Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhhhhhhhhhh,,,,mh

życie z aseksualnym partnerem

Polecane posty

Gość jvhbdv,ds
Przeciez nie pisze,że rżniecie się z kim popadnie, gdzie to przeczytałeś? Pisze, że jakby Twojej się spodobał i podnieciłby ją jakiś facet, to może uderzyć z nim w tango, bo oddzielacie seks od miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co? Lepiej niech idzie i sprawdzi czy ten ktoś jest lepszy i ewentualnie mnie zostawi dla niego niż ma marzyć ciągle o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
No ale ona nie chcę Cię zostawiac, bo przeciez zrobi to dla czystego seksu nie? A nie z miłości, a Wy to odzielacie. więc z nim się prześpi i będzie miała orgazm, a ciebie wieczorem będzie przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama pewnie nieźle się zabawia z kolegami" Skoro już tworzysz projekt to pamiętaj co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale ona nie chcę Cię zostawiac, bo przeciez zrobi to dla czystego seksu nie?" Jeśli tak to ok. Jesteśmy tylko ludźmi a monogamia jest wbrew naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
Super! marzenie facet, nic tylko uderzyć w tango i bawić się seksem z różnymi facetami ile popadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"więc z nim się prześpi i będzie miała orgazm" Ze mną ma 3-4 w ciągu godziny. Myślisz że pójdzie do tamtego jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
to nie ważne ile ma z Toba, ważne ,że z tamtym będzie inny, coś nowego, jakieś nowe atrakcje i doznania. Może miec z Tobą 10 orgazmów na godzinę, ale i tak będzie ciekawa jaki orgazm daje inny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
To nie ważne ile ma z Toba, ważne ,że z tamtym będzie inny, coś nowego, jakieś nowe atrakcje i doznania. Może miec z Tobą 10 orgazmów na godzinę, ale i tak będzie ciekawa jaki orgazm daje inny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
Mi nie bo ja nie oddzielam seksu od miłości, Wy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvhbdv,ds
Super dla kogoś kto oddziala sesk od miłości, ja tego nie potrafię, ale jeśli Twoja kobieta tak, to jestes dla niej super facetem, bo ma wolną rekę w swoich seksualnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe obym na swojej drodze
nigdy nie spotkala goscia, ktory moze mnie kochac i rznac inne - dziekuje bardzo za taką "milosc"!!! kij mnie obchodzi, ze faceci inaczej to widzą. To ja moze zacznę widziec duchy i zyc jak mi kazą głosy. No bo ja tak to własnie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe obym na swojej drodze
i co z tego, ze Ty jej dajesz 3-4 orgazmy (pewnie udawane). Ona tez Ci daje orgazmy a mimo to marzysz o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studnia bez dna
powiem szczerze, że się załamałam. Zgadzałam się ze wszystkim o czym mówicie panowie, aż do momentu w którym stwierdziliście, że gdy na drodze stanęłaby wam jakaś zajebista, chętna niunia i wiedzielibyście, że nie będzie żadnych konsekwencji z zerżnięcia jej to byście bez wahania to zrobili... załamka :/ to gdzie ta milość? Jestem atrakcyjna dla mojego chłopaka, wiem, że bardzo mu się podobam i że ogółem jest nam super, ale to nic nie znaczy tak? Jak trafi się okazja to mnie zdradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie
Kolejny temat o tym samym. Trzeba sobie kogos znaleźć na boku. Bzyknać od czasu do czasu albo byc bzyknietym i to wszystko. Seks to tylko ruchy frykcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byście bez wahania to zrobili" No nie przesadzaj. To skrajność. Chwila wahania by była :D A tak poważnie- każdy w sprzyjających okolicznościach by zdradził. Kobiety też. Tylko zależy jakie to okoliczności. Jak mawia mój znajomy- chuja na śmietniku nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×