Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawiczek 27 lat już

Czy warto decydować się na związek z dziewczyną która miala 10 partnerów?

Polecane posty

Gość twims
O mojej koleżance (straciła dziewictwo dopiero ze swym przyszłym mężem) też krążyły opowieści, jaka to ona puszczalska nie była :D rozpuszczane przez kolesia, któremu dała kosza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
RÓżOwY sTrAcHuLeC---------->źle zrozumiałes, chyba pisałem nieskładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26L
czytam i uwierzyć nie moge, jak szablonowo oceniacie. 10 facetow to duzo, ale ja widać autor wie to od kolegi! ktory jest pewnie jednym z tych, ktorym dala kosza, wiec bredzi na lewo i prawo. poza tym moze byla w tylu zwiazkach? czy jakby ich bylo 5ciu to cos by zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
jak ją poznałem na imprezie to kuzwa już nie byli razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiecie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
ale sie zapiekliłes, kompleksy chłopczyku i ot wielkie masz. zejdż mi z tym obrażaniem, bo to tylko o tobie swiadczy, ze masz problem. Ciało jest tej dziewczyny jest je i robi z nim co chce, ma ochotę kochać sie z nowo poznanym kolesiem to sie kocha, to tylko znaczy, ze nie traktuje seksu jak kobiety z Ciemnogrodu, jako kartę przetargową. Tylko czerpie z tego przyjemnosc. Nie powinna szukać chłopaka wśrod takich zakompleksionych facecików, bo tacy własnie ja nie szanują ze strachu ze im rogi przyczepi. Pewny siebie facet, wie że ona wybrała jego i jak będzie wszystko ok to będą razem i sie nie przejmuje tym co było a nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristmastree1
szerloczka co ty gadasz?chyba nie ma to znaczenie ilu ją pukało dla kolesia co nie mysli powaznie o zyciu. to bardzo istotna sprawa czy ktos swoje ciało szanuje czy nie, ale ty tego nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiesz. zaden szanujący się facet nie zechce kobiety która ma taki przebieg. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
szerloczka to jedna z forumowych kurwiszonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 27 lat już
i chcę jej sprawdzić czy naprawde miała 10 facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szerloczkii.
nie rozumiesz ciemnoto, ze nie jest zaletą być zruchaną przez kilku kolesi? nie jest to zaden plus, przeciwnie. A ciało swoje nalezy szanować a nie być jak scierka do splunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
Tylko obrazac umiecie, czy ja wam cos zrobiłam? mam inny pogląd niż wy, to nie powod, zeby od k...w wyzywać, macie coś z głową! Taka dyskusja bez sensu, to nie dyskusja, bo ja piszę swoje zdanie, a wy odpisujecie wyzwiska. Popijcie meliski, bo nerwy macie zszarpane. haaaahaaaa:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
Wszystkie dziury mam rozepchane a mój mężuś i tak mnie kocha! Ma rogi jak stąd do Plutona, a jest ze mnie dumny, bo obciągam profesjonalnie i mam referencje z całego osiedla! Uprawiałam też anal na pierwszej randce, to znaczy w kiblu klubowym i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerloczka
Daję dupy wszystkim dookoła i dzieki temu jest mniej gwałtów w moim mieście, chyba mam prawo być z siebie dumna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
takie zyeby jak ty kurwiszonie nadają się tylko do połknięcia spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szerloczka- dziwisz sie kobieto- ze wielu ma do tego takie podejscie ze swoje ciało nalezy szanować? co to znaczy ze ta ktora miała wielu facetów do łózka lubi seks? to znaczy ze ta co miała 1, ba-która uprawiała seks tylko ze swoim mężem tego seksu nie lubi? zbyt duze uproszczenie! zaden facet którego znam nie chciałby miec takiej dziewczyny która ma dwuliczbowy licznik. ja rozumiem ze w zyciu róznie bywa i zwiazek sie moze rozpaść, to sory-ma sie tego jednego, 2 partnerów po 30tce,ale w wieku 20lat miec 10 to znaczy ze ta osoba ma cos nie tak z psychiką i to nie chodzi o to ze lubi seks, ale o to jak postrzega siebie, swoje ciało i jak postrzegają ją inni ludzie. tak zawsze bedzie łatwa i do końca zycia luźna w sensie luźnych obyczajów. zawsze bedzie szukać a jak cos nie pójdzie w małzeństwie to wyskoczy "odstresować sie" do kolegi po sąsiedzku. bo skoro wczesniej przychodziło jej łatwo to i w małzeństwie pójdzie z górki. Bo po co sie starac-nie potrafiła trzymac nóg razem jako panna to jako męzatka nie bedzie potrafiła oprzeć sie innym facetom. taka prawda i ta prawda boli niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosławe,otoz to, nawet na
Kafe wiadomo ktore to puszczalskie,wszystko sie roznosi jak w realu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerloczka ale sie zapiekliłes, kompleksy chłopczyku i ot wielkie masz. /////////// weź się dziewczyno wal na ryj - odwal się od moich kompleksów, spójrz na swoje. To ze nie szanuję dziewczyn puszczalskich nie znaczy wcale że mam kompleksy. walnij się w dynię -nigdy nie bedziesz miałą faceta kazdy na ciebie napluje a jak mu wyjawisz ilu miałąś i jak czerpałaś przyjmenośc z sexu, wywali ci z liścia - ja bym tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
jebane feministki :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
"Jarosławe,otoz to, nawet na Kafe wiadomo ktore to puszczalskie,wszystko sie roznosi jak w realu" feminy są pojebane, do garów szmaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
Kocham Janusza Desznika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciało jest tej dziewczyny jest je i robi z nim co chce, ma ochotę kochać sie z nowo poznanym kolesiem to sie kocha, ////////////// ok -niech będzie - tylko niech nawet nie piśnie o tym ze marzy: o miłości, o trzymaniu za rękę, czy słowach "kocham". nie mówiąc o roli matki. na to trzeba sobie zasłużyć całym życiem. jeżeli to sobie uświadomi, niech się puszcza na lewo i prawo. ma ochotę kochać sie z nowo poznanym kolesiem to sie kocha, /////////////////// nie kochać sie z nowo poznanym chłopakiem, wieśniaro tylko "się dymać z nudów jednorazowo". nie nobilituj słowa dymać do poziomu "kochać". kochać fizycznie - to zupełnie inny świat oparty na: pięknie ciała i twarzy, wybiórczości, chemii, strachu, oraz grze psychologicznej o zdobycie partnera. jesteś wieśniarą szerloczka i to brudną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
stary zyebie podszywaj się, cóż ci innego zostało z twoim kapciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
Dżanuszek ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
milcz stary zyebie:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
desznikuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
Janusz zrób dywan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją poznałem na imprezie to kuzwa już nie byli razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiecie????????? To po choooj założyłeś temat....CZY WARTO WCHODZIĆ W ZWIAZEK Z DZIEWCZYNĄ KTÓRA MIAŁA 10 PARTNERÓW??/ Skoro poznałeś ja na imprezie u kumpla z którym już nie była to o co Ci chodzi??? Kumpel ci bzdur na opowiadał być moze, a ty to łykasz,to że wcześniej z kimś była związana to chyba ją nie przekreśla jako kobiety i nie świadczy o tym ze sypiała z kim popadnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możecie mnie zjeść
ale mam 34 lata,miałam w życiu 3 dluższe,poważne związki po 4 lata,a spałam łacznie z 9 mężczyznami i jedną kobietą .Każdego z nich bardzo lubiłam i zależało im na mnie,ale niekoniecznie chciałam z każdym być.Do dzisiaj mam z większością z nich kontakt i fajnie sobie rozmawiamy.Ten ostatni,czyli 9-ty jest moim mężem od 10 lat.Nigdy nie myślałam o skoku w bok,kocham go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha czyli
3 dlugie związki i 6 razy się puściłaś - jestęś latawica z kompleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumatttttttttttttt
moja przyszła dziewczyna miała chyba przede mną 5 facetów i nie wiem czy to prawda, boli mnie to ale...zobaczymy jak pozniej pojdzie miedzy nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×