Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość itlum

uzależnienie od chłopaka ?! nie chcę

Polecane posty

Gość itlum

Witajcie mam problem. I to chyba duży... zaczynam ze swoim facetem ''od nowa'' - i to powinno mnie cieszyć bo o tym marzyłam. To była nasza wspólna decyzja powrotu - kochamy się. Gdy spotkał się ze mną i stwierdził, że chcę od nowa - był to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Cieszyłam sie jak małe dziecko. Rozstanie było ciężkie, nic nie wskazywało że wróci - tak myślałam. Jednak często zastanawiałam się nad tym jak będzie - patrząc na powód rozstania. Jednak to nie w tym rzecz! byliśmy ze sobą 6 miesięcy (ja mam 22 lata on 27). Mieszkałam u Niego, z jego matką młodszym bratem i ojcem którego prawie nigdy nie ma w domu. A teraz gdy wróciliśmy, nie możemy być u niego w domu. Tak zażyczyła sobie jego mama.. (ma chyba w tym plan, żeby on wrócił do swojej kobiety która niedawno urodziła mu dziecko - chciała tego żeby go przy sobie zatrzymać ( ale wiadomo na siłę nic się nie zdziała).. ALE !! Ja nie potrafię tak. Mieszka on zaledwie 3 minuty ode mnie. Pracuje u siebie w domu ma warsztat).. Przychodzi do mnie na noc. Rano wychodzi. A gdy wychodzi - ja szaleje.... !! Skąd to się bierze.. Chciałabym być z nim, u niego w domu..Mieszkam sama w sumie, z ojcem który pije i nie ma go praktycznie wcale w domu, nie mam źle. Ja ciągle o nim myślę. Czuje ze go nie ma. Że go tracę. A przecież on jest tylko w pracy ... i niedługo przyjdzie.. Ciągle pisze do niego.. przeszkadzam.. On mi to mówi wprost, żebym przestała jęczeć, marudzić, i osaczać go - to wtedy on też się zmieni.. Ja wiem że robię źle.. Czuję że się od niego uzalezniłam.. Ciągle o nim myślę, co robi.. a powinnam się przecież cieszyć że znów z nim jestem.. A jestem ?? Okropieństwo z mojej strony, co poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×