na przyszłość. Więc autora i każdego innego "przyładuje w wała"/zdradzi, bo jest psychologicznie dz.i.w.k.ą. A TEN schemat/wzór działań jej zostanie do końca młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdy nie wierzę na 100% kolegi...ale spróbóje ja zaprosić gdzieś na kawe... No to po chooooj tak piszesz zobacz jak po niej dzięki temu pojechali a prawda moze być zupełnie inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
mentalność łatwej panienki do zaliczenia zostaje na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
To kolejna genialna zasada z kafe? miała wielu to bedzie miała wielu. Gdzieś to udowodniono, czy własnym rozumkiem to wykombinowałes, i nie masz na to żadnego potwierdzenia? i co Cie tak złoszczą dziewczyny, ktore uprawiają seks z kim chcą? każe ci sie ktos z taką spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
nie o to chodzi ze złoszczą, ale niech nie oczekują ze bedą je chcieli normalni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem wiem i nawet powiem
A którzy to są normalni faceci? Bo prawiczek w wieku 27 lat to raczej nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
lepszy prawiczek w wieku 27l niz kv...wa w wieku 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
ja jeszcze od niej nic sie nie dowiedziałem tylko od kolesia, niby jego kolega byli kilka dni razem a potem sie rozeszli, nie wiem czy to prawda chuj wie...była na imprezie z kolezanką i tam sie poznalismy ale bardzo krótko trwało...na 3 dzien byłem w urzedzie załatwic jakies dokumenty no i zobaczyłem jej w pracy i znów pogadalismy ale musiała skonczyc rozmowe bo była zajeta w pracy... w poniedziałek musze znow isc do urzedu i jak ona bedzie to chciałbym jej zaprasic na kawe czy na piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
zaproś zaproś- taka panienka jest ok dla ciebie. moze chce sie ustatkowac i szuka frajera który sie ozeni i bedzie ja utrzymywał.powo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerloczka czy ty jestes mozę taką sama dz.i.w.k.ą (nazwijmy rzecz po imieniu) jak ta dziewczyna z która jest problem w topiku?. czy mozę jesteś "tolerancyjna" ?. szerloczka A co w tym złego, że dziewczyna lubi seks i spotyka sie dla seksu? ////////////////// duzo w tym złego, bo jest zerem bez dumy i i to w oczach facetów z którymi sypia. Oni wcale jej nie szanują. Mają za zero. Sex i ciało nie sa po to by szastać nimi na lewo i prawo. Na ciało trzeba sobie zasłużyć: staraniem uwielbieniem zakochaniem wyglądem klasą towarzyską, obawą odrzucenia, przeszłością. Taką konstrukcję maja normalni ludzie. może to ona w nikim z tyhc facetów sie nie zakochała bo nie byli fajni na dłuższy układ? ///// tym bardziej nie powinna im popuszczać, a że jest zerem -to cóż? ////Jak znajdize tego właściwego to równie dobrze może być wierną żoną, co taka cnotka, która ma jednego, //// nie wciskaj nam takich bredni - laska puszczalska zostaje taka do końca, a facet/mąż/ stały chłopak stanie się pośmiewiskiem w oczach tych którzy ją zaliczyli. najprawdopodobniej w chwilach kryzysu znajdzie sobie kilku kolejnych zaliczaczy z którymi zdradzi partnera. A facet, który zalicza dużo dziewczyn to jest w porządku, czy nie? ///////////////////// nie jest w porządku bo masz 200% gwarancji że będzie zaliczał dalej majac stałą dziewczynę - jasne teraz?. Jak on założy trwały związek ? OBOŻE!!! /////////////////// -----tak bedzie dalej zaliczał na lewo i prawo Założy, jak znajdzie właściwą dziewczynę, i z nią jest tak samo. //////////////////////////////////// założy związek i co z tego debilu, że założy? -mój kumpel tez założył i ma 2 dzieci. Mimo to każdego piątku siedzi w poczekalni w Największym domu publicznym w moim mieście. i zawsze prosi o tę "z mniej niż 18lat z Ukrainy". Z Ciemnogrodu, dzisiaj piszecie???////// głupia wieśniaro nie zatykaj nam ust Ciemnogrodem - to że jesteś dz.i.w.k.ą nie świadczy wcale o twojej atrakcyjności czy europejskości. Wręcz przeciwnie puszczalskie są średniaczki i wieśniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
czesto puszczalskie są brzydkie i tłuste i maja brzydkie ciala bo chcą w ten sposób pokazac sobie "oo ktos mnie chce, pożąda" seksem chcą sie dowartościować. pięknie kobieyy tego nie muszą robić. One oddają sie swoim męzom którzy traktują je jak księzniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkdf
A jacy to byli partnerzy seksualni, czy innego rodzaju? I wogóle to ona ci powiedziała że miała 10-ciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bul_
jeśli chcesz być 11, a potem będzie 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerloczka miała wielu to bedzie miała wielu. Gdzieś to udowodniono, czy własnym rozumkiem to wykombinowałes, i nie masz na to żadnego potwierdzenia? ///////////////////////// do mnie wieśniaro mówisz? . nie rozumkiem smierdziuchu tylko rozumem. potwierdzeniem jest to co widziałem na włąsne oczy buraku. i co Cie tak złoszczą dziewczyny, ktore uprawiają seks z kim chcą? ///////////////// nie -nie lubię otaczać się wsiurami - proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
gjkdf A jacy to byli partnerzy seksualni, czy innego rodzaju? I wogóle to ona ci powiedziała że miała 10-ciu? tego jeszcze nie wiem bo tylko koleś tak powiedział...ale i tak muszę sam bliżej poznać bo nigdy nie iwadomo czy było prawda czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem wiem i nawet powiem
Gdyby mój mąż traktował mnie jak księżniczka to byłabym z nim do dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze od niej nic sie nie dowiedziałem tylko od kolesia, niby jego kolega byli kilka dni razem a potem sie rozeszli, nie wiem czy to prawda ch*j wie...była na imprezie z kolezanką i tam sie poznalismy ale bardzo krótko trwało...na 3 dzien byłem w urzedzie załatwic jakies aha i na tej podstawie zrobiliście z niej szmatławca no brawo autorze bo rzeczywiscie to że była na imprezie i była kilka dni z kolesiem a potem sie rozeszli to świadczy że niezła z niej kufa i miała 10 palantów Duże brawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gjkdf A jacy to byli partnerzy seksualni, czy innego rodzaju? I wogóle to ona ci powiedziała że miała 10-ciu? tego jeszcze nie wiem bo tylko koleś tak powiedział...ale i tak muszę sam bliżej poznać bo nigdy nie iwadomo czy było prawda czy nie... No ja pierdole!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
po pierwsze to prowokacja:P no ale fakt faktem ze ktos kto ma mentalnosć szmaty to mu to zostanie na całe zycie. i to sie tyczy facetów i kobiet jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TO JEST WŁAŚNIE PRZYKŁAD JAK MOZE POWSTAĆ PLOTKA W KTÓREJ NISZCZY SIE INNA OSOBĘ NA PODSTAWIE TEGO CO MÓWIĄ LUDZIE!!! TERAZ TY TĄ WIEDZE PRZEKAŻ NASTEPNEMU KUMPLOWI Z 10 PARTNERÓW ZRÓB 20 I BEDZIE OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×